Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Projekt ideálna manželka Projekt ideálna manželka Graeme Simsion

Od Projektu manželka jsem měla asi moc vysoké očekávání . Knihu jsem přečetla na dvakrát musela jsem si mezi to hodit jiné čtivo.protože mě to prostě nebavilo . Po měsíci jsem se k ní vrátila a dočetla jsem ji . Musím říct že jsem se u ní ani nezasmála je to prostě čtivo u kterého se nemusí moc myslet .Jedno vím jistě do dalšího dílu Projekt potomek se určitě nepustím .

07.04.2018

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Tak z této knihy jsem byla úplně unešená. Krásný příběh , který mě doslova vcucnul.Jen jsem četla a četla a užívala si krásně napsaný příběh. Dokonce mi dvakrát ukápla i slza.Určitě si přečtu i druhou knihu od této spisovatelky.
Jinak kdo hledá opravdu příjemnou oddychovku ,tak vřele doporučuji tuto knihu .

07.04.2018 5 z 5

Kdo má rád sex , erotiku a vyprávění ze života , tak pro toho je tato kniha to pravé ořechové .Takže doporučuji pro čtenáře ,kteří chtějí vědět jak to v životě chodí.

07.04.2018 3 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Slabší nátury by tuto knihu neměly číst v noci a ještě k tomu sami doma. . ´Děj je trochu psycho . Kniha se čte velice dobře a nutí Vás číst rychle , aby jste se dozvěděli , jak to vše dopadne.

07.04.2018 4 z 5

Game Game Anders de la Motte

Tak tahle kniha pro mne byla docela problém. Nejdříve jsem si myslela , že ji snad i vzdám .Vydržela jsem, a asi po 150 stránce už to docela šlo.Co se týká hlavní postavy HP , tak ten mi přišel jako totální mimoň. O anglických větách v knize nebudu ani mluvit, už dlouho mě nic tak strašně nerozčilovalo jako tohle. Ještě že druhá polovina knihy byla čtivější a konec docela zajímavý ,tak se časem kouknu i další díly z této série.

13.03.2018 3 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tuhle knihu jsem neměla vůbec ve svém hledáčku knih k přečtení . Ale po přečtení recenze na blogu pinkyvkihách jsem se rozhodla ,že se na ni musím podívat . A musím říct ,že se mi to vyplatilo. Velice pěkně napsaná oddychovka s dějem , který vás hned vcucne . Hned od začátku se to rozjíždí ,žádné dlouhé nezáživné popisy čehokoliv prostě hned akce. Tak to mám moc ráda. Takže za mě určitě doporučení .

11.03.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pro mě velice příjemná oddychovka .Čtivý příběh ,krásně jsem se u toho odreagovala , a abych řekla pravdu jednou za čas mám ráda takové ty příběhy , kdy zamilovanost mezi dvěma lidmi je prostě šílenej problém. Za mě plný počet kniha mi dala to co jsem od ní očekávala a šup na druhý díl .=)

08.03.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další výborně napsaný thriller od Angely Marsons.
Opět perfektně vymyšlený případ s Kim Stoneovou a samozřejmě překvapující závěr ,který jsem nečekala. Vraha jsem tentokrát uhodla těsně než ho sama vyšetřovatelka identifikovala . Určitě doporučuji a doufám ,že se brzy objeví další kniha od této spisovatelky.

08.03.2018 5 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Vůbec nevím , jak mám tuto knihu hodnotit . Příběh byl velice zajímavý historie vs současnost . Musím říct ,že se mi více líbila linka historická .Kdyby byla celá kniha pouze příběh Matyldy vůbec by mi to nevadilo a asi bych si knihu užila víc . Ale i tak knihu doporučuji k přečtení .

22.12.2017 3 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Tak tuhle knihu jsem si užila.Příjemné oddychové čtení z prostředí mafie ,které jsem slupla během chvilky .Kniha má přesně to co by člověk od ní očekával - lásku , nepřátelství , nebezpečí. Takže já jsem naprosto spokojená a hned se vrhám na další díl.

15.11.2017 4 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak opět kniha do které jsem se prostě zamilovala a moc potřebuju další díl ,který vyjde až v září . Příběh kde nebezpečí a smrt číhá na každém rohu mě prostě pohltil . Lainu a Elise jsem si prostě zamilovala . Už se těším na jejich dobrodružství v dalších dílech v sérii Jiskra v popelu.

11.08.2017 5 z 5

Pouštní Kopí Pouštní Kopí Peter V. Brett

Tak opět to byla jízda. Výborně napsaný druhý díl ze série Děmonského cyklu. Nejradši bych hned šáhla po dalším dílu ,ale ten si bohužel musím koupit. Jsem šíleně zvědavá , jak to bude pokračovat .Kdo se do této série chystá pustit , tak určitě moc moc doporučuji.

08.04.2017 5 z 5

Štvanice Štvanice Patricia Briggs

Já jsem prostě / ujetá / na knihy o vlkodlacích. Opět krásně napsaná kniha od Patricie. V příběhu nechybí akčnost , láska , přátelství prostě vše co má mít takový příběh .Všem kdo mají rádi knihy s vlkodlaky určitě moooc doporučuji . A já se vrhnu na další díl z této série.

12.03.2017 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

I druhý díl se mi moc líbil , možná i víc než ten první. Bylo v něm trochu více krvne a akcí. Někdy mi to připadalo , že čtu knihu od Quentina Tarantina. Pan Kulhánek v Nočním klubu 1,2 čtenářům předhodil trochu jiný pohled na upíry , hlavně co se týká jejich nesmrtelnosti a jejich stravy .Já osobně jsem si knihu užila a určitě si přečtu další knihy od tohoto autora.

08.02.2017 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Na doporučení jsem se rozhodla sáhnout po nějaké knize od Jiřího Kulhánka a nelituji toho . Noční klub jsem prostě hltala . Krásně se to četlo , děj velice zajímavý a od určitého bodu to byla jízda , kdy slova hltáte a chcete vědět jak to dopadne . Takže jakmile jsem dočetla jedničku ,tak jsem se hned vrhla na druhý díl . Doufám , že bude stejně dobrý jako ten první ne-li ještě lepší .

31.01.2017 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tak jsem se také pustila do Cinder. Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala proč s tím všichni nadělají takové cavyky , vždytˇje to jen hezky zmodernizovaná Popelka. Je pravda ,že asi kolem 250 strany mě kniha dostala. Musela jsem číst při každé volné chvilce , abych se dozvěděla jak to dopadne . No to že tam ten konec vlastně nebyl jsem mohla předpokládat , když jsou jsou další díly :D . Takže mé shrnutí je to velmi čtivá pohádka s velice zajímavým dějem . A gratuluji paní spisovatelce , že z nás čtenářů udělala závisláky na této sérii . Dávám **** , protože mi to chvilku trvalo ,než se ze mě ten závislák stal :D

30.01.2017 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Tuto knihu jsem si chtěla přečíst nejen kvůli krásné obálce , ale i proto ,že je od české autorky. Musím říct ,že mě zklamala. Příběhy žen a dívek v knize mi chvílema připomínaly " příběhy ze života z časopisů pro ženy" akorát v tom časopise se člověk dozví jak to dopadlo. Ze záčátku jsem zvládala kam která postava patří a kde se objevila v příběhu před tím . No asi v polovině knihy ,už jsem se fakt ztrácela.Další co mě vadilo bylo , že všechny ty příběhy byly tak trochu depresivní. Člověk od toho nečekal , že to bude " a žili spolu až do smrti " , ale přece jenom trochu pozitivna by neškodilo.

20.01.2017 2 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Jelikož mám ráda knihy o upírech , vlkodlacích a dalších příšerkách , tak jsem si první díl ze série s Mercedes užila. Je to příjemné odpočinkové čtení , a už jsem se pustila do dalšího dílu . Uvidíme jestli budou další díly taky tak čtivé jako první díl .

16.08.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Opět další kniha do které jsem se zamilovala. A samozřejmě to musí být ze série :D. Takže mě čeká dokupování dalších dílů. Jinak moc hezky napsaný příběh , ve kterém nechybí kouzla , akčnost a trocha romantiky. Opravdu se moc těším na další díl .

27.07.2016 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Tak já jsem si Není úniku opravdu užila. Je pravda ,že pravděpodobnost ,že by se stalo vše v tak krátkém čase jak pan autor napsal je velice mizivá , ale jako vymyšlený příběh prostě bezva. Akce , překvapivé zvraty a konec se kterým jsem teda nepočítala to se mi opravdu moc zamlouvalo. V této knize si v několika hodinách , ve kterých se příběh odehrává užijete vše na co si vzpomenete.

15.01.2019 4 z 5