Návrat ke slávě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Před časem měla Eden Haywoodová všechno, nač si pomyslela, byla jednou z nejúspěšnějších mladých zpěvaček v Británii a miláčkem hudebního průmyslu. Vycházelo jí, na co sáhla. Ale uplynuly sotva dva roky od posledního turné, které tehdy vyprodala do posledního místečka, a její hvězda pohasla. Teď o ní lidé slýchají, jen když ztropí další opilecký skandál nebo prožije další z řady milostných aférek. Eden ale touží po návratu na výsluní slávy, a tak začne nahrávat nové album s Jackem Steelem, který ji neuvěřitelně přitahuje, ale zároveň jí příšerně leze na nervy… A pak Eden vyberou jako porotkyni do televizní soutěže zpěváckých talentů. Právě takový průlom potřebuje! Jenže se zamiluje do jednoho ze soutěžících Stevieho. A to není vůbec dobrý nápad. Je to láska, nebo jen erotická posedlost, co k němu Eden přitahuje? Sex se Steviem je přece tak úžasný… A jaké by to asi bylo s Jackem, na něhož při milování myslí? „Přestaň!“ prosila ho Eden. „Co když nás někdo uvidí?“ Byla příliš omámená touhou, aby se zamyslela nad tím, že se jí Stevie nezeptal, proč vypadá tak potěšeně. „Nikdo nás neuvidí a já ti nevěřím, že opravdu chceš, abych přestal s tímhle.“ Znovu ji políbil, vklouzl jí rukou pod hedvábné šaty a do krajkových kalhotek. Eden zjistila, že opravdu rozhodně nechce, aby přestal. A pak mu rozepínala džíny, protože ho v sobě zoufale chtěla cítit… Stáhl jí kalhotky, vnikl do ní a opřel ji o zeď....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200104/big_navrat-ke-slave-EwJ-200104.jpg 3.532
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , BB art
Originální název:

The Comeback Girl, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Návrat ke slávě

motokatty
24.04.2021

Pokud máte rádi knihy Katie Price (beletrie ve které jsou hlavními hrdiny celebrity), s velkou pravděpodobností se vám bude líbit i tato - je to čtivé, předvídatelné, naivní, lehce povrchní i romantické... ale stejně se od toho nemůžete odtrhnout :-)
Jako oddechovka na dovolenou či do dlouhých zimních večerů proč ne. Nicméně musím se přiznat, že Návrat ke slávě mi přijde ze všech knížek "nejslabší".

langova.katka
27.01.2018

Byla to moje první přečtená kniha od této autorky a podle popisu na přebalu jsem od toho nečekala téměř nic. Ale stoprocentně mě to překvapilo, že to bylo velmi čtivé a navzdory tomu, že to nebylo úplně duchaplné - tím myslím tématem - to mělo úroveň. Nemohla jsem se odtrhnout a hned běžela pro další. Opravdu super.


Vendulik
14.08.2017

Kniha mě velice potěšila. Příběh napínavě napsany akorát autorčiny knihy jsou moc velké pohádky.

NatyDee
15.05.2016

Knížka je klasickým námětem - holka co hledá lásku a pak klasický trojúhelník. Občas jsem si říkala, že to není možný, jak je hlavní hrdinka naivní, ale nakonec to všechno dopadlo jak mělo. Takže pro mě takové oddychové čtení s nakouknutím do světa hvězd, které bývá dost ošemetné - ať už je to sledování fotografů na každém kroku nebo manipulace, aby se člověk dostal na výsluní.

NikolaH.
18.11.2015

Nevite nekdo o podobnyvh knizkach? :))

Leniiis
12.03.2015

Všechny její knížky se mi líbily a tahle nebyla vyjímkou. Na mě na konci až moc velkej happyend, ale beru to.

alisondidilaur
24.11.2014

Jako ostatní knihy autorky se mi velice líbíla.

Lennji
15.05.2014

Krásné a romantické čtení, tentokrát ze života zpěvačky Eden, jak se ze dna posouvá nahoru na výsluní a o tom, že se nedá nikomu a nikdy věřit a že je někdy i slavná hvězda dost naivní..U Katie Price snad není nic, co by se jí nepovedlo a opět nezklamala :-) Doporučuji