Markouš Markouš komentáře u knih

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

První díl byl o něco lepší. V tomto (jak už psali pode mnou) mi prostě romantika vadila. Celý díl byl vlastně jenom o Tereze, kterou nemám ráda. Když tam ale nebyla, bylo to super jako první díl :D Těším se na další.

14.06.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Páni. Tak napínavou knížku jsem ještě nečetla. Když už si myslíte, že hrdina zažil to nejhorší, přijde ještě něco mnohem horšího. A tak nevíte do poslední stránky, co máte očekávat a prožíváte celý příběh s Thomasem. :) Ze všech postav jsem si nejvíce oblíbila Newta. Byl prostě boží. :* Vřele doporučuji

07.06.2015 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Stejně super jako předchozí díl. Akorát ten začátek byl takový nic moc. :/

03.05.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Skvělé jako první díl. :) No a zase jsem ji přečetla během chvilky a musím čekat do podzimu. :( Už od prvního dílu jsem rozhodně team Aspen ❤

01.05.2015 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Děj celkem nic moc, ale dozvěděla jsem se spoustu nových věcí :D První půlka knihy mě moc nenadchla, ale ta druhá byla lepší. Za mě 2*

26.04.2015 2 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Naprosto úžasná knížka. A ten epilog.... nádhera. :)

22.04.2015 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Naprosto dokonalá knížka. Četla jsem ji až do noci, dokud jsem ji prostě nedočetla. :D A když jsem ji dočetla, litovala jsem, že jsem ji přečetla tak rychle, protože nevím, jestli vydržím čekat na další díl :D Myslím, že z mého komentáře je jasné, kolik hvězdiček si knížka zaslouží :D :)

05.04.2015 5 z 5

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Knížka byla naprosto úžasná. No a Patch...nemám slov. :D Těším se na další díl. :)

02.03.2015 4 z 5

Slza Slza Lauren Kate

Tahle knížka mě pohltila už od samého začátku. Zatím nejlepší kniha, kterou jsem četla. Dala bych deset hvězdiček, ale maximum je bohužel pět. :) Rozhodně doporučuji. ;)

18.02.2015 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate

Stoprocentně nejlepší díl z celé série. Ten konec se mi ale nelíbil. :( Nevím, prostě jsem čekala, že to dopadne jinak. Ale knížka se mi líbila :)

08.02.2015 5 z 5

Smrt favorita Smrt favorita Dick Francis (p)

Úžasná knížka. Když ji čtete, jste napnutí až do konce. Rozhodně doporučuji.

25.01.2015 5 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Knížka se mi líbila. Nejhezčí byla Francie a Itálie :)

24.01.2015 4 z 5

Muka Muka Lauren Kate

Pro mě trochu slabší než první díl. Ale i tak super čtení :)

24.01.2015 4 z 5

Interview s upírem Interview s upírem Anne Rice (p)

Kniha se mi líbila, ale chvílemi mi přišla nudná. Byly tam moc dlouhé popisy. Ale i tak stojí za to si ji přečíst. ;)

24.01.2015 3 z 5

Chutná těla Chutná těla Isaac Marion

Moje chyba byla, že jsem dříve viděla film, který se mi opravdu líbil. Tak jsem měla od knihy opravdu velké očekávání. Bohužel mě trochu zklamala. Filmový konec byl prostě lepší než knižní.

23.01.2015 3 z 5

Twilight sága (box) Twilight sága (box) Stephenie Meyer

Celá série je super :D Nejvíce mě asi bavil první a poslední díl. Rozhodně doporučuji :)

23.01.2015 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Tato kniha se mi opravdu líbila, ale chvilkami mi přišla hlavní hrdinka trochu naivní. Ale i tak si zaslouží 5 *

23.01.2015 5 z 5