Sama sobě majákem

Knížka lehce chaotická. Nadšená. S nadsázkou a vlastní filozofií bytí. Spoustu vět o síle myšlenky, o těch tam nahoře nad náma. O hledání sebe sama. A jak moc je důležitý stavět si vlastní maják.

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356372/big_sama-sobe-majakem-RSc-356372.jpeg 3.9143

Kniha Sama sobě majákem

MikiJura
19.04.2021

“Sama sobě majákem” je knížkou po které sahám opakovaně od doby, co jsem si ji pořídila. A že už je to pár let (smích) Vždy když prožívám náročné období, je mi smutno a nebo si nevím rady, tak se ráda vracím k jednotlivým pasážím knihy či si ji přečtu celou jako nyní. Stejně jako poprvé i tentokrát jsem knížku přečetla jedním dechem. Jedná se o autobiografickou tvorbu Kate, která vypráví o jejích vzestupech i pádech unikátní formou. Nikdy jsem nic podobného nečetla. Miluju její styl psaní, hraní si se slovy, vizuální úpravu textu. To vše působí na čtenáře a dodává to obsahu ještě více originality. I přes to, že knížka není psaná jako motivační, tak díky inspirativním textům takové účinky má a to i díky tomu, že autorka neměla přímou a úplně jednoduchou cestu ke svým cílům. Právě o to je zajímavější knížku číst a spolu s Kate alespoň ve zkratce procházet její cestu. Při čtení jsem si sama promítala události ze svého života a vzpomněla si na pár věcí, které jsem měla pohřbené v paměti.

Tuto knížku mohu upřímně od srdce jedině doporučit všem, kteří jsou na rozcestí. Všem, kteří hledají tu svou šťastnou cestu životem, ale i těm, kteří hledají odvahu jít za svými sny. Tato tenounká knížka vám může nabídnout mnohem víc, než se na první pohled může zdát.

Leniii
28.03.2021

Já jsem si knihu strašně chtěla přečíst po těch všech super kladných a báječných recenzích na internetu...ale vlastně ani nevím, jak tu knihu mám pochopit? Nějaké pasáže byly fajn, ale jinak jsem na to už asi stará...
Jednu hvězdičku dávám za odvahu napsat knihu a druhou za ilustrace...

Patricie235
26.12.2020

Krásné❤️

Baru16
26.07.2020

Naprostý průměr. Krásné myšlenky od mladé holky.

Anetka03
14.04.2020

Kniha mi přijde naprosto úžasná. Dokáže motivovat a pohladit na duši. Čtete příběh cizí rodiny a máte pocit, že mluví o té vaší.

pavla.ba
22.12.2019

Tahle kniha pro mě zůstala nepochopenou. Neuměla jsem ji zařadit, co vlastně nám má předat a bohužel mně nepředala vůbec nic.

brocolli
28.10.2019

skvělá knížka, jednoduchá ke čtení, zhltla jsem ji hned

FejKýý
29.09.2019

Úžasná kniha. Dala mi toho do života dost a zároveň jsem se v ní našla. :)