Makůvka Makůvka komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Super!!! Je možné, že se mi knížky této série pořád líbí?!!! Já si snad oblíbím i reportérku Frostovou. Jsem moc zvědavá, co přinese další díl.

08.08.2021 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Nebylo to vůbec špatný, ale první díl se mi asi líbil o trošku víc. Tady bylo na mě trošku přelidněno a ten konec .... je to v reálu vůbec možné? Ale i tak si ráda přečtu další díl série a jsem zvědavá, jaký osud si pro Josii paní spisovatelka připravila dál.

07.08.2021 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Na tuto knížku jsem se hodně těšila, protože prý zaujme fanoušky Bryndzy a Marsonsove. No, nevím. Určitá podobnost s vyšetřovatelkama tam je, ale tohle nemělo takovou šťávu.
Ale, nebylo to špatný, jen jsem od knížky asi čekala víc. Myslím ale, že druhému dílu dám určitě šanci.

01.08.2021 4 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Taková jednohubka na dovolenou. Knížka se moc dobře četla, od první stránky vás vtáhne do děje a nepustí. Mě se to líbilo, asi jak skoro všechny knížky od autorky.

24.07.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Třetí kniha ze série a zatím fakt dobrý. I když téma únos dětí a násilí na nich, je smutné a bolestivé.
Líbí se mi, jak má autorka promyšlený a propracovaný děj. I Kim jsem si oblíbila, sice je tvrdá, nepřístupná a občas protivná, ale taková vyšetřovatelka musí být.

22.07.2021 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Tina Frennstedt

Mě se to moc líbilo. Zajímavé byly obě línie vyšetřování. Libily se mi i vyšetřovatelky, byly sympatické i když každá úplně jiná. Těším se na další díly.

21.07.2021 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Tak to teda byla "knížka" !!!! Byla krásná, dojemná, smutná, zkrátka ve mě nechala silný zážitek. Během čtení jsem si říkala, jak je možné, že normální inteligentní člověk může něco takového dělat jinému člověku??!!! Jak tohle může vůbec někdo dopustit!!!! Možná bysme se divili, ale i v dnešní době, by se našel někdo takový. Byla to hrozná doba a nejednou mi ukápla u čtení slza. Je dobře, že příběh hrdinky žije dál, aby lidé nezapomněli.

16.07.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Tak tohle se mi hooodně líbilo. Za mě super, hlavně ta linie vyšetřování o doktorce Alex, až mě děsilo, jak může člověk, tak lehce manipulovat s jiným člověkem. Vyšetřovatelku Kim a její tym jsem si oblíbila už v prvním díle a mé sympatie mají stále. Už se těším na další díl.

11.07.2021 5 z 5

Ztracené dcery Ztracené dcery Joy Ellis

Za mě moc povedená detektivka. První díl série jsem nečetla, ale vůbec to ničemu nevadilo. Vyšetřovací tým byl super a sympatický. Zápletka byla dobře propracovaná a na závěr vše do sebe zapadlo. Budu se těšit na další knížku.

03.07.2021 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Bomba!!! Tahle série se mi fakt líbí

02.07.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Linda Castillo

Opět k tomu nemám co dodat, prostě super!!!! Pátá kniha ze série a mě to stále baví. Líbí se mi i jak je děj propletený řešením případu a vyvíjejícím se vztahem mezi Kate a Tomasettim.

27.06.2021 5 z 5

Sittafordská záhada Sittafordská záhada Agatha Christie

Super knížka. I když jsem ji už kdysi četla, vůbec mi to nevadilo, ráda jsem se k ní vrátila. Vlastně mám ráda skoro všechny knížky od Agathy. Klasické detektivky s propracovaným dějem, bez brutálního násilí a potoky krve.

26.06.2021 5 z 5

Bokovka Bokovka Barbora Vajsejtlová

Nakonec to nebylo špatné. Bylo zajímavé číst, jak určitou situaci vidí a vnímá muž a jak to vidí a vnímá žena.

21.06.2021 4 z 5

Vražda bez soucitu Vražda bez soucitu Catherine Shepherd

Mě se i druhý díl série líbil. Taková poklidná detektivka na víkendové čtení pod rozkvetlou třešní. Určitě si ráda přečtu další pokračování.

18.06.2021 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Za mě tentokrát nee. Neříkám, kniha se četla dobře, ale obsahově mi nesedla. Víc se mi líbily autorčiny dřívější knížky. Ale nic se nemění, určitě až vyjde nějaká další kniha, ráda si jí přečtu.

07.06.2021 3 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Začátek mě moc nebavil. Ale postupně jsem se do knížky začetla a musim říct, že se mi nakonec moc líbila. Určitě si přečtu pokračování

05.06.2021 5 z 5

Porodní bábou navždy Porodní bábou navždy Patricia Harman

Tak, dočteno. I když se mi tento díl nelíbil tolik, jako ty dva předchozí, musím knížku hodnotit kladně a mrzí mě, že příběh Patience končí. Vřele doporučuji všechny tři díly, protože to bylo příjemné a pohodové čtení.

01.06.2021 5 z 5

Porodní bábou proti své vůli Porodní bábou proti své vůli Patricia Harman

Krása!!! Ani druhý díl mě nezklamal. I slza mi ukápla. Moc se těším na třetí díl a už teď si myslím, že se budu horko těžko loučit s postavami.

26.05.2021 5 z 5

Poslední slova Poslední slova Linda Green

Moc pěkná knížka. Tragický příběh jedné rodiny, kde mlčení a potlačování svých citů byla ta největší chyba.

24.05.2021 5 z 5

Prohřešek Prohřešek Brandi Reeds

Začátek knihy se mi hodně líbil. Na čtení jsem se těšila a přemýšlela, jak se to bude vyvíjet dál. Měla jsem různé teorie, kam děj bude směřovat. Ale ten konec.... Rychlý a překombinovaný

22.05.2021 3 z 5