Lenka8418 Lenka8418 komentáře u knih

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Kniha mě velmi překvapila. Příběh vtáhl do děje a četla se skvěle. Doporučuji

28.06.2019 4 z 5

Nečekala jsem od této knihy nic, ale takovou hrůzu fakt ne. Asi nejsem na tento žánr nastavená. Styl psaní se mi líbil, ale ten příběh ??? Fakt nechápu, že se mohlo prodat tolik výtisků. Chtěla jsem číst i Analfabetku, ale po přečtení staříka do toho fakt nejdu

16.09.2017 1 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Opět bomba,vtáhnutí do děje,má to spát. Skvělé. Líbilo by se mi,kdyby podle nějaké Carterovi knihy natočili film . Třeba se někdy dočkám:o). Jdu na další jeho knihu

26.06.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Tato kniha mě moc mile překvapila. Četla se dobře. Příběh se mi moc líbil,i styl psaní. Doporučuji

25.04.2019 4 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Velmi silný příběh, ani jsem netušila, že mě tato kniha tak osloví. I slza ukápla. Nikdy nepochopím, jak mohli ti lidé přežít v takových podmínkách tak dlouho. Doporučuji

03.07.2018 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět úžasná kniha, tenhle spisovatel mě fakt baví a téměř do poslední chvíle drží v napětí. Miluju detektiva Roberta Huntera. Už se těším na další knihy. Doporučuji

10.05.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Skvělá, úžasná knižka od první stránky. Policistka Erika Fosterová je báječná, svérázná a to se mi moc líbí !!!! Za mě výborné a jdu na další knihu tohoto autora a prosím "jen tak dál" :o), ať mám co číst. Je to něco jako příběhy J.Deavera s Lincolnem Rhymem a Amélii a nebo Rizzoli and Isles. Doporučuji

18.09.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Úžasné, skvělé, nádherné !!!!!!!!!! J. Deaver opět nezklamal. Hltala jsem od začátku do konce. Prostě výborný spisovatel. Doporučuju

02.03.2017 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Jelikož jsem nečetla Hadrového panáka,občas mi to chybělo,i když ke kniha samostatný příběh. Moc se mi líbila a Hadrového panáka si přečtu co nejdřív. Doporučuji.

15.09.2019 3 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Úžasná kniha,skvělý příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji.

05.08.2019 4 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Opět úžasná kniha. Carter je skvělej. Jen jsem se zamýšlel nad tím,zda je "úplně v pořádku",když dokáže vymyslet takové způsoby zabití. I tak se těším na čtení dalších knih,které mají své místo v mé knihovně.

07.06.2019 5 z 5

Po strništi bos Po strništi bos Zdeněk Svěrák

Krásná oddychovka, četlo se rychle, příjemně, i jsem se zasmála. Už se těším až si pustím film :o). Doporučuji

11.09.2018 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Úžasná, skvělá kniha, zase jsem uronila slzu, silný příběh. Doporučuji

09.04.2018 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Zajímavý,až děsivý příběh. Přecteno jedním dechem,konec zajímavý. Doporučuji

27.07.2019 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Smutný příběh,až mě mrazilo,co se může dít. V knize mi vadilo hodně pravopisných chyb. Jinak se četla dobře

29.05.2019 2 z 5

Světlo mezi oceány Světlo mezi oceány M. L. Stedman

Na konci jsem brečela, i když by mě při čtení ani nenapadlo, že to takto skončí. Není to můj žánr, ale jsem moc ráda, že se mi kniha dostala do ruky a přečetla jsem si jí. Doporučuji.

22.04.2018 4 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Moje první přečtená kniha od tohoto autora a skvělý, jsem nadšená, nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji a už mám koupené jeho dvě knihy a určitě koupím i ty ostatní :o)

21.03.2018 5 z 5

Lovec Lovec Jeffery Deaver

Deaver opět nezklamal. Zase jsem byla napnutá až do konce. Prostě paráda

04.01.2018 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Skvělá kniha, napínavá od začátku do konce, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Paráda, doporučuji !!!!!!!!

04.10.2017 4 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Přečteno za dva dny po cestě do práce a z práce a opravdu se hezky četla, je taková ze života. Líbila se mi, určitě má své místo v mé knihovně

27.04.2017 4 z 5