Dublin Street ekniha

Joss se snaží utéct před svou tragickou minulostí, a tak se přestěhuje z USA do Skotska. Protože se zatvrzele vyhýbá jakýmkoliv vztahům, nikdo nemůže ani tušit, jak velký žal v sobě dusí a s jakými démony musí denně bojovat. Pak ale potkává Bradena, úspěšného a pekelně přitažlivého muže, který vždy dostane, co chce. A Braden chce Joss. Když však zjistí, že tu představa vztahu děsí, navrhne jí dohodu, která by uspokojila jejich vzájemnou spalující přitažlivost. Tvrdohlavý Skot však chce brzy víc než jen sex a Joss zpanikaří. Představa, že by někdo pronikl do útrob její duše, je pro ní totiž naprosto nepřípustná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/192117/dublin-street-192117.jpg 4.31087

Dublin Street 1.

Vydáno (ekniha) · Ikar (ČR)

On Dublin Street · 2012

Kniha Dublin Street

TomuVer

Kvalitná kniha s jednoduchým dejom. Kniha je veľmi vzrušujúca, ale taká obyč. Bohatý playboy zachraňuje ranenú dušu hlavnej hrdinky. Viac sa mi páčil vzťah/nevzťah sestry hl.hrdinu s jeho kamarátom. Škoda,že sa tomu autorka viac nevenovala. Mohla tam niečo z ich vzťahu zakomponovať. Ale chápem,že autorka píše príbeh z jedného pohľadu a to je veľká škoda.

Domča153

Kniha se dobře četla. Chvilkama byla vtipná což mám ráda. Děj taková romantická klasika.
Jediné co mi nesedělo bylo že pokud má bratr o sestru takovou starost jistě by si všiml jejich příznaků.

Ivet1990

Kniha se velmi dobře četla. I když děj dobře plynul a dobře se četl, tak i tak na mě tento díl moc neudělal dojem, ale i tak se pouštím do dalšího dílu. Třeba se to rozjede

tynka65

Jsem jedna z mála, ale na zadek mě to neposadilo. Asi jsem podobných knížek četla už moc a některé mi přišly mnohem lepší. Za mě to byl čistý průměr

Nika320

Čtivé. Mužská postava samozřejmě nereálná .:D

Janinka14

Četlo se to rychle a báječně.

verunka93

Knihu jsem četla jedním dechem. Jedná se sice o erotický román, ale člověk se u toho i dost nasmál. Postavy Joss a Bradena mě velmi bavili. O Ellie a Adamovi bych si klidně přečetla samostatnou knihu. Určitě doporučuji.

Karola050716

Kniha se čte sama, líbila se mi, jen mi dost připomínala jiné příběhy, takže jsem si jí asi neužila tak moc, ale i tak dobrý. Překvapivě mě asi víc zajímal vývoj vztahu Adama a Ellie, než Joss a Braden.