Poslední slova přehled

Poslední slova https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460001/bmid_posledni-slova-ySf-460001.jpg 4 156 156

Dokonce i ta nejhlouběji pohřbená tajemství si mohou najít cestu na povrch. Jen chvíli před tím, než Nicolina babička Betty zemře, požádá svou vnučku, aby se postarala o její děti na konci zahrady. Nicolina matka toto poslední přání přejde s tím, že jde jen o nesmysly. Když však Nicolina dcera při hraní na babiččině zahradě najde kousek kosti, je jasné, že se tady stalo něco zlověstného. Nicola chce přijít záhadě na kloub stůj co stůj. Co když ale odhalení bolestivého tajemství minulosti navždy rozdělí celou její rodinu?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Bookmedia

The Last Thing She Told Me , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Poslední slova. Přihlašte se a napište ho.

essene
29.03.2024 5 z 5

Moc pěkné,napínavé

Bara52
20.01.2024 3 z 5

Konec byl mily, pekny, dojemny. Ale celkovy pribeh - uplne jsem se nezzila se zvlastnim pristupem nekterych postav, hlavne matky Irene. Chapu, ze pribeh se musel nejak vystavet, ale to jeji mlceni a zapirani mi prislo uz trochu prehnane vuci vlastni dceri a vnuckam. Kazdopadne pro me knizka postradala nejaky wau efekt, proste jsem ji precetla a zitra na ni zapomenu.

Ivka14
11.09.2023 3 z 5

Poslední slova, je příběh o tajemstvích, o vztazích matky a dcery. A o utrpení. Toto je generační příběh, kde se dozvíme více o Nicole, její matce a babičce. Všechny tři ženy si prošly traumatickými zážitky a drží tajemství. Betty si své málem vzala do hrobu to svoje, ale její poslední slova vedou Nicole k tomu, aby nejen odhalila tajemství své babičky, ale i své matky. A je také připravena odhalit své temné tajemství.

Knižní novinky (8. týden)

21.02.2021

Kniha Poslední slova v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x

thrillery dědictví rodinná tajemství thrillery pro ženy

Linda Green
britská, 1970