Crystal

Crystal https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5862/crystal-5862.jpg 4 67 10

Sexy příběh o vášni a zradě. Crystal je krásná talentovaná a ambiciózní. Celý život snila o tom, že se prosadí jako zpěvačka. Po letech marných pokusů nakonec dostane šanci, když se její skupina přihlásí do soutěžní reality show v televizi. Ale Crystal má tajemství. Zamilovala se do špatného muže a tato chyba ji teď může připravit o všechno - přátelství, slávu i naději na to, že znovu najde lásku… Neodolatelný román o hledání pravé lásky od populární britské modelky a televizní moderátorky, která vystupuje ve světě šoubyznysu pod jménem Jordan.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Crystal , 2007

petulkap0698
05.06.2023 5 z 5

Jako teenager jsem zbožňovala cokoliv od Katie Price. Super romantika.

Vendulik
28.06.2017 3 z 5

Takové odpočinkové čtení. Příběh této knihy je moc pohádkový.

Kamiliana
23.10.2015 3 z 5

Příjemné oddechové čtení bez velkých ambicí. Dialogy by určitě mohly být přirozeněji plynoucí a vztahy méně překombinované.

Renate
28.09.2015 5 z 5

Užasná kniha, přečetla jsem ji na dvakrát, příběh je skvělý pro relaxační čtení. Knihu bych doporučila i dalším čtenářkám :)

Veronika.C
02.01.2015 4 z 5

Hezká knihy, jako všechny od této autorky. Příběh je vždy od začátku jasný ale i tak to nevadí, je to příjemné oddychové čtení

Leniiis
16.09.2014

Fajn knížka, ale na mě až moc zápletek, ale to je asi věc názoru. Určitě ale stojí za přečtení.

Lennji
28.02.2014 4 z 5

Opět moc hezké, příjemné a nenucené čtení, nezklamala

xxiixxi
25.03.2012 5 z 5

Nelíbila se mi tolik jako Angel, ale stále je to čtivě napsaná kniha. Jen ten konec byl až příliš pohádkový, než abych tomu mohla věřit

Nikol18
04.01.2012 1 z 5

Kniha mě zprvu nadchla. Příběh z prostředí talentové soutěže, který se změnil ve změť skladkých řečiček, vydírání, přehnaných situací, které měly děj posunout dále, ale spíše z něj udělaly telenovelu, kterou se pokaždé autorka snažila oživit nesmysným zvratem a sexem.
Kniha se čte rychle, ale když už si člověk řekne, že by už lepší být nemohlo, tak tam se tam stane něco, co se opravdu děje leda v telenovelách, aby scénáristi mohli děj natahovat.
Crystal je neustále zmítaná mezi zapíráním, lhaním a bezdůvodným odříkáním. Je stále podbízivá, což jí ve většině případů nepřinese nic dobrého.
A dvojitý rozchod a sejítí s Jakem byl už vrchol. Těhotenství a najednou spásná záchrana od porotkyně. Příběh určitě vymyšlený dobře, ale sexuální zpracování mu ubralo hodně na kvalitě nehledě na přehnané situce pro prodlužování děje.

fransi
21.04.2011 5 z 5

Dobrá kniha, dobře se četla. Určitě doporučuji :)

reality show zpěvačky

Katie Price