Děvčátka v modrém

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Manželé Frawleyovi oslavují třetí narozeniny svých dvojčat Kelly a Kathy. Po oslavě se rodiče přesunou na další večírek, avšak po návratu domů je čeká šok. Najdou tam policii a zděšení zjistí, že dvojčata jsou pryč. Dívka, která je hlídala, byla nalezena v bezvědomí a v dětské pokoji ležel dopis s požadavkem osmi milionů dolarů výkupného. Frawleyovi přistoupí na zaplacení částky a záhadný únosce si určí podmínky. Teprve až budou peníze odevzdány, oznámí telefonicky, kde dívenky jsou. Jenže v autě zaparkovaném na opuštěném místě je jen malá Kelly. Vedle zastřeleného řidiče leží dopis s doznáním, že druhé z děvčátek neúmyslně zabil on. Proč potom Kelly při zádušní mši vylekaně řekne matce: „Mami, Kathy se té paní moc bojí. Chce se hned vrátit domů."...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15843/big_devcatka-v-modrem-qmr-15843.jpg 4.1124
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Alpress
Originální název:

Two Little Girls in Blue, 2006


více info...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Děvčátka v modrém

laura
04.05.2021

Já nevím. Mě to přišlo strašně předvídatelné a nedotažené. Příběh, který mohl být excelentní, ale nebyl. Za mě prostě ne...

Alienn
09.04.2020

Další detektivní jednohubka od této autorky, tato nepatří k těm nejlepším, co jsem od ní četla, ale rozhodně je čtivá.


Mikanadeta
07.04.2020

Knihu jsem začala číst, protože mě velmi zajímá téma telepatie mezi dvojčaty. Věřím že něco může existovat... A kniha nezklamala. Přečteno za 2 dny po večerech. Napínavé a pro mě jako matku hlavně naprosto šílené, když jsem si představila, jak se musí cítit rodiče a jak se musela cítit chudinka Kathy. Silný příběh.

Zlatinka.Emilly
04.02.2020

Od autorky první kniha a líbila se mi. Děvčata na obálce by měla však odpovídat věku tří let, je to docela hloupé, když se píše o malých holčičkách a pak se na obálku nafotí školačky. Příběh skončil jako pohádka, v poslední vteřině přišla záchrana, tak jak to známe u Fantomase :) ale ráda si od Mary Clark zase něco přečtu.

Majulle
06.04.2018

Od autorky jsem četla jen tuhle knihu, a pro mě slabší příběh. Knihu jsem přečetla rychle a napínavá byla. Stránky jsem ale musela přeskakovat, jelikož jsem se zapletla do všech těch postav které tam byli, takže mě to nějak extrémně nezaujalo.

Len2očka
30.10.2017

Patří mezi ty,co se mi až tak nelíbily.

konicekbily
09.07.2017

Autorčina "běžně rychlá" detektivka svou jednoduchostí je vhodná pro čtení o dovolené. Telepatie mi nevadí, i když v ní nevěřím. Jednoduchou detektivku od M.H:.Clark si přečtu vždy rád.

EvikU.
07.04.2017

Napínavá a Čtivá. Mám ty knihy ráda.

1