MarkétaI. MarkétaI. komentáře u knih

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Má oblíbená série. Každý díl jsem si neskutečně užila.
Poe a Tilly jsou postavy, které jsem si zamilovala hned v první knize. A má zamilovanost stále pokračuje :-)
Třetí díl byl opět parádní. Od první stránky mě děj vtáhl a já četla, četla a četla.
Měla jsem svoji představu co, jak, proč.. no a pravdu jsem neměla :-) Takový konec jsem nečekala a už se moc těším na další díl.

08.05.2022 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

On nesnesitelný, ale sexy šéf a ona jeho asistentka..
Příběh předvídatelný, konec jasný, takže člověk ví, co očekávat.
Výpověď je čtivá, oddechová kniha. Sice jsem na toto téma četla i lepší knihu/knihy, ale i tak se mi moc líbila a budu se k ní ráda vracet.

26.07.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Knihu jsem v rukách měla už před nějakou dobou, ale odložila jsem ji po pár stránkách. Nebavila mě, nemohla jsem se začíst..
Po nějakém času jsem ovšem dala knize druhou šanci a jsem ráda.
Musím přiznat, že hlavní ženská postava Thulinová mi nebyla moc sympatická. Naštěstí to zachránil Hess, protože ten si přece jen časem získal mé sympatie.
Kniha mě bavila. Napodruhé mě vtáhla do děje a já chtěla vědět víc a víc.

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Uff, tak i slza ukápla.
Kniha je pěkně napsaná. Oddechová, čtivá, erotická, ale i smutná.
Pět hvězdiček bych dala už jen za to, že Miles nebyl žádný kanec, který střídá holky.
Ke knize se budu ráda vracet.

05.07.2020 5 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Chtěla jsem si přečíst nějaký jednoduchý, nenáročný příběh a přesně to jsem dostala. Oddychová kniha, která se dobře čte.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Co má společného mladá dívka z bohaté a vlivné rodiny, jejíž tělo se našlo pod ledem a tři, pár let mrtvé, prostitutky? To musí zjistit Erika Fosterova.
Dívka v ledu se mi hodně líbila. Teď už hurá na další díl..

25.12.2020 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Únos nejlepších kamarádek. Strach a tajemství rodičů a k tomu Kim a její tým.. Jo, toto se mi moc líbilo.
Kniha je čtivá. Sotva začnu číst, tak zjistím, že už jsem i na konci. Hodně se mi líbí krátké kapitoly.
Toto rozhodně stojí za přečtení.

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Druhý díl a opět jsem spokojená. Moc spokojená.
Od první stránky jsem se začetla a nechtělo se mi vůbec knihu odkládat. Zavraždil otec svoji dceru? Tělo se sice nenašlo, ale i tak ho Poe poslal do vězení. Po šesti letech se ovšem dcera objeví živá. Vypadá to, že tenkrát Poe udělal chybu..
Příběh, zápletka, vyšetřování a k tomu moje oblíbená a úžasná Tilly, která mě hrozně baví. Tento díl se povedl.

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Sedm lidí. Sedm příběhu. Sedm pohledů na život v KLDR.
Kniha je psána formou rozhovorů s lidmi, kterým se podařilo uprchnout.
Zajímavé, přínosné čtení, které stojí určitě za přečtení.

06.05.2022 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Láska, akce, erotika.. tak toto se mi líbilo moc :)
Příběh je čtivý, takže se mi kniha vůbec nechtěla odkládat. Vtáhlo mě to do děje a najednou byl konec.
Moc se mi líbilo, jak se Jax choval ke Call. Jeho doteky, gesta.. A ten jeho závěrečný proslov - "Zamiloval jsem se do tebe dřív, než.. " Ach, moje romantická duše byla šťastná :)

29.06.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Za okny déšť, na stole káva, já zabalená v dece, ale díky této knize jsem se přesunula do ulic Kodaně.
Kniha je milá, čtivá.. nechybí útulná kavárna, dobré jídlo a hlavně romantika.
Má romantická duše je opravdu potěšena a ke knize se ráda vrátím :-)

20.06.2020 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další případ Eriky Fosterové a jejího týmu..
Kniha mě opět vtáhla do děje od první stránky a bavila mě do poslední stránky.
Noční lov je další parádní kniha, která určitě stojí za přečtení.

31.12.2021 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Erika Fosterova tentokrát řeší vraždu malé holčičky, která se ztratila před 26 lety..
Tak ale toto byla paráda. Od první stránky jsem se začetla a kniha se mi nechtěla vůbec odkládat.

25.12.2020 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Kniha popisující osudy tři těhotných žen, které se dostaly do koncentračních táborů, a jejich odhodlání přivést na svět své nenarozené děti.
Výborná kniha, která se mi vůbec nechtěla odkládat. Rozhodně stojí za přečtení.

05.12.2020 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Od první stránky až po poslední stránku to bylo parádní čtení!
Kniha Terapie se čte skoro sama. Člověk začne a najedou je konec. Celou dobu jsem byla napjatá, co bude na další stránce a jak to vše skončí.
Sebastian Fitzek prostě umí.

25.10.2020 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pět sexy bratrů, jedna obyčejná holka a život plný bohatství..
Papírová princezna se mi moc líbila. Do děje mě to vtáhlo od první stránky a kniha se mi nechtěla vůbec odkládat.
Rozhodně se ke knize budu s radostí vracet.

25.10.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Oběti, které nemají nic společného. Doktorka Thorneova, která ve vězení spřádá plány a matka Kim, která se může dostat ven..
Další díl a další spokojenost.
Kniha je čtivá a opět se mi nechtěla vůbec odkládat.

11.08.2020 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Měla jsem ji jako audioknihu a Veronika Kubařová ji čte naprosto famózně. Poslouchala jsem ji se smíchem a slzami v očích.

Do posledného dychu Do posledného dychu Robert Bryndza

Je to moje první kniha Roberta Bryndzy a hned taková pecka.
Příběh se mi zalíbil, tak jsem se s nadšením vrhla do čtení a nejsem vůbec zklamaná.
Kniha se čte velmi dobře a už se těším na jiné příběhy od R. Bryndzy.

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

První díl jsem zatím nečetla, ale tento se mi hodně líbil, i když se mi do knihy prvně vůbec nechtělo.
Kniha je rozhodně čtivá. Od první stránky mě vtáhla do děje. Hodně se mi líbí krátké kapitoly.
Záporná postava je známá hned od začátku. Na vývoj událostí tak máme dva pohledy. Což je určitě zajímavé.