Markouš Markouš komentáře u knih

Cress Cress Marissa Meyer

Já tuhle sérii fakt zbožňuju ❤Všechny postavy jsou naprosto dokonalé a příběh velmi poutavý. Musím honem přečíst Winter jinak se asi zblázním :D

15.01.2017 5 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Stále nedokážu vstřebat emoce. Kniha si se mnou hrála, jako bych byla pod vlivem modrého. Nathan mi přirostl k srdci a bude mi neskutečně chybět. S koncem teda rozhodně smířená nejsem. A nikdy asi nebudu. Co všechno zlého si prožil a stále dokázal myslet na něco, co ho nutilo žít dál. A vlastně stále nutí...

07.01.2017 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Kiera Cass

Už je to rok, co jsem opustila svět Selekce a proto jsem se na návrat velmi těšila. Povídky byly krásné. Bylo fajn vědět proč postavy dělali to, co dělali. Nejkrásnější povídka byla rozhodně o Marlee a myslím, že by nebylo na škodu, kdyby její příběh dostal samotnou knihu. :)

04.11.2016 4 z 5

Hobit se mi líbil stejně jako taťkovi a dědovi přede mnou. :)

11.09.2016 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nemám co dodat ❤

07.09.2016 5 z 5

Kolem této knihy jsem dlouho chodila, ale ničím mě neoslovila. Přečíst jsem se ji rozhodla až po shlédnutí traileru k chystanému filmu, který se mi líbil. Začátek byl celkem pomalý a nějakou chvíli mi trvalo, než jsem se začetla. Když ale Jacob objevil smyčku, kniha mě chytla a nepustila. Čtení to bylo pěkné, ale znám i lepší fantasy knihy. Další díly už si asi nepřečtu a myslím, že filmové zpracování bude lepší. Ale to je jen můj názor :)

05.09.2016 3 z 5

Napůl divoký Napůl divoký Sally Green

Druhý díl byl stejně skvělý jako ten první. Už se nemůžu dočkat, až vyjde poslední díl. :)

07.08.2016 5 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Úžasná knížka. Napínavá, brutální a tajemná. Nathana jsem si oblíbila už od první stránky a je to jedna z nejlepších postav, se kterou jsem se setkala. A obálka je samozřejmě topovka. Velmi doporučuji :)

26.07.2016 5 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Druhý díl byl stejně super jako ten první. Taky bych chtěla ve snu najít své dveře, ale bohužel si pomalu ani nepamatuju svoje sny :D A nenávidím, že musím čekat na poslední díl :( A Grayson je prostě top ❤

15.07.2016 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Přesně takovouhle knihu jsem potřebovala :D Nenáročná s trochou romantiky a tajemna. Dočetla jsem ji při bouřce, která čtení dodala zajímavou atmosféru a poprvé jsem měla hlavní hrdinku ráda a nechtěla si nad její pitomostí vytrhat vlasy. Co víc dodat :D Jdu na druhý díl.

30.06.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Mám ráda knihy se zombie apokalypsou, ale tato mě bavila jen do půlky. První polovina, kde se postavy snaží najít úkryt a prchají a zabíjejí zombie, mě bavila. Když ale hrdinové začali řešit koho milují a koho ne a občas šli zabít nějaké mrtvoly, aby se neřeklo, přestáválo mě to bavit. A to já mám romantiku ráda, ale sem se moc nehodila. Čekala jsem víc. 3*

09.06.2016 3 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Velmi milá kniha o přátelství, první lásce a rozhodování, zda je lepší mlčet, nebo přiznat pravdu. Vřele doporučuji na slunné dny. :)

29.05.2016 3 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Z celé série byl tento díl bezesporu nejlepší. Byl tam promyšlený děj, spousta zvratů a očekávání, jak to celé dopadne. Za mě to dopadlo dobře. :) 5*

29.05.2016 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Knížka byla super. Četla se sama a byla propracovaná do těch nejmenších detailů. A nedivila bych se, kdyby se v budoucnu dělo něco podobného. 4*

14.04.2016 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

První polovina knihy se četla rychle a bavila mě, ale od půlky to šlo z kopce. Do čtení jsem se musela nutit a knihu jsem vlastně ani nedočetla, protože bylo jasné, jak to skončí. Za mě slabé dvě hvězdy.

06.04.2016 2 z 5

První První Kiera Cass

Wow. To bylo úžasné. To bylo tak dokonalé, že jsem za dočtení této knihy obětovala přípravu na test. :D(snad nedostanu 5) To čekání se vyplatilo. Doufám, že vydají i Dědičku. Moc ráda si ji přečtu. :)

20.10.2015 5 z 5

Celá série byla dokonalá a pohrávala si s mými pocity a myšlenkami. Já bych něco takového rozhodně nevymyslela. Napsat knihu, o které uvažuje skoro každý čtenář po dočtení a o které se vám bude zdát a budete nad ní uvažovat, nedokáže každý. Ale Suzanne Collins ano.

18.10.2015 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Poslední díl byl sice z celé série pro mě nejslabší, ale stejně mu dám 5* Kniha na mě silně zapůsobila, a když jsem ji dočetla, nechtěla jsem se vrátit do reality, i když je o trochu lepší jak ta v knize. (Ale kdo ví jak to bude za pár let). Super série

18.10.2015 5 z 5

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Pokračování bylo ještě lepší než předchozí díl. Stále nechápu, kde na to bere autorka nápady. :D

16.10.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Nemám slov. Naprosto dokonalá knížka. Nemám jí co vytknout. :)

04.08.2015 5 z 5