Lennji Lennji komentáře u knih

Manželský omyl Manželský omyl Jennifer Probst

Tuto knihu jsem měla přečtenou za 1 den. Krásně se četla, byla jemná a vzrušující, nebyla přeslazená.. Po druhém nepovedeném díle jsem třetímu moc nedávala, ale opravdu překvapil a teď se budu těšit na čtvrtý díl :-)

02.07.2014 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Joy Fielding

Kniha ze života, až bolestně pravdivá, kdy ON je ten největší prevít a ONA natolik silná, aby mu to pak všechno dala sežrat :-)

28.06.2014 4 z 5

Rady andělů na každý den Rady andělů na každý den Doreen Virtue

Hezké a pozitivní čtení, spoustu věcí jsem si v knížce podtrhala a vytiskla, abych to měla na očích každý den :-)

19.06.2014 4 z 5

Žár Žár Maya Banks

Začátek hodně nudný, musela jsem přeskakovat, protože ty dialogy byly jak pro pátou třídu. Po půlce se to ale rozjelo a začalo se něco dít, proto ve mě nakonec kniha zanechala celkem dobrý pocit. Jednou přečíst ale stačilo a vím, že se k ní vracet nebudu..

18.06.2014 2 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Tohle je PRVNÍ kniha, kterou jsem nedočetla do konce..Absolutně mě nezaujala a jsem ráda, že jsem jí četla v PDF a není mi tak líto peněz, které bych do ní v knihkupectví dala..

05.06.2014 1 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Nebylo to špatné, ale konec teda přišel v ten nejnevhodnější okamžik :-( Bude další díl?

02.06.2014 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Musím říct, že první díl byl lepší..i lépe napsaný a podaný tím, že to vyprávěla ona..Když tuhle knihu vypráví on, není to tak romantické a milé a tím, že se skoro celá kniha opakuje, ale z jiného pohledu, stejně vám to nic nového nedá..Jen se prokousáváte znova tím, co už jste jednou četli..

02.06.2014 3 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Jednou přečteno, víc se ke knize nevrátím..Tohle téma je natolik silné a nechutné, že na dlooooouhou dobu stačilo..Každopádně absolutně nechápu postoj matky, bratrů a vlastně celé této rodiny..Otec byl takový manipulátor a hajzl, že bych mu dala doživotí a on mezitím svojí vinu popírá a bratři jsou na jeho straně..Proč? Kniha mě akorát ročílila.

29.05.2014 2 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Ze začátku mě příběh moc nenadchl..nelíbila se mi oslovení jako Holubička, Holu, Malá, bylo to dost přitažené za vlasy a pochybuju, že by se reálně takhle nějaký chlap choval..Připomínalo mi to spousty jiných knih, ve stylu Počkám na tebe nebo Easy. Tak v půlce knihy se to ale rozjelo a bylo to i celkem zajímavé čtení, u kterého jsem byla zvědavá, jak vše dopadne..Nakonec jsem z knihy měla dobrý pocit a mohu doporučit těm, co nechtějí nad dějem moc přemýšlet a co mají rádi takové slaďárny, jako už výše zmíněné knihy..

21.05.2014 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Za dva dny přečtená kniha..krásná, jemná, romantická, ale zároveň drsná, o znásilnění, starých křivdách a rozhodnutích se přes vše přenést a jít dál..šťastný konec se dal čekat :-) Doporučuji, stojí za přečtení

19.05.2014 4 z 5

Návrat ke slávě Návrat ke slávě Katie Price

Krásné a romantické čtení, tentokrát ze života zpěvačky Eden, jak se ze dna posouvá nahoru na výsluní a o tom, že se nedá nikomu a nikdy věřit a že je někdy i slavná hvězda dost naivní..U Katie Price snad není nic, co by se jí nepovedlo a opět nezklamala :-) Doporučuji

15.05.2014 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Kniha mě neoslovila..Možná kdyby mi bylo -náct. Celá knížka je jenom o tom, jak se Avery s Camem dostávají od přátelství k něčemu víc. Jak se Avery snaží vyrovnat s minulostí a posunout se dál, ale moc jí to nejde. Nečekejte žádnou akcí nabitou knihu, protože je to spíš příjemná oddychovka na nudné odpoledne.

07.05.2014

Na čem záleží Na čem záleží Emily Giffin

Hezká a jemná knížka, k zamyšlení..jak snadno můžeme přijít o pěkný vztah..málokdy si uvědomujeme, že je něco špatně a že je to jiné, až když dojde na nejhorší..Doporučuji!

29.04.2014 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Šlo to..Markétino chování po návratu do Prahy jsem absolutně nepochopila, chovala se jak malá holka a pořád utíkala, místo toho, aby se k situaci postavila čelem a nějakým způsobem to s ním probrala..Kniha mohla být delší, takhle jsem jí měla přečtenou během jednoho dne..Neurazí, ale ani nenadchne..

18.04.2014 3 z 5

Bubble Bubble Anders de la Motte

No..bohužel musím říct, že mě třetí díl zklamal..Předchozí dva jsem četla jedním dechem, už od začátku to bylo napínavé a vtrhlo vás to do víru dění a zápletek..Ale ve třetím jsem se od začátku nudila, nemělo to spád, ani pořádnou zápletku, něco se začalo dít až od druhé poloviny knížky, HP byl u konce s dechem, byl pořád špinavý a zanedbaný, smrděl, kouřil, schovával se, byl na odpis..s vypětím všech sil svůj úkol dokončil..Ale nezapůsobilo to na mě..Konec mohl být trochu lepší a knížka víc napínavější..v postavách jsem se i začala trochu ztrácet, bylo to zmatečné a postrádalo jiskru a náboj :-(

15.04.2014 3 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Opravdu zajímavá, smutná, ale přitom nádherná knížka, napsaná tak dobře, že jsem se nemohla odtrhnout a četla úplně všude a pořád..Za tři dny přečtená..Doporučuji a těším se na další knihu od autorky!

10.04.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Kniha moc pěkná a čtivá..ale hlavní hrdinka byla na pár facek..Nechápu, jak ON mohl být tak trpělivý a čekat, až se dá do kupy a vyrovná se s minulostí..8 let je dlouhá doba a ona si pořád něco nalhávala a ubližovala tím jak sobě, tak lidem kolem sebe..S takovým člověkem bych se ve skutečnosti kamarádit asi nechtěla..Každopádně kniha skončila happy endem, mám z ní celkem dobrý pocit a doporučuji..Těším se na druhou knihu autorky - London Road :-)

07.04.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knihu jsem si koupila na základě hodnocení a recenzí, když se všem tak líbila, musí se přece líbit i mě..A ano, opravdu mě zaujala! Četla se krásně, je romantická, jemná, vzrušující, úplně jsem se vcítila do role hlavní hrdinky, jiskření a napětí, žádné sado maso, které se v poslední době v knížkách tak rozmáhá..Po dlouhé době příjemná změna, moc hezky a vtipně napsané, mohu jedině doporučit!

04.04.2014 5 z 5

Jmenuji se X Jmenuji se X A. J. Molloy

Na knihu jsem se těšila, mé nadšení opadlo se čtením prvních stránek..Větší část knihy byla nudná a nezáživná, pokračovala jsem ve čtení jen proto, že nemám ráda nedočtené knihy..Pak se to rozjelo a začalo to být zajímavé, konec trochu pohádkový a přehnaný a taky utnutý..klidně se autorka mohla ještě na pár stránek rozepsat..Knihu mi stačilo přečíst jednou, vracet se k ní nebudu..

24.03.2014 3 z 5

Sladký život Sladký život Katie Price

Opět další krásná kniha od Katie Price..Četla se rychle, příjemně, děj mě úplně pohltil, dokázala jsem číst do půlnoci a hned ráno se na knihu opět vrhla, abych věděla, co nového u Angel, Cala a Nathana :-) A nezapomněla se tam objevit ani drobná "kriminální" zápletka, na které jsme u Katie Price už zvyklé..Opravdu úžasná a romantická knížka, doporučuji

18.03.2014 5 z 5