Makůvka Makůvka komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Tak tohle se fakt povedlo. Hned od začátku se mi libil detektiv a hlavně mě zaujalo to téma. Nevim do jaké míry je hypnóza a vymazání paměti reálné, ale příběh měl i tak hlavu a patu, žádná hluchá místa a hned od první stránky vás to pohltí a nutí číst dál a dál. Moc se těším na další díl.

22.10.2021 5 z 5

Malá lhářka Malá lhářka Lisa Ballantyne

Moc pěkná knížka, akorát deprimující téma. A údiv nad tím, jak jedno obvinění ovlivní tolik životu!!! A přiznám se, že ten konec jsem nečekala.

18.10.2021 4 z 5

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Tak nevím, nebylo to špatný, ale nějak mě to nebavilo. Ke čtení jsem se musela nutit, abych už to měla přečtený a mohla se vrhnout na jinou knížku. A jak už tady bylo řečeno, i pro mě byl příběh ukončen, ale poslední kapitola naznačuje něco jiného....

13.10.2021 3 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

Tak tohle fakt můžu. Mám přečteno hodně knížek od Agathy, ale tahle mi nějak v písemné formě unikla. Jako film jsem to viděla několikrát, ale není nad knížku. I klasická detektivka bez potoků krve může být skvělá, zvlášť od A. Christie. I trocha romantiky se tam najde.

10.10.2021 5 z 5

Unesená Unesená T. R. Ragan (p)

Ze začátku jsem si říkala, proč má ta kniha tak vysoké hodnocení?! Dyt začátek nic moc! Ale pak....bomba!!! Knihu jsem už nedala z ruky. Budu se těšit na další díl.

04.10.2021 5 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Začátkem knihy jsem se prokousávala. Pak to začalo být lepší a lepší. Možná mi vadilo moc té omáčky okolo, ale to je můj problém, mám ráda, když je tam napětí a pořád se něco děje. Ale hodně čtenářům se to může líbit a vyhovovat.
Určitě doporučuji a já osobně se ráda k této sérii vrátím.

02.10.2021 4 z 5

V temnotě V temnotě Mike Omer

Byla to pěkná knížka, ale místy až nereálná. Druhá polovina se mi zdála být akčnější a napínavější. A hlavně v knize nechyběl humor s dědečkem Marvinem.

30.09.2021 4 z 5

Cizinec v naší posteli Cizinec v naší posteli Samantha Lee Howe

Asi půjdu proti proudu, ale mě se to líbilo. Nechybělo tomu napětí a i příběh měl hlavu i patu. Vůbec nelituji času u této knížky.

22.09.2021 4 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Po čase jsem si zase přečetla další díl této série a super, opět nemám co dodat. Moc se mi líbí poznávat život amišů, tak odlišný od toho našeho. A taky tam dobře zapadá vztah Kate a Johna. Budu se těšit na další díly.

17.09.2021 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Tak tohle bylo fakt dobrý!!! Ze začátku člověk přemýšlí, která z těch dvou je ta víc mimo. Když si myslíte, že jste na to přišli, tak po pár kapitolách musíte najednou názor změnit. No a ten konec....Ten se fakt povedl!!!

16.09.2021 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Moooc pěkný. Mám přečtené všechny knížky, ale tahle se mi obzvlášť líbila. Sice trošku přelidněno, ale zápletka dobře promyšlená a na konci vše do sebe zapadlo.

08.09.2021 5 z 5

Všechny tvoje lži Všechny tvoje lži Harriet Tyce

Knížka se dobře četla, i na čtení jsem se těšila, ale dost mě tam štvaly ty matky, které řešily pro mě, úplně zbytečné věci a svoje názory a nálady přenášely na děti. No, ale konec to trošku vylepšil.

05.09.2021 3 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

Až když tohle člověk čte, tak si uvědomuje jak se vlastně má dobře. Jak pro někoho je jedna věc samozřejmost a pro druhého nedosažitelný luxus. Všechny příběhy byly pro mě hodně silné a emotivní. A usvědčily mě v tom, že se tohle opravdu děje.

31.08.2021 5 z 5

Mrchožrout Mrchožrout Jack Heath

Jelikož jsem prvně četla knížku Lovec, tak už mě nepřekvapilo ani nevyděsilo, co Timothy dělá. Jinak je knížka super i když misty dost hustá, ale mě se i tak líbila

30.08.2021 4 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Knížka nebyla špatná, četla se dobře, taková jednohubka, ale ten konec se mi moc nelíbil.

28.08.2021 3 z 5

Pod dohledem Pod dohledem Lisa Jewell

Tak nevím, knížka se četla dobře, to zase jo, ale tak do půlky knížky mi chybělo napětí a nějaká akce. Druhá půlka už byla svižnější, nutilo vás to číst dál a ten konec se fakt povedl.

27.08.2021 4 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Jo, tak to se mi hodně líbilo. V knížce nechybělo napětí a nebyla tam žádná hluchá místa, děj plynul a vše do sebe zapadalo. Prostě rychlé a příjemné čtení na víkend.

22.08.2021 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Už čtu pátou knížku ze série a nemůžu jinak, než dát zase 5*. Vůbec nechápu, kde se ty knížky přede mnou schovaly, jinak už jsem je začala číst dávno.

20.08.2021 5 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

No tý jo, přečteno. Moje první knížka od tohoto autora a musím říct, že ze začátku jsem byla zděšena, ale postupně se mi to začalo líbit. Hlavně, hlavní hrdina byl skvělý svým hodně černým humorem. Mám v plánu si přečíst další knížky o Timothym.

18.08.2021 4 z 5

Silnice č. 9 Silnice č. 9 Tina Frennstedt

Mě se to líbilo. Sice to nebylo až tak akční, na co jsem poslední dobou z knížek zvyklá, ale nebyly tam ani žádné potoky krve. Vyšetřovatelky jsou fajn a určitě si ráda přečtu další díl.

12.08.2021 5 z 5