Sladký život

Když byla fotomodelka Angel přinucena k zásadnímu rozhodnutí a vybírala mezi uvolněným kalifornským baseballistou Ethanem a novou šancí pro manželství s Calem, k údivu mnohých zvolila Ethana. Život v LA je tak sladký a jejich život snad nemůže být pohodlnější. Nic však není dokonalé a po společně stráveném roce se začínají vynořovat první problémy. Přes to všechno je Angel přesvědčená, že je Ethan tím pravým. Tak proč se jí tají dech v Calově přítomnosti? Naše svůdná hrdinka za pravou láskou nikdy nešla po hladké cestě… Čas se přece nedá vrátit zpět?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135185/big_sladky-zivot-sKU-135185.jpg 444

Angel Summerová 3.

Vydáno: , BB art

Paradise, 2010

Kniha Sladký život

Vendulik
16.08.2016

Lepší než druhý díl ale na první nemá. Místy to bylo moc přehnané.

Renate
30.09.2015

další oddechové čtení, knihu jsem přečetla za jeden den a byla jsem velice spokojená

Kristynka44
05.07.2015

Pokračování knihy Čekání na lásku.. Další příjemná oddychovka :-). Přečteno jedním dechem...

marie9520
27.02.2015

Úžasná přečtená jedním dechem :)

Lennji
18.03.2014

Opět další krásná kniha od Katie Price..Četla se rychle, příjemně, děj mě úplně pohltil, dokázala jsem číst do půlnoci a hned ráno se na knihu opět vrhla, abych věděla, co nového u Angel, Cala a Nathana :-) A nezapomněla se tam objevit ani drobná "kriminální" zápletka, na které jsme u Katie Price už zvyklé..Opravdu úžasná a romantická knížka, doporučuji

luciefeix
02.03.2014

skvělé předpokládané zakončení serie :)

uarda
11.08.2013

Parádní zakončení celé série ..... přečteno jedním dechem, vřele doporučuji :-)

xxiixxi
27.11.2012

Kniha byla poměrně dost čtivá (nevím, nakolik je to dáno překladem a nakolik je to umem Jordan) a potřetí se setkáváme s Angel, tentokrát je v knize trochu méně pozlátka slávy a více citů.
Doufala jsem, že příběh skončí šťastně, ale zároveň také že Angel z toho nějak elegantně vybruslí. To se tedy příliš nesplnilo a kniha obsahovala snad všechna klišé, které mám spojená se vztahem, nevěrou a svatbou.
Ale stejně jsou pro mě knihy Katie Price takové pěkné odpočinkové čtení. Doufám, že ještě něco napíše.