Majulle Majulle komentáře u knih

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha čtivá, ale bohužel jsem zklamaná, čekala jsem od knihy více :)

16.11.2022 2 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Kniha přečtena jedním dechem, velmi mě překvapilo že je od naší spisovatelky :). jen mě tam iritovaly ty příjmení jako je "Jahodová" atd :D jinak dávám palec nahoru :)

16.11.2022 4 z 5

Smrt v ledu Smrt v ledu Amy McCulloch

Jsem asi jediná ale mě bohužel kniha ničím nezaujala. Musela jsem přeskočit poslední stránky a jen se ujistit kdo je vrah. Příjde mi že se kniha zbytečně vlekla. Dvě hvězdičky dávám jen za změnu prostředí a originalitu :)

06.11.2022 1 z 5

Cos to udělal? Cos to udělal? Matthew Farrell

I přes recenze, které mě odrazovaly knihu nečíst jsem nakonec knihu vzala do ruk a přečetla :) a nelitovala jsem. Kniha je čtivá, klidně mohla mít méně stránek ale rozuzlení bylo zajímavé. Pořád jsem nevědela zda je hlavní hrdina vrah a nebo to nakonec bude jinak a opravdu mě to bavilo :)

09.10.2022 4 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Parádní knížka, zezačátku jsem měla sice problém se v postavách vyznat a trochu jsem to nechápala, ale nakonec jsem si to dala dohromady a kniha se četla sama :) Bavila mě dokonce i romantická zápletka která se do knihy velice hodila :) určitě se těším na další knihu od autorky :)

09.10.2022 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Dočetla jsem a jsem nadšená a zároveň znechucená. Tohle byl brutal. Co takový malý andílek dovede. Kniha se čte rychle a skvěle protože je napínavá a nemůžete prostě přestat číst. Takový vztek jsem na dítě v knize ještě neměla. no a na manžela? to byl snad slepý? Určitě doporučuji

06.10.2022 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Knížka měla od začátku spád a četla se dobře, jednotlivé kapitoly byly napínavé a příběh byl super, i když musím popravdě říct že jsem od knihy čekala že bude trošku o něčem jiném. Kniha mi trošku připoměla stopy hrůzy a podobné horůrky.

28.09.2022 3 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Skvělá knižka která Vás neustále drží ve střehu a napětí, pohled tří žen a krátké kapitoly se mi velmi líbily, a příběh o to více :) doporučuji :)

28.09.2022 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvělý a oddychový psychothriller, sice by kniha mohla mít o pár stránek méně, někdy už se to vleklo ale na napínavosti to neubírá. Líbil se mi pohled na manželství ze strany manželky ale také milenky :) určitě doporučuji

04.09.2022 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Od začátku do konce napínavý a hlavně jedinečný příběh, skvělá byla ta originalita a hlavně to že jsem nikdy nic podobného nečetla Takže určitě budete stejně nadšení jako já když si knihu přečtete

29.08.2022 5 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Na knihu jsem narazila náhodou v knihovně, a musím říct že předčila moje očekávání. Střídání časových linek a postav se mi velmi líbilo a udržovalo mě to neustále v napětí. Knížky o únosu mě vždy bavily takže ani tato mě nezklamala a určitě ji doporučím dalším čtenářům. :)

10.08.2022 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Kniha byla napínavá, ale minulé díly se mi líbily více. V této knize bylo spoustu postav ve kterých už jsem se poté i trošku ztrácela :) Avšak zajímavý příběh :)

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Skvělá kniha, přečetla jsem jedním dechem, akorát polovina knihy se mi nějak táhla. Ale určitě stojí za přečtení :)

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Napínavé, čtivé. Závěr jsem nečekala :) Knihy od Bryndzy se čtou jedním dechem :)

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper

(SPOILER) Právě jsem si na dovči dočetla tento boží thriller, bavilo mě prolínání minulosti a součastnosti, příběhy pár hlavních postav a hlavně napínavý příběh o rodinných tajemstvích které jsou vzájemně propojeny.
Jde o autorčinu první knihu a rozhodně by si zasloužila i větší ohodnocení

SPOILER: Jediné co mě v knížce zamrzelo a zároveň mě to hodně zajímalo byl příběh malé Billie a Natalie který nebyl objasněn Klidně bych brala druhý díl ️

22.07.2022 5 z 5

Chci tvůj život Chci tvůj život Amber Garza

Skvělé! Top! Nemám co vytknout. Od začátku jsem byla jako na trní kdo je tedy špatný, jaká jsou tajemství a jaké bude rozuzlení. Tento thriller mě moc bavil, byl skvěle napsaný a napínavý. Určitě doporučuji :) Rozuzlení a konec byl naprosto skvělý! :)

05.07.2022 5 z 5

Dilema Dilema B. A. Paris (p)

bohužel jsem velmi zklamaná, popravdě jsem si ani nepřečetla že je to román. A brala jsem to jako automaticky od autorky že je to thriller jako každá její skvělá knížka. Ale tohle teda ne :( Doufám že u příštích knih zůstane zase u thrillerů. Hned na začátku se dozvíte jak knížka vlastně dopadne a celá kniha je jen o přemýšlení jak a kdo komu řekne pravdu. No hrůza jsem zklamaná :(

05.07.2022 1 z 5

Manželky Manželky Tarryn Fisher

Je to má první první kniha od autorky. Kniha je čtivá, jelikož se jedná o polygamii tak jsem zvědaVá jak tohle může dopadnout. Jistěže chcete vědět jaké jsou další ženy vašeho manžela, a proč mu nestačíte jen vy.. Začnete pátrat a to by jste neměla.. Konec mě překvapil ale na druhou stranu i trochu zklamal. Však uvidíte sami..

30.06.2022 2 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

ak jsem se konečně dostala k této knize, musím říct že jsem očekávala podle recenzi na ni o dost méně, ale naopak mě kniha velmi překvapila. Od začátku mě držela v napětí co se týče vraždy, držela mě i v napětí když byla hlavní hrdinka sama doma a cítila že se někdo pohybuje po domě.. Chvílemi jsem nevěděla zda se jedná o duchařinu a nebo realitu. Bavili mě zápletky s ostatními členy sousedství apod. Knížka je stručne a hezky napsaná, žádná omáčka a zdlouhavé věci kolem. Moc mě bavila a doporučuju ji

26.06.2022 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Skvělá trilogie, určitě stojí za přečtení! napínavé. Nejvíce mě bavilo střídání osob a čtení deníku z minulosti. skvělé!

22.06.2022 4 z 5