martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Moc pěkné, ale musím dát o jednu hvězdičku méně. Trvalo mi než jsem rozeznala, že je něco minulost a něco přítomnost. Hodně se to míchalo a nedalo se moc poznat v jaké části příběhu jsem.

19.08.2016 4 z 5

Utajená mise Utajená mise Will Hill

Příběh vymyšlen moc dobře, ale styl psaní mně vůbec nevyhovoval. Další díl určitě číst nebudu.

07.08.2016 2 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Přečteno a teda opravdu super. Knihu jsem si užila, příběh mě tak zaujal, že se mně těžko od knihy odcházelo.Přála jsem si jiný konec, i když tenhle tam tak krásně zapadl. Ne vždy ten happy end musí být.

29.07.2016 5 z 5

Zmrzlinové sedmé nebe Zmrzlinové sedmé nebe Abby Clements

Super, bomba, paráda. Tak krásný příběh, tolik chutí, prostě krásná kniha. A jdu si dát zmrzlinu.

29.06.2016 5 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

Pěkné, ale už to bylo hodně překombinované.

26.06.2016 3 z 5

Banánové rybičky Banánové rybičky Halina Pawlowská

Krásný humor pobavil. O jednu hvězdičku dávám méně, protože občas jsem se ztratila jestli to je pokračování předešlého příběhu a nebo už zas další. Prostě sem tam jsem se ztrácela. Jinak moc pěkné.

12.06.2016 4 z 5

Báječné mininakupování Báječné mininakupování Sophie Kinsella (p)

Tak tentokrát jsem trošku zklamaná. Nebavilo mě to tolik jako ty předchozí knihy. Táhlo se to a moc vtipu v tom nebylo jako v těch předchozích.

11.06.2016 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Čekala jsem od toho víc. Takže jsem spíš zklamaná. Jednu hvězdičku to má za krásnou ilustraci.

29.05.2016 1 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Moc pěkně sepsaný poslední díl. Dobře promyšlené a propojení s fotografiemi opravdu dokonalé.

29.05.2016 5 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Moc pěkné a napínavé. Obrázky k tomu jsou dokonalé, doplňují příběh více do detailu. Jen ten konec je tak otevřený, že musím mít i ten třetí díl.

15.05.2016 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Moc pěkná knížka. Je tam teda na mě moc nadávek, ale na relaxaci a odpočinek u knížky výborné. Dala jsem teda o hvězdičku méně, protože Pekáč buchet byl o tu jednu hvězdu lepší a vtipnější.

11.05.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Čtenář se nesmí dát odradit na začátku. Vydržte, jen co spisovatel představí příběhy hlavních postav, tak pak to stojí za to. Nádherně napsané a výborný nápad.

11.05.2016 5 z 5

Výborná knížka. Doporučuji začít číst ráno, kniha nejde odložit dokud se nedostanete až na konec, ať nedopadnete jako já, četla jsem až do 2 do rána.

02.05.2016 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

První polovina knihy byla průměrná, vše se rozjelo až v té druhé půlce a tam to teprve stálo za to a už nešlo přestat číst, dokud jsem se nedostala na konec.

01.05.2016 4 z 5

Báječné nakupování do kočárku Báječné nakupování do kočárku Sophie Kinsella (p)

Opět to nemělo chybu. Jelikož jsem teď těhotná, tak to bylo i k tématu a moc jsem se pobavila.

26.04.2016 5 z 5

Báječné nakupování se sestrou Báječné nakupování se sestrou Sophie Kinsella (p)

Tak tentokrát mi ukápla dokonce i slza. Opět zas nádherné počtení. Pobavilo, rozesmutnilo a překvapilo. Prostě vše co v knize vždy ráda najdu.

21.04.2016 5 z 5

Kdybych nevěděla, že to napsal King, tak bych ho ani na to netipla. Ale napsat knížku jen o tom jak holčička bloudí po lese, na tolik stránek, to je umění.

15.04.2016 2 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Opět dokonalá kniha. Pobavila, odpočinula jsem si u ní a jen tak se neodtrhla.

11.04.2016 5 z 5

Můj pes Doggo Můj pes Doggo Mark B. Mills (p)

Tak podle názvu čtenář čeká, že tam budou scénky s pejskem. A místo toho je to spíš příběh mladého muže, jeho kariéry a partnerského vztahu. To mě zklamalo. Kdyby se aspoň dalo zasmát, ale takhle slabě psaný román jsem dlouho nečetla. Jednu hvězdičku dávám za konec knížky a druhou za obálku, která se mi líbí, i když moc nevystihuje obsah knihy, stejně tak i název.

04.04.2016 2 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Moc krásná kniha plná zážitků jak z jídla, tak z popisu krásné Paříže. Bylo tam vše co ve správných knihách má být, radost, smutek, napětí atd. Určitě bych ji doporučila.

30.03.2016 5 z 5