LP113 LP113 komentáře u knih

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Tak to byla síla. Ze začátku jsem se teda tentokrát nějak nemohla začíst, ale trvalo to jen chvilku. Pak teda nářez, až se mi chvílema dělalo zle a to něco vydržím, miluju Cartera. Asi nejvíc mě děsí, že se to opravdu možná někde děje. Každopádně jako celek knížka naprosto super. Mám všechny, takže na chvíli mám o zábavu postaráno. Určitě doporučuji.

02.02.2022 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Opět to bylo super. Jsem ráda, že se zase ojevila ta mrcha Alex. Jediné co mi vadí, že člověk toho moc neudělá, protože musí prostě číst. Toto konkrétně mi trvalo 3 večery. Takže určitě doporučuji.

07.12.2021 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Za mě opět hodně dobré. A fakt zajímavá instituce, kde zkoumají mrtvoly. ;-) Konec teda pro mě lehce zbytečně překombinovaný, ale jinak výborné. Určitě doporučuji.

06.12.2021 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Hodně dobrý.Pro dítě udělá člověk cokoliv na světě. Ke konci mi tak bilo srdce,že jsem měla pocit že běžím s Kim.Určitě doporučuji.

21.11.2021 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Hodně čtivé. Oproti minule už bylo méně obracení očí v sloup, ale pro změnu přibylo "otevřela pusu, že něco řekne a pak si to rozmyslela a pusu zavřela." Noo chvíli mě to štvalo, ale postupně to vcelku vymizelo, takže ok. ;-) Co mi teda vadí, že jsme se nakonci nedozvěděli jak to teda s Alex dopadlo, to si myslím, že si zasloužilo trochu rozvést. Jinak určitě doporučuji.

19.10.2021 4 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Tak mám asi další oblíbenou autorku, takže jsem si koupila celou sérii. Dobře se to čte, ikdyž teda Nikol - jako že cože? To mi přišlo trochu zbytečné, ale tak jako budiž.
Co mě vyložene rušilo, chvílemi až vytáčelo, jak furt všichni otáčí oči k nebi.........asi si to budu příště čárkovat. Každopádně za mě knihu doporučuji.

04.10.2021 4 z 5

Jednosměrná jízdenka Jednosměrná jízdenka Jay Forman

Nic moc jsem od toho nečekala, knihu jsem dostala k narozeninám. Ale mile mě překvapila, dobře se to četlo. Jediné co mi vadilo a proto jen 3 *, tak teda konec. Spoustu věcí nebylo jako že dořešeno. Ano souvislosti si člověk spojí, ale přesný záměr bych bývala chtěla mít trochu podrobněji rozebraný. Nicméně knihu doporučuji.

28.07.2021 3 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Mě se to líbilo, možná o trošičku víc než první díl. Na mě teda v jednu chvíli trochu moc jmen, ale určitě doporučuji.

08.07.2021 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nooo, ne že by to bylo úplně špatné, ale začíst jsem se teda moc nemohla. Celkově i ten příběh byl takový nemastný neslaný. Co mě vyloženě rozčilovalo, odstavce v kapitolách, kde se přeskakovalo v dějích. Nevadí mi různé časové linie, ale v tomto případě mi to opravdu nesedlo. Celá série asi za přečtení stojí, ale zas taková pecka to není. Určitě se k tomu už nikdy nevrátím.

27.05.2021 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha se mi líbila, ale....bohužel asi moje chyba, že Hadrového panáka jsem četla tak před 2-3 rokama (mezi tím přečteno asi 15 jiných knih) a ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst. Pro mě to bylo hodně zmatené, moc přeskakování, vůbec jsem se nedokázala zorientovat. Po 100. stránce už to bylo lepší a celkově se mi to líbilo. Takže za přečtení určitě stojí, ale doporučuji číst všechny 3 knihy po sobě.

30.03.2021 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Super, opravdu hodně čtivá celá série. Možný spoiler:Trošičku mi to zavání mojí milovanou Lisbeth Salanderovou ve smyslu, že vše se trochu točí kolem rodiny Jude, ale to nic nemění na tom, že je to perfektně napsané a rozhodně doporučuji.

10.03.2021 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Opět velmi podařená kniha. Už na mě čeká další díl na který se moc těším. Určitě doporučuji.

03.03.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Opět pecka. Trochu mi přislo, že tentokrát Chris trochu "vyměkl" není to až zas takový brutál jak sme zvyklí. Ale to nevadí, kniha byla opět napínavá a moc dobře se četla. Rozhodně doporučuji.

19.02.2021 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Jako vždy se mi to líbilo.Doporučuji

26.01.2021 5 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Není to úplně špatné, ale mě osobně hodně nebaví popisování každého kamene na katedrálách. Jinak drsná doba a za přečtení asi stojí.

25.01.2021 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mě se to líbilo. Nic extra náročného, ale klidně doporučuji.

25.01.2021 4 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Mě se to líbilo.chvilemi trochu vleklé, ale jinak dobře.doporučuji

23.01.2021 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

A jsou zase zpátky. Po Lazarovi konečně je to zase skvělé čtení, na které jsme od Keplerovcu zvyklí.pecka

23.01.2021 5 z 5

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Tato kniha se mi do ruky dostala úplně náhodou. Moc se mi líbila, čte se opravdu dobře. Hvězdu strhávám za konec, který mi přišel tedy hooodně přitažený za vlasy a na můj vkus moc akční. Škoda, jinak doporučji.

23.10.2020 4 z 5

Velmi zajímavé, určitě stojí za přečtení, skoro bych to dala jako povinnou četbu. Nicméně osobně si myslím nebrat to slovo od slova, jinak se z toho opravdu všichni zblázníme. Každopádně mám na spoustu věcí po přečtení knihy trochu jiný názor než do teď.

20.10.2020 5 z 5