Čekání na lásku

Zdá se, že Angel Summerová žije v pohádce. Vzala si životní lásku, svůdného fotbalistu Cala, a mají nádhernou dcerušku, navíc Angel i nadále zůstává nejslavnější fotomodelkou v Británii. Ale není všechno takové, jak to na první pohled vypadá, a blíží se další trápení. Když Cal přestoupí do AC Milán, Angel si v cizině připadá opuštěná, protože je daleko od přátel i rodiny, a životní styl manželek a přítelkyň fotbalistů plný nakupování značkového oblečení a hýčkání sebe sama ji příliš neoslovuje. Dají se Angel a Cal znovu dohromady nebo začnou útěchu hledat jinde? Když se na scénu náhle vrátí Calova bývalá láska, splní se Angel jedna z nejhorších nočních můr a ona náhle musí bojovat, aby zachránila manželství i samu sebe...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26529/cekani-na-lasku-D6C-26529.jpg 3.766

Angel Summerová (2.)

Vydáno:, BB art

Angel Uncovered

Kniha Čekání na lásku

AnetaPospisilov
14.11.2017

Tohle bylo opravdu zklamání. Jediné zábavné kapitoly byly ty, ve kterých se objevil Ethan. Jinak mě knížka vůbec nezaujala, vadil mi zvláštní překlad nebo spíše poskládání některých vět, které se zvláštně četly. I přes to jsem si už už říkala, že dám knížce 3 nebo 4*, ale poslední věta mě vrátila zpátky na zem a uvědomila jsem si, jaká to byla kravina. Konečné rozhodnutí hlavní hrdinky překvapilo, nicméně můj dojem z knížky nezměnilo.

Jane007
20.02.2017

Docela to ušlo, ale Vánoční dárek mi přišel propracovanější.

Vendulik
14.08.2016

Kniha je slabší, než předchozí díl.

Renate
14.08.2015

Skvělé pokračování. Knihu jsem přečetla skoro jedním nádechem :)

hrosulik
07.06.2015

Taková správná oddechovka :-)

Charmedka
20.03.2015

Rovnou řeknu, že postavy se chovaly příšerně a zasloužily by pár facek. Hlavně Cal, toho jsem vyloženě nesnášela, jednal sobecky, myslel jen na sebe. Angel měla velké poporodní deprese, nesvěřila se a akorát se obviňovala. Tady je vidět, kam to může vést, když vázne komunikace.

Kniha se mi líbila více než první díl a bylo to právě tou depresí, kterou Angel trpěla. Možná je blbý, že kvůli tomu mi kniha přišla lepší, ale je to něco, co může postihnout každou ženu po porodu a tím pádem je kniha zajímavější, reálnější a já ji četla s napětím a nechtěla ji odložit.

ylena.k
10.12.2014

Přečtena jedním dechem jako vždy autorka nezklamala :)

jancal
03.08.2014

Kniha se mi docela líbila. Někdy jsem od ní nemohla spustit oči, ale někdy mě zase nebavila. Konec knihy je zajímavý, protože se Angel hádá s Calem kvůli jeho bývalé holce, ale nakonec to dopadne dobře. Knihu bych doporučila.

Katie Price
britská, 1978