Báječné mininakupování

Jaká matka, taková dcera. Becky Brandonová (rozená Bloomwoodová) si myslela, že mít dítě je hračka a že narozením dcerky se jí splnil tajný sen – na celý život si pořídit kamarádku na nakupování. Ale nic není tak jednoduché, jak se zdá. Minnie má k nakupování naprosto odlišný přístup. Kamkoli přijde, zůstává po ní spoušť, jejím nejoblíbenějším slovem je „mojééé“ a miluje drahé značkové kabelky. Navíc je finanční krize, všichni mají hluboko do kapsy – včetně Beckyiných zákaznic v obchodním domě – a navíc Becky s Lukem dosud žijí u Beckyiných rodičů. Aby všem, a zejména svému manželovi, trochu spravila náladu, připravuje mu Becky tajně velkolepou oslavu narozenin. Ale tím nastává řetězec drobných i větších nedorozumění a všechno se ještě víc zkomplikuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/76_/76579/bajecne-mininakupovani-76579.jpg 3.9131

Shopaholic (6.)

Mini Shopaholic (2010)

Vydáno:, BB art

Nany_cz

Tak z této série to byla moje 4 kniha. Nakupovačky jsem četla naposled asi před 5 lety, kdy mi bylo nějakých 16-17 a přišly mi ty knihy zajímavé a čtivé. Ovšem s tímto posledním dílem jsem buďto já dospěla anebo se autorka zhoršila, protože mi Becky přišla strašně hloupá a její reakce byly trošku přitažené za vlasy. Řekněte, který inteligentní chlap, jako Luke v knize, by se nechal takto obalamutit a věřil každé blbosti. Knížku jsem si kupovala s radostí, že budu mít další díl do sbírky, ale byla to pro mě katastrofa. Sice jsem ji přečetla asi za dva dny, ale to bylo hlavně z důvodu, že to byla poslední kniha ve výzvě a už jsem se těšila, jak budu číst jinou a lepší.

azertaaz
05.10.2017

Úžasná kniha, přečetla jsem jí jedním dechem. Je to skvěle napsané a je škoda, že moje knihovna nemá jiné díly série. Můžu jen doporučit.

Evis1509
30.06.2017

Četla jsem i předchozí díly, když jsem byla mladší a tehdy jsem z nich byla nadšená. Tato knížka mě však spíše zklamala. Autorka už se dost opakuje a navíc hlavní hrdinka je opravdu hloupá.

Teri_book
08.12.2016

Navazuje na ostatní díly??

daniela58
24.11.2016

Kniha byla velice vtipná. Od knížky jsem nic extra neočekávala, ale velice mě překvapila.Předešlé díly jsem nikdy nečetla, ale to vůbec nevadilo. Vše bylo dobře popsané:Velice doporučuji!

26Mirka
01.11.2016

Super oddychovka, za mě 4 hvězdičky,moje druhá knížka od paní autorky. První Vzpomínáš si? se mi tedy líbilo víc, ale kdyby trošku Sophie ubrala stran s "přípravou" oslavy, která mě místy nudila, tak by knížka byla mnohem lepší. Jinak příhody s dceruškou Minnie neměly chybu myslím, že každá maminka má doma tu svoji "Minnie" :-). Becky byla trošku mimo realitu běžné maminky, ale její postava mě bavila :-).

Gallaxy
22.08.2016

Stejně tak jako mě baví Becky, tak mě baví i Minnie. Ale Luke jr pro mě poněkud nudný patron.

martinkaLLL
11.06.2016

Tak tentokrát jsem trošku zklamaná. Nebavilo mě to tolik jako ty předchozí knihy. Táhlo se to a moc vtipu v tom nebylo jako v těch předchozích.

baterka.gs
01.01.2016

Všeobecně mám knihy od Kinselly ráda a tak jsem spoléhala na kvalitu. Ovšem jsem malinko zklamaná.. tak tupou hlavní hrdinku jsem dlouho v knihách neměla. Naprosto sebestřednou barbínu, jejíž myšlenkové pochody jsou hodně mimo a není to už ani vtipné. Nejslabší kniha, posledních 100 stran se dalo.. ale ty předchozí jsem opravdu protrpěla.

acupoflucy
10.11.2015

Skvělá oddechovka můžete se těšit na kladnou recenzi v sobotu. :)

Zrzavá_Tereza
23.04.2015

Tuhle sérii mám tolik ráda, ale tahle knížka už pro mě nebyla to "pravé ořechové"..
Předchozí díly s Becky jsem četla před lety a vážně jsem se u nich bavila. Asi to bylo tím, že jsem byla mladší a nyní, při čtení tohohle dílu, jsem už starší a už jsem se tolik nebavila a Becky mi připadala vážně jednoduchá a místy jsem jí měla už i plné zuby... Ale přečetla jsem, protože čtivé to prostě je a zajímalo mě, jak to dopadne.
To ale neznamená, že se k téhle spisovatelce nevrátím, ostatní knihy se mi líbí a těším se na těch pár, které ještě přečtené nemám! :)

monula101
11.02.2015

Celkem klidné čtení stačilo mi ale přečíst poslední knížku se šesti.

Kamiliana
06.02.2015

Upřímně není to můj styl humoru, spíše mi je líto lidí, kteří jsou ochotni se zadlužit jen proto, aby měli nejnovější sukni z Prady. Becky mi přijde povrchní a bezduchá a dle toho vypadá i její výchova dcery. Já jsem se fakt neměla čemu smát. Nejvíce mě z celé knihy pobavil pravopis: z bridžge, doufám, že to byl překlep :-)

Lucka66
29.04.2014

Je mi líto že je to poslední díl..bavila mě opravdu každá knížka a přečetla jsem je poměrně rychle. Becky mi byl od začátku moc sympatická, knížky byly vtipné a jej malou Minnie si umím živě představit :D Určitě se k této sérii ještě někdy vrátím:)

kroftik
12.01.2014

V nejlepším se má přestat a jsem ráda, že tomu tak v případě Becky je, protože by se klidně mohlo stát, že s dalším a dalším pokračováním byl můj zájem o tuhle literární hrdinku poměrně střemhlav klesal. Každopádně konec dobrý, všechno dobré a jsem asi zlá, ale "konec s Elinor" mi tedy vůbec nevadí :-)

mariposka
12.11.2013

I když je to poslední shopaholic díl, já ho četla jako první. Nic moc jsem od toho nečekala, ale je fakt, že jsem se báječně bavila, my ženské co rády nakupujeme a máme rády pěkné věci se v mnoha situacích zkrátka poznáme. Becky mi mnohdy lezla na nervy, ale někdy byla krásně milá a naivní a ten nápad s doručováním zboží v obchodě prostě neměl chybu :-)

KriKri
09.11.2013

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.. poslední díl série. Místy jsem Becky opravdu nesnášela, místy milovala. Chvíly jsem si říkala, jaká je to hloupá rozmazlená husa a chvilku jí fandila a bylo mi líto, že jí něco nevychází tak jak chce. Nejvíc mě mrzel ten konec s Elinor.. Za mě můžu celou sérii doporučit, skvělá oddychovka.

PiperW
02.11.2013

nejlepší ze všech dílů, skvělé zakončení serie, mohlo by být ještě pokračování :)
Jen mně trošku mrzel ten konec s Elinor :(

Neri
01.08.2013

Série o shopaholičce Becky je skvělá a všechny díly mě opravdu baví. Je to báječné oddechové čtení, která nepostrádá humor, nadhled, i u tohoto dílu jsem se bavila příhodami Becky od začátku až do konce.

HoneyMM
14.04.2013

Ve všech dílech o Becky jí jednu chvíli miluju a další nenávidím, ale jedno se musí autorce nechat... Vytvořila postavu a děje, které při čtení baví! :)))

bookcase
21.03.2013

Sérii o shopaholičce mám ráda, i když bych její hlavní hrdinku asi zabila :-). Její muž má tedy trpělivost :-). Becky je ještě ztřeštěnější než dřív a do svých nákupů se docela zamotává - vzniká tak příběh, který je plný nedorozumění a záměn. Dobře se to čte, nechybí humor. Klidně bych brala i další díl.

Milik
02.02.2013

Knížka je opět super, super oddychová.

Vendelína
01.02.2013

Tak jako Báječné nakupování do kočárku bylo úžasné, tak tohle tedy také nemá chybu. Rebecca je vážně číslo a to, co si dokáže občas navymýšlet...:-) Kniha mě opravdu baví.

kamise
19.12.2011

Vtipná a pohodová nenáročná oddechová četba, u níž se vždy zasměju. Trochu mi připomíná "Deník Bridget Jonesové".

Renava
09.10.2011

Od tejto autorky som čítala všetko, čo doteraz vyšlo a netrpezlivo očakávam každú jej ďalšiu novinku (priznávam, že som SK-závislá). Milujem jej inteligentný humor, jej knihy sú pre mňa osviežením, uvoľnením, terapiou smiechom.. Možno sú niektoré jej veci lepšie, niektoré kúsok menej, ale toto vôbec nemá zmysel analyzovať, pretože všetky sú výborné oddychovky, majú iskru a ja osobne som sa zatiaľ pri každej dobre pobavila, koniec-koncov nič iné od tohto druhu literatúry nečakám... Rovnaký účel splnil i tento posledný diel o nevyliečiteľnej shopaholičke, preto dávam 5* a celú sériu môžem vrele odporučiť každému, kto chce vypnúť a zasmiať sa.

Christie
30.09.2011

Skvělé to bylo. Z řady shopaholiků jsem četla jen první a poslední díl a i když první byl asi o krapet lepší, stejně to bylo úžasné. Nechápu tak nízké procentuální hodnocení!

-Lenicka-
18.07.2011

Nejnovější knížka od Sophie je jedním slovem SUPER SUPER SUPER!! Opravdu jsem se skvěle pobavila.. ano, opravdu, konec trochu nečekaný, ale vůbec mi to nevadilo, můžu všem doporučit =o)

jasmína
10.07.2011

Relax, ale konec mě hodně zklamal. Už jsem se u něj děsně nudila. A to u této autorky se mi stalo poprvé.