Majulle Majulle komentáře u knih

Na dně Temné řeky Na dně Temné řeky Leslie Wolfe

perfektní díl, perfektní zápletka. Těším se na další knihy :)

27.12.2023 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Eva Brykner

Perfektní prvotina od autorky. Do knihy jsem se hned začetla, bavilo mě vyprávění z více pohledů osob a také, že knížka měla spád a napětí . Určitě doporučuji, konec byl taky povedený

24.11.2023 4 z 5

Každé další léto Každé další léto Carley Fortune

Knihu jsem dostala náhodou a okamžitě jsem se začetla. Řekla bych že je to nejlepší kniha co jsem v tomto roce četla, plná lásky, zrady a emocí. Něco mezi Collen Hoover a Nicholasem Sparksem.. V knize se střídá minulost a přítomnost a je prostě nádherná! Hrozně mě mrzí že už sem ji dočetla hlavní postavy jsem si hned oblíbila a doufám že autorka napíše další knihy!

22.11.2023 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Skvělé pokračování série, nemohla jsem se odtrhnout a těším se na další díly :)

20.10.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Jako oddychové čtení dobré, ale že by mě kniha nějak zvlášť unesla tak to bohužel ne :/ z recenzí jsem čekala opravdu pecku a tak mě to trošku zklamalo..

20.10.2023 3 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Já jsem bohužel trošku zklamaná. Čekala jsem od knihy více. Kniha nenadchne, ale ani neurazí.

30.09.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Kniha je podobná pár thrillerům co jsem na tohle téma již četla ale i tak Vás vtáhne do děje, nebudete vědět komu věřit a budete stále v napětí Určitě doporučuji :)

25.09.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Za mě nejlepší kniha od autora, nemohla jsem se odtrhnout :)

21.09.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Přečetla jsem všechny knihy od spisovatelky, ale tato mě bohužel nějak neuchvátila. Přišla mi až moc přitažená za vlasy :)

17.09.2023 3 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Taková oddychovka, miluji knížky od Collen, tato měla nádherný nápad akorát mi od poloviny přišla taková nudnější. Ale i tak byla krásná :)

17.09.2023 3 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Velice čtivá kniha, kapitoly rychle ubíhají. Je ale velice smutná..

30.08.2023 4 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Takže šup milovníci thrilleru, hoďte knihu do svého seznamu! protože spát rozhodně nepůjdete. Otáčela jsem stránky tak rychle jak to šlo. Tohle byla sakryš jízda !

24.08.2023 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

Kdo četl první díl určitě se mu bude líbit i tento Spousta podezřelých, spousta skvělých hlášek a pohodové čtení.Kniha je napínavá a má spád

21.08.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Musím říct, že se mi moc líbil. Mám ráda knihy kde se vyšetřuje ale zároveň vidíme i do rodinného života vyšetřovatelky. Doporučuji

15.08.2023 4 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Příběh je zase polo romantický, polo dramatický ale je boží! Děj Vás okamžitě vtáhne.

15.08.2023 5 z 5

Penzion Penzion Robin Morgan-Bentley

Perfektní thriller, bude bavit spíše ženy. Ale nemohla jsem odložit. Střídá se pohled postav a přítomnost s minulostí :) Ne vše je tak jak vypadá :)

15.08.2023 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Kniha je napsána v přítomnosti i minulosti. Je tam i trošku romantická zápletka, ale nic velkého. Určitě se bude líbit

26.07.2023 4 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Nádherná kniha! četla jsem rozporuplné recenze a tak jsem se toho bála ale řadím ji mezi další oblíbené knihy od autorky. Nevěděla jsem zda se smát, plakat a nebo být štastná. Opravdu skvělé a dojemné čtení! :)

21.07.2023 5 z 5

Zítřek ti nikdo neslíbil Zítřek ti nikdo neslíbil Kateřina Karolová

Zezačátku mě kniha bohužel moc nenadchla, ale pak kniha dostala spád a šlo o velice originální příběh. Autorka má skvělou fantazii a věřím že tato kniha spousty lidí nadchne :)

21.07.2023 3 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Marcel Moss

Kniha byla hodně čtivá, napínavá, ale já čekala trošku jinou jízdu :)

08.07.2023 3 z 5