Lennji Lennji komentáře u knih

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nebylo to úplně špatné, ale V lese visí anděl se mi líbilo víc..Tentokrát se to hodně točí okolo charakteristiky, nálady a myšlenkových pochodů postav Mii a Munche, celkem zbytečné průtahy..Napínavé, ale chybel tomu drive, nebylo to 100%ní..Teď jdu na Clonu..

06.05.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Zklamání :-( Strašně jsem se těšila, kniha měla ohromnou reklamu a kladné ohlasy, po přečtení Šelmy jsem ani propadák nečekala..Ale bohužel..Jedná velká nuda a moc odborných termínů, několikrát jsem i přeskakovala řádky , protože mě to vůbec nezajímalo..Chvilku napínavé, ale celkově slabota, budu hodně přemýšlet, jestli si od tohoto autora koupím další knihu..

06.05.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Tak to bylo hodně napínavé, povedená detektivka! Rychle přečteno , těším se na další díl!

06.05.2019 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tak tahle kniha mě absolutně neoslovila, odložila jsem ji asi po 5ti kapitolách..

06.05.2019 2 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Opět moc hezké a napínavé čtení, na konci jsem pak měla chuť vrátit se zpátky na začátek a přečíst si to ještě jednou, s vědomím, jak to dopadne, jak to vlastně všechno bylo a jestli by se nedalo zjistit dřív, kdo byl ten "padouch " :-)

06.05.2019 5 z 5

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Na knihu jsem se moc netěšila, po přečtení komentářů a hodnocení tady na Databázi. Ale příjemně mě překvapila! Četla se hezky, rychle, svižné tempo od začátku do konce, postav tak akorát, aby se čtenáři nepletli a napínavé do poslední kapitoly, s překvapivým koncem. Za mě doporučuji

01.04.2019 4 z 5

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Krásná kniha..smutný konec, čekala jsem happy end a přitom to všechno vzalo tak rychlý, nečekaný a nespravedlivý spád..

28.03.2019 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha mě zklamala..nejlepší a nejzajímavější byla až druhá půlka, kde se začalo něco dít a já se začala i bát..konec mě pak zase usadil, když se vlastně ukázalo, že hlavní hrdina je na drogách, celou dobu blouznil a bůh ví, jak to vlastně všechno bylo..

25.03.2019 3 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila. Po přečtení Té přede mnou byla laťka posazena vysoko a proto jsem tentokrát byla celkem zklamaná..Námět sice dobrý, ale asi by se dal zpracovat ještě trochu lépe..

17.03.2019 3 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Napínavé, zajímavé, kniha se četla lehce a svižně, přečteno během pár dní a těším se na další knihy od tohoto skvělého autora :-)

15.03.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Opět skvělé a napínavé čtení, rychlé tempo, přečteno za 2 dny! Těším se na další knihu od tohoto autora :-)

13.03.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Perfektní! Napínavé, zajímavé, rychlé tempo od začátku do konce, přečteno asi za 2 dny, nemohla jsem se odtrhnout :-)

11.03.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Moje druhá kniha od této autorky a ani tentokrát mě četba moc nebrala..spousta postav, ze začátku chaos, teprve ke konci to vzalo nějaký spád a začalo to být zajímavé..

07.03.2019 4 z 5

Nomád Nomád James Swallow

Napínavé od začátku do konce, ale mohlo to být klidně o polovinu zkrácené..musím říct, že jsem až do poslední chvíle nevěděla, kdo je vlastně ten zrádce..sem tam lehce překombinované, někde neuvěřitelné, ve finále ale super kniha a super čtení :-)

08.02.2019 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Krásně a jemně napsané, zajímavý pohled na válku jak ze strany "oběti", tak ze strany poručíka SS..jak se dva světy a dva životy propojí..jak je svět malý..překvapivý konec..

02.02.2019 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Nebylo to špatné, i když se mi moc nelíbil styl psaní, formou dopisu a vzpomínek a výpovědi vymyšlené osobě..závěr překvapivý a napínavý..

28.01.2019 3 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

I druhý díl se četl moc hezky, jen byl smutnější a dojemnější, než ten první..spousta hlavních postav odešla, umřela..Skončil ale tak napínavě, že se těším na třetí díl , ten už bude určitě veselejší :-)

26.01.2019 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Nebylo to zlé, druhá moje kniha od této autorky a začínám si na její styl psaní teprve zvykat. Začátky každé knihy byly moc dlouhé, zamotané, spousta postav, jak se vše rychle snaží vysvětlit a zatáhnout vás do děje..pak už je to ale frkot a do konce jen s napětím čtete, jak to vlastně dopadne a kdo je ve skutečnosti ten zlý :-D

14.01.2019 4 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Tak tahle kniha mě vůbec nebavila..Už od začátku jsem ji nepřišla na chuť..nudná, táhlá, bez akce..vyloženě jsem se do čtení musela nutit.Asi nejzajímavější z příběhů celé rodiny byl život Cat a Dana, kdyby byla celá kniha o nich, určitě bych si početla lépe..

05.01.2019 2 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Čekala jsem napínavou detektivku a thriller a z knihy se vyklubala romantika :-O jednoduché, svižné čtení, přečteno za 2 dny, zajímavá zápletka, nádech erotiky a nečekaný závěr..

18.12.2018 4 z 5