Báječné nakupování do kočárku

Becky se má úžasně. Pracuje v novém londýnském obchodním domě, kupuje s manželem dům svých snů a je těhotná! Její radost násobí zjištění, že ranní nevolnosti lze báječně léčit nákupy! A navíc poprvé v životě nesobecky nakupuje pro někoho jiného. Všechno pro dítě musí mít špičkovou kvalitu, od zařízení dětského pokoje, přes sadu superkočárků, po lékařku, na niž se v těhotenství obracejí všechny londýnské filmové hvězdy a supermodelky a která nabízí senzační holistický porod ve vodní lázni plné lotosových květů. Ale ouha!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9523/bajecne-nakupovani-do-kocarku-9523.jpg 4.2150

Shopaholic (5.)

Shopaholic & Baby (2007)

Literatura světová
Vydáno:, BB art

Daenerys

Báječné i napodruhé...

ElfkaEleanor

Kniha není nic náročného, hrdinka je ztřeštěná a dostává se do situací, které řeší s noblesou a velkou dávkou štěstí, což leckdy pobaví. Určitě ideální čtení pro nastávající maminky, které mají plné zuby stresu z věčných pouček valících se na ně ze všech stran.

Gallaxy
22.08.2016

Nakupování pro dítě vlastně není chorobné nakupování, že?

veršotepec
03.06.2016

Tahle kniha je ... prostě hrozná. Ani nevím, proč jsem jí přečetla celou, asi proto, že jsem byla právě těhotná. Nedoporučuji, možná jen, pokud se fakt hodně nudíte a nechcete nic těžkého ke čtení.

martinkaLLL
26.04.2016

Opět to nemělo chybu. Jelikož jsem teď těhotná, tak to bylo i k tématu a moc jsem se pobavila.

Lennji
15.07.2014

Příjemné čtení, takové oddychové, v půlce to nabralo spád a bylo to zajímavé, čekala jsem, jak to dopadne a taková možnost mě vůbec nenapadla :-) I když mi Becky lezla dost na nervy svojí naivitou a hloupostí, dalo se to zvládnout..aspoň vím, jaká matka nikdy nebudu :-D

katerina-b
05.05.2014

Kniha se čte jedním dechem a jako odpočinková literatura nebo při smutné náladě je ideální. Člověk si také může uvědomit, pokud není totálně natvrdlý, co vlastně takové malé dítě opravdu potřebuje a co jsou už spíše záležitosti přepychu. Ráda se k této knize vrátím.

Lucka66
03.04.2014

Opět úžasný díl, moc jsem se pobavila :))

kroftik
22.11.2013

Tak se musím přiznat, že tento díl jsem přečetla jedním dechem, Byl skvělý, řekla bych, že po dílu prvním nejlepší. Spolu s touhle knížkou mi už Becky přirostla k srdci natolik, že jsem spolu s ní veškeré emoce prožívala skutečně naplno :-) Ještě, že to vždycky dobře dopadne...

Poutnice
30.09.2013

neeee :( nikdy jsem si nemyslela, že nějakej spisovatel dokáže z hlavního hrdiny udělat absolutního blba. Respektive jsem si nemyslela, že by nějakej autor vůbec chtěl, aby jeho hrdina byl absolutní blb :( Ale Becky JE naprostá blbka. Nečetla jsem zbylé knihy a z filmu "Báječný svět shopaholiků" to není vůbec vidět, ale v knize je Becky opravdu blbá až na půdu, což mi přijde škoda, protože příběh je vtipný a hezky se čte. Pokud zfilmují zbytek, tak se na něj ráda podívám, ale na knihy se necítím dost odvážná...

Marčullkas
24.07.2013

Oddechová úsměvná kniha:)

HoneyMM
14.04.2013

Tak trochu návod na co nezapomenout při nákupech pro mimčo a hlavně nepřehánět jako Becky :)) Vtipné a krásné počtení!

Milik
02.02.2013

Knížka se velmi pěkně čte, je to super oddychové čtení.

locin
24.01.2013

Tato kniha už je obsahově mnohem lepší než díl předešlí. Nejsou tady zbytečně zdlouhavé pasáže. Ale jako vždy děj je založen na neuvěřitelných nervech Becky. Myslím že tolik věcí v životě by asi vydžel málokdo :o)

Vendelína
06.12.2012

Knížka mi zpestřila čekání na mimnko. Nasmála jsem se u ní, odreagovala se, oddechla si u ní. Doporučuji všem budoucím maminám.

andulka1406
27.11.2012

Taky bezvadný díl. Úsměvné a moc se mi to líbilo :)

kuti
17.06.2012

Smála jsem se celou dobu.

4xab
04.10.2011

Opet usmevne a prijemne cteni, pro mne o stupen ale niz nez prvi dve knihy.

-Lenicka-
16.05.2011

Ze série shopaholiků nejlepší díl :-)
Sophie Kinsella je má oblíbená spisovatelka!
Všem doporučuji, pobavíte se :-)

jollie

Úžasná kniha, velmi vtipná a opravdu super na relax :).

mumunka

Přečetla jsem celou sérii a doslova jedním dechem. Knihy jsou nejenom o "Báječném nakupování", ale taky báječně napsané a vtipné. Nejvíc se mi líbila tato a Shopaholik za hranicemi. Naopak nejslabší se mi zdála kniha "Báječné nakupování se sestrou". Příjemný relax nejen na dovolenou. Doporučuji !!!