V pasti

Simon má život, jaký si vždy přál. Stereotyp, vysoké postavení v úspěšné firmě a svoji spořádanou rodinu.
Jered je živel, který nikdy nic neplánuje. Rád si vychutnává život plnými doušky a nepřemýšlí nad následky.
Když se tito dva protiklady potkají, poznají, že jejich životy nebyly tak ideální, jak si oba dva mysleli.

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469390/big_v-pasti-BFz-469390.jpg 4.234

Kniha V pasti

LilluLong

Kniha ktorá by ma vedela znekludnit asi tak pred triciatimi rokmi, teraz uz v pokročilom veku mam iný nadhľad , otvorenejsiu myseľ i ked v mladosti tiez som vedela akceptovať rôznorodosť, inakosť , len sa o tom nehovorilo ani len potichu.Autorka píše profesionálne na úrovni a príbeh vedel maximálne zaujať , za mna palec hore, mozem len doporučiť a davam 5*

Kešu1981

A kruciž...to byla pecka! Fakt super čtení. Ale vážně potřebuju pokračování...takhle příběh Simona a Jereda přeci nemůže skončit.

Mvebe

Prosím vážne druhú časť! Tak sa to začalo konečne rozbiehať a zrazu bum. Ten koniec. Viem,že to mala byť len poviedka ale dúfam v pokračovanie :)

Autorku mám moc ráda a ani nová kniha mě nezklamala. Krásně se četla. Moc mě bavila zápletka. Těším se na další knihy:-)).

Nissi

My chceme happyend :-). Autorka psala, ze asi bude jen povídka, ale já bych určitě ocenila ještě jednu knihu s Jeredem a Simonem. Super čtení.

Mistylady

A mě zase přijde, že to, jak se k sobě chovali, se tam perfektně hodilo. Myslím, že Jered tím chováním chtěl dosáhnout toho, aby si Simon uvědomil, co cítí a co chce. Nemohl na něho od začátku jít v rukavičkách a dělat ťuťu ňuňu. Knížka je super, jako všechny ostatní, přečtená za odpoledne :) Konec mi byl líto, ale hodil se tam. Taky doufám, že to ještě bude mít nějaké pokračování a i kdyby ne, tak to bylo super.

M.anon

Autorku mám hodně rada. Mám od ni všechny její knížky, ale u téhle vím, ze už si ji znovu neprectu. Nelíbilo se mi, jak se k sobě chovali.

peitho.1

Přečteno za jeden den a opět super! Autorku jsem si opravdu oblíbila a jakmile se na trhu objeví její nová kniha, tak hned objednávám. Předpokládám (a hlavně doufám), že se se Simonem a Jeredem ještě potkáme u pokračování, protože takhle to přece skončit nemohlo, že ne??