Majulle Majulle komentáře u knih

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Za mě velice čtivá kniha, od začátku velmi napínavá.. Přečetla jsem ji během dvou dnů a nemohla jsem se odtrhnout. Hrozně jsem se těšila až příjdu domu z práce a můžu pokračovat ve čtení.. To napětí zda dívky žijou nebo jsou mrtvé, zda je někdo zavraždil nebo utekly samy je k nevydržení. Velice doporučuji

02.10.2019 4 z 5

Mořská panna Mořská panna Camilla Läckberg

Znovu mnoho postav ve kterých se člověk ztrácí ale to je nejspíše styl autorky. Napínavé, jen konec byl opravdu přitažený za vlasy..

29.11.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Nemohla jsem se překousat přes sto padesátou větu, že sedí doma a chlastá. Bohužel mě to nebavilo a byla to první kniha kterou jsem opravdu musela odložit..

31.10.2018 2 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Z práce jsem utíkala domů ať už můžu číst, a mobil jsem při čtení ani nevzala do ruky - tak skvěle to bylo napsané a napínavé. Určitě doporučuji.

31.10.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha velmi čtivá, od začátku až do konce. Bohužel konec mi přišel celkem rychle useklý, čekala jsem více rozvinutý takže mě trošičku zklamal. Ale kniha dokonale vystihuje to, že vše co vidíme a slyšíme nemusí znamenat pravdu.

19.10.2018 4 z 5

Posedlost Posedlost James Patterson

Od začátku napínavá kniha, za mě jednoduše napsaná a skvělá na odreagování. Velmi rychle se čte :)

08.10.2018 4 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Dnes jsem dočetla, kniha byla velmi napínavá od samého začátku až do poslední věty. Vždy mám přečtené knihy velice rychle ale jelikož tato kniha měla tolik postav a byla tolik zapletená tak se mi četla celkem špatně. V postavách jsem se nemohla ani po půlce knihy vyznat a neustále jsem se musela rozpomínat kdo ke komu vlastně patří a kdo je kdo. Vrah mi tedy jasný celou dobu nebyl. A vlastně když jsem si po přečtení knihy dávala vše dohromady tak jsem zapomněla kdo byl čí vrah. Přišlo mi to zbytečně komplikované., a událo se tam toho tak zbytečně moc a mezi tolika lidmi že tohle mi nadšení celkem zkazilo. Ale určitě stojí za to si tu knihu přečíst.

05.10.2018 4 z 5

Děvčátka v modrém Děvčátka v modrém Mary Higgins Clark

Od autorky jsem četla jen tuhle knihu, a pro mě slabší příběh. Knihu jsem přečetla rychle a napínavá byla. Stránky jsem ale musela přeskakovat, jelikož jsem se zapletla do všech těch postav které tam byli, takže mě to nějak extrémně nezaujalo.

06.04.2018 2 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Kniha se mi velice líbila, byla napínavá. Bylo zajímavé jak vrah přemýšlel a jak autorka jeho mysl důkladně popsala. Pro někoho nechutné, pro mě pravá napínavá kriminálka bez cenzur. Doporučuji.

06.04.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Knížku jsem "zhltla" během jednoho odpoledne. Od prvních stránek až do konce velmi zajímavá a neustále napínavá. Za sebe můžu říct že jsem nadšená, jelikož konec knihy byl velice neočekávaný. :) Určitě doporučuji přečíst i když je odrazem knihy "manželé od vedle" :)

09.03.2018 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící John Lutz

Dnes jsem knihu dočetla a musím napsat že jsem zklamaná. Čekala jsem něco děsivějšího, napětí bylo minimální. Více se mi líbila kniha exmanželka.

27.02.2018 2 z 5

Sama sobě majákem Sama sobě majákem Kateřina Rezková

Knížka se mi moc líbila, mám ráda psané příběhy ostatních lidí, hodně jsem v knížce viděla samu sebe. Dušičku blížence která skáče z jednoho místa na druhé, střídá názory a stále se hledá. Určitě stojí za přečtení :)

26.02.2018 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Včera jsem dočetla tuto knihu, a už teď vím že tuhle nikdy neprodám. Je v ní tolik pozitivní energie a motivace že jsem ji určitě nečetla naposled. A myslím si že mnoha lidem tato kniha otevře oči . Takže moc doporučuji :)

24.02.2018 5 z 5