Majulle Majulle komentáře u knih

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Od začátku jsem četla knihu bez dechu. Skvělá myšlenka, skvělý a napínavý příběh. Klidně tam mohlo být víc rozepsané prostředí léčebny.. A konec,? no uff.. Doufám že jsem vše na konci pochopila správně.. Určitě doporučuji :)

14.06.2022 4 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Jsem asi jediná která se s knihou bohužel velmi trápila.. Nebavila mě, táhla se, jediné co mi přišlo zajívavé byly časové osy. Na oslovení "pan Olověný", "páteční máma",čtvrteční máma atd jsem byla alergická, několikrát jsem knihu chtěla odložit.. Takže za mě bohužel ne :( Příběh měl sice zajímavý konec, ale znám mnohem lepší knihy :)

07.06.2022 1 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Knížka se mi moc líbila, na konci tam bylo na mě už mnoho postav ale jakžtakž jsem se v nich vyznala. Lottie je sice na facku ale její role mě celkem baví :D rozhodně zajímavé téma :) a stojí za přečtení :)

29.05.2022 4 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

(SPOILER) Určitě zajímavé téma, začátek mě bavil hoodně hlavně paní Belinda, myslela jsem si že knížka bude hlavně o ní a její sestře takže mě to pak trošičku zklamalo. Vraha jsem doufala úplně někoho jiného a ne jen tak někoho téměř mimo roli :D Prostě jsem čekala trošičku jiný závěr, ale knížka je určitě velmi čtivá a napínavá :)

23.05.2022 3 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Další skvělá kniha s Kim, napínavá do samého konce. :)

17.05.2022 4 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Skvělá knížka, jediné co bych vytkla bylo mnoho postav, hodně jsem se v nich ztrácela, rodina, synové, jejich přítelkyně, snachy a všichni a pak další rodiny a další lidé. No na mě už to bylo moc postav a musela jsem se zamýšlet kdo je kdo. Ale rozhodně stojí za přečtení! :)

08.05.2022 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Ze začátku čtení mi dělalo hodně problém se v postavách zorientovat, jelikož se střídají čtyři postavy, ale nakonec jsem si zvykla. Knížka byla čtivá, autorčina první. Určitě stojí za přečtení, čekala jsem spíše více vyšetřování a zápletek ale přišlo mi že knížka byla spíše o vztazích postav a na konci přišlo najednou rozuzlení. dávám 3/5 :)

05.05.2022 2 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Napinavé, čtivé, zajimavá zápletka o záměně dětí. Citlivé téma pro ženy po porodu :) Akorát konec byl na mě až moc odfláknutý a rychlý co se Milese týče :)

01.05.2022 4 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Musím říct že kniha mě velmi bavila a nadchla.. Napínavá a nedala se odložit. Konec mě velice překvapil a epilog také :) určitě doporučuji :)

26.04.2022 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Skvělé, napínavé, čtivé. Je to již několikátá kniha od spisovatele. Sice je čtu na přeskáčku ale trošku mě mrzí že jsem zatím narazila na ty které jsou sobě hodně podobné. Prostě sériový vrah a nachází se těla.. Snad v některé z knih změní techniku a bude to trošku o něčem jiném než o sériovém vraždění :) ale určitě doporučuji :)

25.04.2022 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Skvělé, čtivé, napínavé a až moc brutální. Někdy si u těchto knížek říkám zda tohle mlže napsat psychicky zdravý člověk. Jak může něco tak masochistického vymyslet? :D ale čte se to fakt skvěle. A konec? Super rozuzlení

19.04.2022 4 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Bohužel po všech přečtených knížkách s Kim mě tato velice zklamala. Kniha se táhla, bylo zde nespočet postav, několikrát jsem se ztratila, dokonce jsem měla chuť i knihu odložit.. Snad příští kousek bude lepší. Tento mě velmi zklamal :)

17.04.2022 1 z 5

Dokonalá oběť Dokonalá oběť Emma Kavanagh

Velice skvělá knížka. Četla se úplně sama. Od začátku do konce plná zvratů. A ten konec? nečekala jsem to a už sem se bála že nebude pokračování a že to tak skončí :D Tak šup sem s ním.

08.04.2022 3 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Skvěle napsaná a napínavá kniha. I když trochu brutální. Nemůžu zapřít že se mi při čtení knihy nezdály alespoň dvě noční můry :D Ale zase se spisovatel od jiných liší tím že to popisuje hezky do detailu. Na některé už to může být moc. :D

05.04.2022 4 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

(SPOILER) Zajímavá knížka plná zvratů, bavila mě. Bohužel mi opět vadil celkem odbitý konec:
Byl teda Dan pohřbený u močálu tam kde položili kytku? nebo si to jen myslela? Mohlo to být více rozvinuté i v tomto směru..

30.03.2022 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Asi půjdu proti proudu, ale musím říct že mě se knížka moc líbila. Četla se rychle a navíc byla od začátku až do poslední stránky napínavá. Byl to prostě trochu jiný příběh ale moc mě bavil :)

25.03.2022 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

(SPOILER) Přečteno jedním dechem za dva dny. Nechtěla jsem jít ani spát. Bylo mi líto co si některé děti musí prožít aniž by jim někdo pomohl. Velice zajímavá a čtivá zápletka. Dávám 10/10!

22.03.2022 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

čtivé, zajímavé to každopádně bylo, ale přišlo mi to už moc vleklé. Na to jak si to všichni chválí jsem čekala něco lepšího :)

19.03.2022 3 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Jedním slovem užasné, sice od začátku víte kdo je vrah, ale kniha Vás drží v napětí až do samého konce. Nedoporučuji sice slabým povahám ale tahle byla top.

10.03.2022 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

(SPOILER) Napínavý příběh. Rychle přečtený, akorát mi některé pasáže přišli na knihu až moc jednoduché a trapné ( jak někdo prdí, jak někomu při líbání smrdí z pusy). Určitě stojí za přečtení.
Spoiler :
Ten konec? Přišel mi trošku zamotaný, jednou jsem pochopila že Darby umřela, pak zase že žije, pak že se jí to celé zdálo, pak najednou byli u hrobu, ten epitaf co vyryla na hrob své matky znamenal co? :D v konci jsem se opravdu ztratila.. :)

04.03.2022 2 z 5