Majulle Majulle komentáře u knih

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Nádherná kniha se silným příběhem, hned jdu sáhnout po další od colleen :)

08.07.2023 5 z 5

Nářek drozda Nářek drozda Tim Weaver

(SPOILER) Kniha je napínavá a velice čtivá, jediné v čem jsem se ztrácela byla hromada lidí pod svými pravými, falešnými atd jmény.. :) ale doporučuji

08.07.2023 3 z 5

Křehkost Křehkost Betsy Reavley

Kniha se velmi dobře četla, jediné co bych vytkla byl rychlý a trošku odfrklý konec

15.06.2023 4 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Určitě stojí za přečtení, je to taková oddychovka se zajímavým a poutavým příběhem, jediné co mě zklamalo a strhávám hvězdičku je několik nezodpovězených otázek v knize které dle mého názoru byly celkem podstatné. Ale za přečtení určitě stojí

15.06.2023 3 z 5

Štěstí pro začátečníky Štěstí pro začátečníky Katherine Center

Pohodové čtení, nenadchne ani neurazí :)

30.05.2023 4 z 5

Všichni lžou Všichni lžou Camilla Grebe

V prvních stránkách jsem se nemohla moc začíst, ale nakonec to začalo být tak napínavé že jsem knihu téměř neodložila. Příběh je vyprávěn z pohledu více postav a má opravdu co nabídnout Protože všichni lžou? A opravdu vše nemusí být tak jak na první pohled vypadá

30.05.2023 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Jsem totálně rozložená a nadšená z této knihy. Tolik emocí, štěstí a smutku v jednom! Jestli Vás některá kniha dokáže totálně rozložit k slzám a následně přivést ke smíchu a tohle pořád dokola, tak si určitě přečtěte tuto. Protože Colleen je opravdu bohyně. Nechápu co dokážou její slova udělat čtenářem, a podotýkám že tohle se mi u knih téměř nikdy nestává Je to jedna z nejlepších knih co jsem četla

23.05.2023 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Konečně jsem přečetla další díl s Kim, tento díl byl pro mě trošku slabší, začátek a konec velice dobrý, ale prostředek se celkově táhl a trošku mě to tentokrát nudilo, ale každopádně určitě stojí za přečtení! :)

20.05.2023 3 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Kniha měla přesně to co jsem od ní očekávala, střídala se minulost s přítomností, veliká dávka lásky a taky nějaký ten smutek jak to u jeho knih bývá. Určitě to byla jedna z jeho nejlepších knih, i když těžko říct on má všechny perfektní .

14.05.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

perfektní kniha, jako každá od Marsonsové :)

14.05.2023 4 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

(SPOILER) Konečně se mi dostala kniha také do ruky a jedním slovem wau!! Od začátku do konce velmi originální příběh, který je originálně proložen obrázky a úplně vás vtáhne do děje Můžu říct že je to jedna z nejlepších knih co jsem tento rok četla! A ten konec? Takový zvrat? Těšte se! Úplně bych to nezařadila do hororu ale parádního psychothrilleru s prvky duchařiny :)

10.05.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knížka je napsaná jak v minulosti tak v přítomnosti.. Je moc krásná, sladký románek ale nečekejte. Colleen píše opravdu realistické knížky, ale velice čtivé. Tato váš pohltí od začátku do konce. Může dvoum lidem vydržet nezávazný sex a ani jeden z nich se nesmí zamilovat? Jak tohle dopadne? Proč se nesmí zamilovat? Vše se dočtete v knize kterou vám nebudu spoilerovat a je to teda parádní čtení

28.04.2023 5 z 5

Světlo v temnotách Světlo v temnotách Sharon Cameron

Tuto knihu by si měl, podle mě přečíst každý.. S radostí také řeknu že je to jedna z nejlepších knih co jsem kdy četla Kniha je hodně emotivní a také napínavá. Jedná se o historický román který se odehrává za druhé světové války. Hlavní hrdinka Stephanie se rozhodne před němci ukrýt své židovské přátelé, a dělá pro to vše co je možné, bude to ale stačit? Jak a kde své přátelé ukrýt, jak je nakrmit?
Prostě tohle si musíte přečíst!

25.04.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Tentokrát jsem dostala chuť na něco smutnějšího a tak jsem si přečetla Listopád.. Knížka se velice dobře četla, je zde slušná dávka emocí a možná pár dní budete i v depresi.. V knize jsou psány i jak vypadaly dopisy z vězení.. No prostě mazec.. Paní Mornštajnová to prostě umí. Uplně jsem si oddychla že to není pravda a že jsme svobodní

21.04.2023 5 z 5

Takový hněv Takový hněv Cara Hunter

Na totu knihu jsem narazila úplně náhodou v knihovně a opravdu stála za to. Jsou zde vcelku krátké kapitoly, dialogy z výslechu a vyšetřování. Jediné za co strhávám hvězdičku je, že občas jsem se v kapitolách ztrácela a nevěděla o co se jedná jelikož zde bylo mnoho postav Ale jinak parádní detektivka o tom, že někdo napodobuje zločiny za které, ale pachatel sedí v base. Sedí právem nebo neprávem? Je tento člověk nevinný? :

19.04.2023 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Perfektni, napinava jako vzdy :)

15.04.2023 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Skvělá kniha, knihy s Kim miluji a u této to nebylo jinak. Byla trošku slabší než ostatní ale i tak stála za to :)

15.04.2023 3 z 5

Hra o přežití Hra o přežití David Urban

Skvělá kniha, zezačátku jsem se moc nemohla začíst jelikož prostě moc nemusím české krimi, jsem zvyklá na ty zahraniční ale autor to vynahradil opravdu originálním a v této době velmi reálným příběhem. A ten konec? top :)

15.04.2023 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tento díl se mi líbil snad nejvíce, pátrání Vás přivede do společenství " farma jednoty" která se tváří velmi přívětivě a slibně, ale opak bude pravdou a asi to nebude tak slibné jak se zdá být. Určitě doporučuji

03.04.2023 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Perfektní odpočinkový thriller, žádné sado maso :) Střídá se zde přítomnost s minulostí a příběh dvou postav :) doporučuji

01.04.2023 3 z 5