Děvčátka v modrém

Manželé Frawleyovi oslavují třetí narozeniny svých dvojčat Kelly a Kathy. Po oslavě se rodiče přesunou na další večírek, avšak po návratu domů je čeká šok. Najdou tam policii a zděšení zjistí, že dvojčata jsou pryč. Dívka, která je hlídala, byla nalezena v bezvědomí a v dětské pokoji ležel dopis s požadavkem osmi milionů dolarů výkupného. Frawleyovi přistoupí na zaplacení částky a záhadný únosce si určí podmínky. Teprve až budou peníze odevzdány, oznámí telefonicky, kde dívenky jsou. Jenže v autě zaparkovaném na opuštěném místě je jen malá Kelly. Vedle zastřeleného řidiče leží dopis s doznáním, že druhé z děvčátek neúmyslně zabil on. Proč potom Kelly při zádušní mši vylekaně řekne matce: „Mami, Kathy se té paní moc bojí. Chce se hned vrátit domů."...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15843/devcatka-v-modrem-15843.jpg 4.1112
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Alpress

Two Little Girls in Blue, 2006

Kniha Děvčátka v modrém

Alienn

Další detektivní jednohubka od této autorky, tato nepatří k těm nejlepším, co jsem od ní četla, ale rozhodně je čtivá.

Mikanadeta

Knihu jsem začala číst, protože mě velmi zajímá téma telepatie mezi dvojčaty. Věřím že něco může existovat... A kniha nezklamala. Přečteno za 2 dny po večerech. Napínavé a pro mě jako matku hlavně naprosto šílené, když jsem si představila, jak se musí cítit rodiče a jak se musela cítit chudinka Kathy. Silný příběh.

Zlatinka.Emilly

Od autorky první kniha a líbila se mi. Děvčata na obálce by měla však odpovídat věku tří let, je to docela hloupé, když se píše o malých holčičkách a pak se na obálku nafotí školačky. Příběh skončil jako pohádka, v poslední vteřině přišla záchrana, tak jak to známe u Fantomase :) ale ráda si od Mary Clark zase něco přečtu.

Majulle
06.04.2018

Od autorky jsem četla jen tuhle knihu, a pro mě slabší příběh. Knihu jsem přečetla rychle a napínavá byla. Stránky jsem ale musela přeskakovat, jelikož jsem se zapletla do všech těch postav které tam byli, takže mě to nějak extrémně nezaujalo.

Len2očka
30.10.2017

Patří mezi ty,co se mi až tak nelíbily.

konicekbily
09.07.2017

Autorčina "běžně rychlá" detektivka svou jednoduchostí je vhodná pro čtení o dovolené. Telepatie mi nevadí, i když v ní nevěřím. Jednoduchou detektivku od M.H:.Clark si přečtu vždy rád.

EvikU.
07.04.2017

Napínavá a Čtivá. Mám ty knihy ráda.

Pjater
22.01.2017

Jedna z těch slabších knih od této autorky. Nesedl mi tento typ příběhu, protože nevěřím na propojení dvojčat a podobně. Jediné co mě nadchlo bylo když jsem na konci zjistila kdo je Krysař.

Plavý kůň
Plavý kůň