Makůvka Makůvka komentáře u knih

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Tak tohle se mi fakt líbilo!!! Moc pěkná knížka. Dobře se četla, příběh se mi líbil, hlavně ty pasáže, kde je popisováno, jak probíhal domácí porod. S chutí se vrhnu na další díl.

20.05.2021 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Ty kráso!!! Tři příběhy, tři silné osudy. Člověk by se divil, jaké příběhy se dějí v rodinách za zavřenými dveřmi.
Bylo to zajímavé čtení.

16.05.2021 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Nebyla to špatná knížka. Četla jsem ty dva díly před tím a zajímalo mě,jak se bude děj dál vyvíjet. Ke konci jsem se dost ztrácela ve jménech a v rodinných vazbách.

12.05.2021 3 z 5

Ztracené děti Ztracené děti Linda Castillo

Čtvrtý díl série a musím říct, že mě to pořád hodně baví.

12.05.2021 5 z 5

Vražda na blatech Vražda na blatech Catherine Shepherd

Za mě pěkná detektivka. Četla se dobře. Hlavní hrdinové byli sympatičtí i zápletka byla zajímavá. Určitě si ráda přečtu další díl série.

06.05.2021 4 z 5

Květy smrti Květy smrti Jill Johnson

Propracovaná a čtivá detektivka. Tolik informací o jedovatých rostlinách, jen tak v nějaké detektivce nenajdete. Ale musím se přiznat, že mě zápletka moc nesedla. Ale určitě dost čtenářů si přijde na své.

22.04.2021 3 z 5

Střípky ticha Střípky ticha Linda Castillo

Opět nemůžu jinak, než hodnotit plným počtem. Knížka vás hned od první stranky vtáhne do děje a nepustí. A ten konec.... Moc jsem si tu knihu užila!!!

21.04.2021 5 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Moje první knížka od tohoto autora a hned taková pecka. Pokračování musí být, protože mě moc zajímá, jak se vlastně bude vyvíjet dál děj s Evie a Cyrusem.

17.04.2021 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Super!!! Tak ta byla taky dost dobrá!!! Nemůžu jinak, než se pustit do další knížky ze serie.

15.04.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Knížka se sice četla dobře, krátké kapitoly, ale celý příběh překombinovaný. Na konci vše objasněné a vysvětlené, což celému příběhu dává hlavu a patu. Ale i tak za sebe hodnotím jinak než většina čtenářů.

10.04.2021 3 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Tak to byla fakt skvělá knížka!!! Žádná hluchá místa, pěkně nadavkovane napětí a moc dobře se to četlo. Už se těším na další knihu ze série.

09.04.2021 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Od autorky jsem četla daleko lepší knížky, ale tohle byla taková příjemná jednohubka na nedělní odpoledne. Já byla spokojená, zase trošku něco jiného,než na co jsem od této autorky zvyklá.

07.03.2021 5 z 5

Dárek Dárek Sebastian Fitzek

Musím se přiznat, že až tak nadšená jsem z této knížky nebyla. Četla se sice dobře a rychle, ale asi ten děj byl moc zamotaný. Řekla bych, že jsem od Fitzka četla lepší knížky.

28.02.2021 3 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

No, tentokrát za mě nic moc. Sice se to dobře četlo, ale děj byl zdlouhavý a misty až nudný. Tak třeba příště

16.02.2021 3 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Carter opět nezklamal !!! U něho snad člověk nemůže šlápnout vedle. Zaujme hned od první stránky a ten konec... Byla jsem napnutá, jak kšandy

13.02.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Přiznám se, že jsem milovník trileru a detektivek, ale tahle knížka byla fakt úžasná!!! Popis okolí chatrče a přírody byl dokonalý a krásně tam do toho příběhu zapadal.

10.02.2021 5 z 5