marion111 marion111 komentáře u knih

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Nejlepší díl série. Těším se na další.

21.03.2024 5 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Ano,napínavá detektivka, ale na můj vkus už je to příliš překombinované. Sotva se odstraní jedna překážka, hned naskočí dvě další.
Třetí díl si přečtu ráda...ale až za pár týdnů :) .

17.03.2024 4 z 5

Beštia Beštia Dominik Dán

Tak to byla jízda! Asi nejdrsnější kniha Dominika Dána. Kniha, od které se nelze odtrhnout a zároveň si ji člověk šetří.

09.09.2023 5 z 5

Změň svůj dech a začnou se dít věci Změň svůj dech a začnou se dít věci Rostislav Václavek

Skvěla kniha, srozumitelně napsaná. Doporučuji každému,kdo chce něco pozitivního udělat se svým tělem a zdravím.
Jen lituji, že jsem autora a jeho videa na YouTube ( Dýchánky) našla až letos.

08.09.2023 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Knihy Michaely Klevisové jsou skvělé! Mám ráda Josefa Bergmana, ať už vyšetřuje v zahraničí nebo hledá vraha v malých vesnicích na Moravě a snaží se rozplétat propletené lidské osudy, pitvá stíny z davné minulosti, které ovlivní budoucnost, stejně tak jako i láska, žarlivost a závist.

12.03.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Na tuhle knihu jsem se moc těšila. Ale - nevím, přestavá mě bavit ta zvyšující se brutalita a detailní popis utrpení obětí.
Z tohoto důvodu jsem přestala číst knihy od Grahama Mastertona,už se mi ty jeho knihy zdaly úchylné a zvrácené.
Tak snad Chris Carter nepůjde stejnou cestou. Mám ráda napínavé detektivky, ale nemusí tam být na třetině stránek podrobný popis rozšrotovanych lidských těl.

07.03.2023 4 z 5

Štěstí je zadarmo Štěstí je zadarmo Michaela Klevisová

Krásná kniha na jedno odpoledne. Milá, pohodová, ideální pro milovníky psů a koček.

04.02.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Mnohem lepší, než první kniha ze série (Mizející dívky - tak tak, že jsem ji vůbec dočetla a neodložila). Hned jdu na Matčin hrob.

06.12.2022 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Parádní díl, miluji Aristokratku!
Díky za celou sérii, prožila jsem s ní rozesmáté hodiny. I noci, protože pro jistotu mám celou sérii i jako audioknihy. Na zahánění nočních můr doporučuji!

01.11.2022 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Paní Angela je s každou další knihou lepší a lepší! Včera jsem dočetla První krev, dnes Vražednou mysl a teď budu netrpělivě čekat na další díl.

20.08.2022 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Výborná,skvělá kniha! I po přečtení a odložení ji mám pořád v hlavě a přemýšlím nad osudy řeholnic a tehdejšími poměry.

14.08.2022 5 z 5

Kdo seje vítr Kdo seje vítr Hans Rosenfeldt (p)

Dlouho jsme na další díl čekali. Čekání se vyplatilo, autoři opět nezklamali. Super!

29.06.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Kniha,kterou jsem četla dlouho do noci, nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším na další.

29.06.2022 5 z 5

Prokletý kraj Prokletý kraj Michaela Klevisová

Tak to zase bylo super počtení.
Michaela Klevisová je jedna z nejlepších českých autorek.

16.09.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Úplně jiná kniha než série s Frostem. Taková zvláštní, místy poněkud nějak zmatená,ani se mi moc nechtělo pokračovat ve čtení, ale recenze slibovaly nečekané rozuzlení. Říkala jsem si, co za tím bude, trochu jsem tušila. Konec je hodně smutný, taky mi vhrkly slzy do očí.

23.04.2021 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Knihy od této autorky se tak hezky čtou. Další milý příběh o kterém víte, že dobře dopadne, přesto člověk nedokáže knihu odložit.

11.04.2021 5 z 5

Stín Stín Ursula Poznanski

Pro mě nejlepší díl této série !

12.11.2020 5 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Přečetla jsem všechny tři knihy z této serie a jsem fakt nadšena! Knihy mají spád, jsou napínavé, detektivní příběh i osobní příběh detektiva Fawleyho se pořád rozvíjí, tip na vraha mění. Těším se na pokračování.

29.07.2020 5 z 5

Rakvář Rakvář Sharon J. Bolton

Tak nevím. Tuhle autorku mám ráda, ale do Rakváře se nějak nemohu začíst. Jsem na straně 150, už 2x jsem ji odložila, zase se k ní vratila...a pořad je nudná.

16.07.2020

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Další skvělá kniha ...už se těším na další díl.

21.06.2020 5 z 5