Majulle Majulle komentáře u knih

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

jak již už bylo zmíněno, kniha byla bohužel ze série nejslabší.. :/ ale i tak příjemný příběh

05.04.2024 2 z 5

Pod rouškou šikany Pod rouškou šikany Blažena Hlasová

skvělá kniha :) řadím se mezi zdravotní sestry a vím že tohle zažívá vždy alespoň jedna sestřička na pracovišti. :/ je to velice smutné a mrzí mě to..

05.04.2024 3 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

perfektní série. Už se těším na další díl :)

05.04.2024 4 z 5

Budu ti nablízku Budu ti nablízku Michael Robotham

tento díl byl o něco slabší než předchozí dva ale i tak tuto sérii miluji :)

05.04.2024 3 z 5

Když byla hodná Když byla hodná Michael Robotham

perfektní série

05.04.2024 4 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

perfektní jako vždy, tato serie s Josie nemá chybu :)

05.04.2024 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

přečtené za dva dny, nádherná romanťárna :)

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

skvělá kniha :)

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

perfektní, miluji tu knihu :)

Nevlastní dítě Nevlastní dítě Nicole Trope

Parádní oddychovka na dva dny Thriller o zmizení dítěte a dávce napínavosti

22.03.2024 3 z 5

Hodná a zlobivá holka Hodná a zlobivá holka Michael Robotham

Perfektní, napínavé! jdu na další díl :)

23.02.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Byla to jízda. Nechtěla jsem knihu odložit. Jedná se sice o sérii, ale slibuji Vám že to stojí za to! Když se dva soukromí detektivové dají do pátrání zmizelé holčičky.. Kde bude pravda? Jsou v tom zapleteni rodiče? Nebo neštastná náhoda? Co se na dětském táboře doopravdy stalo?

12.02.2024 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Náhodou jsem narazila na první díl této série a musím říct že super! Není to teda nic pro slabší povahy ale perfektní příběh a už mě čeká doma pokračování. Jaké to je přijít po letech manželství a vychovávání svých dětí že manžel je sériový vrah? a jak vysvětlit všem že vy jste o tom neměla ani tušení? Vážně stojí za to!

12.02.2024 5 z 5

Nespoutaná Aljaška Nespoutaná Aljaška K. A. Tucker

Taková oddechovka, mě kniha trošku zklamala:/ čekala jsem podle hodnocení větší wow. Ale pro mě se to trošku táhlo a chyběla mi větší romantická zápletka. :)

12.02.2024 2 z 5

Země snů Země snů Nicholas Sparks

já musím že jsem očekávala trošku víc. Trvalo mi ctvrtku knihy než mě kniha vtáhla a konečně se začalo něco dít kniha je rozdělena na dvě části, dva příbehy. Celou dobu jsem přemýšlela zda a jak spolu ty dva příběhy souvisí. Každopádně jako oddychovka není špatná

09.01.2024 3 z 5

Noční koupání Noční koupání Megan Goldin

perfektní thriller

27.12.2023 4 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Nejlepší kniha autora. Skvělá zápletka, spád a kniha celá o sobě mě celá bavila :)

27.12.2023 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Perfektni ctiva kniha

27.12.2023

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Krásné pokračování knihy, sice už nemá takový wow jako první díl ale i tak mě o vánocích potěšil. určitě doporučuji jako pohodové čtení :)

27.12.2023 5 z 5

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

perfektní díl, perfektní zápletka. Těším se na další knihy :)

27.12.2023 5 z 5