Crescendo ekniha

(pokračování světového bestselleru Zavržený) Nořin život má stále daleko k dokonalosti, ale aspoň získala strážného anděla. Patch je tajemný, nádherný, magneticky přitažlivý, ale navzdory tomu, jakou roli má hrát v Nořině životě, se chová všelijak, jen ne andělsky. Je ještě vyhýbavější než dřív a k tomu se zdá, že tráví stále víc a víc času s Nořinou úhlavní sokyní Marcií Millarovou. Nebýt Patchova nepochopitelného jednání, Nora by Scotta Parnella, starého rodinného přítele, který se přestěhoval zpátky do města, sotva vzala na vědomí. Jenže Noru ke Scottovi začne cosi přitahovat – navzdory pocitům, které ji varují, že Scott před ní zřejmě skrývá nějaké tajemství. Noru navíc celou dobu pronásledují obrazy jejího zavražděného otce. Začne se zajímat, zda její původ nemá něco společného s jeho smrtí, a následkem toho jí hrozí stále větší a větší nebezpečí. Nora se zoufale snaží zjistit, co se vlastně v minulosti stalo, ale možná že některé události je lepší nechat spát, protože pravda může zničit vše – a všechny, kterým Nora věří a které má ráda....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191896/big_nora-greyova-crescendo-voV-191896.jpg 4.11098

Zavržený 2.

Romány, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: (ekniha), Egmont (ČR)

Kniha Crescendo

Artep071
24.11.2022

Skvělé pokračování .. jsem sice celou dobu naštvaná a cejtím šílenou zlost , ale je to dobré :)
Nořino chování je dle mého ukázkové ... puberta.. první zamilovanost, žárlivost, nevědomí a pocit zrady ... fuuuu kdo by se nechoval šíleně?? xi xi Patch ... mnohé komentáře jej omlouvají ..já tak nějak držela s Norou ..choval se bezohledně a mohl Noru uklidnit a vysvětlit jí co se děje a nenechat jí se v tom takto plácat ..není mu snad kolem 300 let ?? Ten závěr mě docela dostal a uf beru další díl :))

Damonka18
07.02.2022

Tuhle sérii čtu po dlouhé době znovu. První díl byl skvělý s menšími nedostatky, bohužel druhý díl byl fakt nudný. Nemohla jsem se začíst, opakování děje první knihy v jiné barvě, s pár zajímavými zvraty. Snad se to ve třetím díle spraví.

Majuš333
14.06.2021

Aj keď Crescendo mám zo všetkých častí série Zavržený najmenej rada (kvôli tomu, že Nora a Patch nie sú spolu), neuberá to na čitateľnosti tejto knihy a ja som si pri nej nadmieru oddýchla...

tynka65
24.06.2020

Tak jo, jestli jsem si myslela, že mě Nora v prvním díle štvala tady bych jí zakroutila krkem! A Patch? Jak mohlo autorku napadnout odstrčit ho takhle moc stranou?Člověk čte ty knížky přece hlavně kvůli němu! Chybí mi více romantických scén a chci více Patche! Tak snad se dočkám v dalším díle.

kuska
17.06.2020

Musím se přidat k názoru tady většiny s tím, že druhý díl je lepší než první, i když je kniha psaná asi pro mladší generaci a k tomu strašně podobná stmívání, tak jsem se nemohla od čtení odtrhnout. Pořád tam bylo to něco, co potřebovalo rozlousknout a nutilo mě číst dále. Nebudu hodnotit chování hlavních hrdinů, protože jak už jsem psala je to pro mladší generaci, a přesto že jejich chování bylo místy strašné, do toho příběhu mi to tak nějak asi pasovalo.

05.06.2020

Jak už jsem se zmiňovala u Zavrženého, je to pecka. Druhý díl je snad ještě lepší než první, nechybí klasický rozchod hlavního páru, zrada od nejlepšího přítele, spousta nezodpovězených otázek, noční můry a nevysvětlitelné jevy a "happy end" na konci. Patch vede na mém žebříčku užských knižních postav a jen tak to místo neopustí.

juni
24.04.2020

Skvělé pokračování. Snad lepší než první díl.

nikola2205
24.04.2020

Napínavé, romantické prostě super!