LucySmile LucySmile komentáře u knih

Audience Audience Václav Havel

Na nějaké drama od V. Havla jsem se chystala už dlouho a díky Čtenářské výzvě jsem konečně jedno vzala do ruky. Musím říct, že jsem naprosto nadšená. Audience se čte úplně sama, je úsměvná a díky jen dvěma postavám jsem se neztrácela. Po této zkušenosti si určitě přečtu další knihy od tohoto úžasného člověka.

11.12.2021 5 z 5

Sněhulčiny Vánoce Sněhulčiny Vánoce Kristen McKanagh

Roztomilý vánoční příběh akorát do předvánočního shonu. Hlavní postavy mě sice občas štvaly s tou jejich nerozhodností, ale Sněhulka byla naprosto úžasná.

08.12.2021 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Jsem z této knihy zklamaná. Na knihu jsem se těšila, až si ji přečtu, ale ve výsledku se mi skoro nelíbila. Začala jsem ji číst kvůli tomu, že se odehrává v Benátkách. Polis Benátek skvělý, ale děj vůbec neutíkal. Příběh byl hrozně roztahaný, konec o ničem. Na druhou stranu mi byly postavy sympatické a dobře popsané.

30.11.2021 3 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Další přečtená knížka od Lydie Strong a zase jsem nadšená. Všechny knížky jsou napsány tak jemně a citlivě... Nedokážu to ani popsat. Tuto knížku jsem přečetla za den a půl a už teď lituju že jsem si jí nešetřila. Je to přesně ten příběh, kdy chcete být jednou z postav a prožívat to s nimi. Alespoň že autorka napsala 3 další doplňující povídky na své webové stránky. Určitě se ráda k této knize zase někdy vrátím a těším se na další autorky výtvory.

29.11.2021 5 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

Panebože, to bylo něco! Začátek se mi vůbec nelíbil a chtěla jsem toho nechat, ale pak mě to chytlo a už nepustilo. Oba může jsem si strašně oblíbila a libil se mi, jak se postupně vyvíjel jejich vztah. Co mi úplně nesedlo, byl styl psaní a vyprávění o práci, které jsem přeskakovala. Ale ten konec? To takhle rozhodně němuže skončit! Nutně potřebuju pokračování!

24.11.2021 4 z 5

Ostrov poslušnosti Ostrov poslušnosti Marina Anderson

Dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Děj průměrný, konec mohl být trochu lepší, ale o tom to nebylo. Za mě spokojenost.

26.10.2021 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Knížku jsem si opravdu užila, je ti skvělá oddychovka. Conor je sympatický, Taylor mi už tak skvělá nepřišla. E. Kennedy píše fantastické knížky, tato je trochu slabší, proto dávám jen 4*.

22.10.2021 4 z 5

Bude to bolet, doktore? Bude to bolet, doktore? Adam Kay

Spousta vtipných až bizarních historek a někdy i trochu smutné. Jsem ráda, že jsem mohla nahlédnout do života opravdového lékaře. Opravdu to není taková pohodička jak v Ordinaci v růžové zahradě!

08.10.2021 5 z 5

Příběh Černobylu mě vždy zajímal a seriál na HBO jsem viděla už několikrát. Proto jsem od této knihy čekala hodně. Bohužel jsem úplně nedostala, co jsem čekala. O samotném výbuchu v knize moc není, ve jménech jsem se ztrácela... Někdy je němé více.

13.09.2021 2 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Ze začátku celkem dobrý, druhá polovina hrozná. Děj je hloupý, humor žádný. S touto sérií to jde dost z kopce. Jestli vyjde ještě další díl, už si ho nepřečtu.

09.09.2021 2 z 5

Po shlédnutí dokumentu jsem se dostala ke knize a stále se nestačím divit. Pan Attenborough je člověk na správném místě a číst jeho knihu bylo psychicky náročné a někdy oko nezůstalo suché. Už dlouho dobu se zajímám o to, jak lidstvo ničí svůj jediný domov, ale díky této knize jsem zjistila, že je to horší, než jsem tušila. Zároveň mě překvapilo, kam až se výzkum na umírnění našich aktivit dostal.
Tuto knihu by si měl přečíst každý a jen hlupák nevěří tomu, co je v této knize napsané!

08.09.2021 5 z 5

Můj brácha se jmenuje Jessica Můj brácha se jmenuje Jessica John Boyne

Knížka je psaná pro mladší čtenáře a četla se téměř sama. Zajímavé téma, o kterém se moc nemluví.

02.09.2021 4 z 5

Italské jednohubky Italské jednohubky Marta Kučíková

Nedočteno... Vtipné ano, ale ne dost pro mě. Čekala jsem, že se dozvím víc o Itálii.

30.08.2021 1 z 5

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Od knihy jsem dostala přesně to, co jsem očekávala a chtěla. V knize není jen sposta sexu, ale i krásný příběh a všechny postavy mi byly nesmírně sympatické. Jen doporučuju číst poslední kapitolu až budete mít k dispozici pokračování. Není nic horšího, než když kniha končí slovy "pokračování příště..."

29.08.2021 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Knížka není úplně nejlehčí na čtení a četla se mi hrozně pomalu. Na druhou stranu jsem chtěla hrozně moc vědět, jak to skončí a závěr? Celkem překvapivý! Kniha obsahuje velké množství zajímavých myšlenek a děj je takové ponaučení o zkažené duši. Skvělé dílo a jsem ráda, že jsem vydržela a dočetla až do konce.

24.08.2021 4 z 5

Hniloba v kořenech Hniloba v kořenech Theo Addair (p)

Theo Addair je můj nejoblíbenější autor a jeho knihy nadevše miluju. Tato kniha mě však nezaujala a ani jsem ji nedočetla do konce. Fantasy není úplně pro mě.

19.08.2021

Tyran Tyran T. M. Frazier

Skvělé pokračování Kinga, mnohem lepší než první díl. Víc akce, úžasný konec... King a Doe mi budou chybět.

14.08.2021 4 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Do této knihy jsem moc velké naděje nevkládala a zase jsem se spletla. Příběh byl moc pěkný, měl spád a knížka se hezky četla. Mel je přesně ten člověk, kým byvh chtěla být (jen ne v oblasti IT). Zde je vidět, jak důležité je mít dobré přátele.

06.08.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Čekala jsem něco trochu víc. Knížka je skvělá, vulgární, plná sexu, ale něco mi tam chybělo. Nenadchlo mě to tolik jako jiné erotické knihy. Druhý díl si určitě přečtu a jsem zvědavá, jak se bude příběh vyvíjet.

31.07.2021 3 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Knížka se mi líbila, na Hanu ale v žádném případě nemá. Celkem má slabší rozjezd, později začal příběh dávat smysl. Téma co by kdyby se mi úplně moc nelíbí a mátlo mě přeskakování mezi jednotlivými roky. Závěr je smutný ale úplně nedotažený do konce, což je celkem škoda.

08.07.2021 4 z 5