Lenka40 - Komentáře


Do posledního dechuDo posledního dechuR. Bryndza

Jelikož mám přečtené všechny knihy od Roberta Bryndzy ,tak musím říct ,že mi tento díl přišel jako nejslabší. Autor pro nás připravil v příběhu určité změny ,které mě překvapily a i šokovaly .Říkala jsem si "proč to udělal?" A co mi nejvíce vadilo , byly určité změny co se týká postavy Eriky.

včera


GameGameA. d. l. Motte

Tak tahle kniha pro mne byla docela problém. Nejdříve jsem si myslela , že ji snad i vzdám .Vydržela jsem, a asi po 150 stránce už to docela šlo.Co se týká hlavní postavy HP , tak ten mi přišel jako totální mimoň. O anglických větách v knize nebudu ani mluvit, už dlouho mě nic tak strašně nerozčilovalo jako tohle. Ještě že druhá polovina knihy byla čtivější a konec docela zajímavý ,tak se časem kouknu i další díly z této série.

13. března


BuzzBuzzA. d. l. Motte

Tak s prvím dílem jsem se nějak poprala , ale bohuže u druhého dílu jsem dala 200 stran a končím .Hlavní hrdina mi je nesympatický. Ty anglické věty v textu přeskakuji a musím říct ,že mě při četbě dost rušily. Přijde mi ,že těch dvěstě stran bylo o ničem , čekala jsem víc akce atd. Takže do třetího dílu už nejdu

13. března


Dům žen bez mužůDům žen bez mužůK. Lambert

Tak tato kniha mě moc nepotěšila . Říkala jsem si dům žen bez mužů zajímavý námět mohlo by to být vtipné. No tak autorka se s tímto námětem moc nepoprala .Kniha mě přišla spíš nudná .

13. března


Papírová labuťPapírová labuťL. Attar

Tuhle knihu jsem neměla vůbec ve svém hledáčku knih k přečtení . Ale po přečtení recenze na blogu pinkyvkihách jsem se rozhodla ,že se na ni musím podívat . A musím říct ,že se mi to vyplatilo. Velice pěkně napsaná oddychovka s dějem , který vás hned vcucne . Hned od začátku se to rozjíždí ,žádné dlouhé nezáživné popisy čehokoliv prostě hned akce. Tak to mám moc ráda. Takže za mě určitě doporučení .

11. března


Holky někdy koušouHolky někdy koušouC. Neill

Mám ráda knihy o upírech ,a proto jsem se rozhodla otestovat sérii Upíři z Chicaga . Holky někdy koušou byla příjemná oddychovka . Jelikož jsem od toho nečekala nic světoborného , tak jsem si to užila a určitě si přečtu další díly .Uvidíme jak se s tím autorka poprala dál =).

08. března


Palác lžíPalác lžíE. Watt (pseudonym)

Bohužel poslední díl ze série Royalové mě tak trochu zklamal. Dočetla jsem hlavně proto ,že jsem se chtěla dozvědět ,jak to celé dopadne. Myslím si ,že paní spisovatelka poslední díl moc překobimovala. A dost to poslednímu dílu této příjemné oddychovky ublížilo.

08. března


Prokletý princProkletý princE. Watt (pseudonym)

I další díl ze série Royalové se mi líbil.Musím říct ,že si jednou za čas ráda přečtu takový žánr jako je tato série. Je to velice příjemné čtení na jeden den . V tomto díle mě teda dostal konec .Zůstala jsem s pusou otevřenou a koukala na poslední řádky v knize a nevěřila vlastním očím . Pěkně se nám to tam zamotává ,takže šup na další díl .

08. března


Papírová princeznaPapírová princeznaE. Watt (pseudonym)

Pro mě velice příjemná oddychovka .Čtivý příběh ,krásně jsem se u toho odreagovala , a abych řekla pravdu jednou za čas mám ráda takové ty příběhy , kdy zamilovanost mezi dvěma lidmi je prostě šílenej problém. Za mě plný počet kniha mi dala to co jsem od ní očekávala a šup na druhý díl .=)

08. března


Sníh nebo popelSníh nebo popelS. Raasch

No pořádně nevím co na tuhle knihu říct. Ze začátku jsem se trochu ztrácela v těch ročních obdobích a království a nevím co to tam ještě bylo :D .Chvílem mi děj knihy a postavy připomínaly Skleněný trůn , ale vůbec mi to nevadilo ( Skleněný růn se mi líbil ).Knihu jsem si užila jako velice příjemnou oddychovku a určitě si ráda přečtu pokračování.

08. března


Otevřený hrobOtevřený hrobA. Marsons

Další výborně napsaný thriller od Angely Marsons.
Opět perfektně vymyšlený případ s Kim Stoneovou a samozřejmě překvapující závěr ,který jsem nečekala. Vraha jsem tentokrát uhodla těsně než ho sama vyšetřovatelka identifikovala . Určitě doporučuji a doufám ,že se brzy objeví další kniha od této spisovatelky.

08. března


Tichá modlitbaTichá modlitbaA. Marsons

Opět napínavý příběh s Kim . Angela Marsons to prostě umí napsat . Tohle byla třetí kniha s Kim co jsem četla a zase jsem narazila na napínavý příběh , pořádný případ a atmosféru ,která vás drží napnuté až do konce knihy .

08. března


Němý křikNěmý křikA. Marsons

První případ s Kim Stoneovou se mi opravdu moc líbil. Kim mi svou povahou velice připomínala vyšetřovatelku Eriku z knih od Roberta Bryndzy. Musím říct ,že kniha se četla sama .Styl jakým autorka píše se mi velice líbí a hlavně co se týká děje no prostě paráda. Určitě se brzy vrhnu na další díl z tého série a hlavně všem doporučuji .

08. března


Ďábelské hryĎábelské hryA. Marsons

Další případ s Kim Stoneovou je za mnou a zase prostě paráda . Tentokrát to bylo i trochu psychologické ,ale o to zajímavější. Musím říct ,že Angela Marsons se se svými knihami zařadila mezi moje nejoblíbenější spisovatelky. Určitě doporučuji její sérii s Kim Stoneovou k přečtení.

08. března


Šest vranŠest vranL. Bardugo

Tak tuhle knihu jsem si opravdu užila. Moc se mi líbí styl ,jakým je kniha napsaná . Užívala jsem si popisy postav a celkový přběh.Paní spisovatelka nás postupně seznamuje s postavami a jejich životními příběhy a nakonec nesponitelný úkol ,který se rozhodnou provést. A jak to vše dopadne ...... TOHLE SI MUSÍTE PŘEČÍS.

08. března


Žila jsem již před staletímiŽila jsem již před staletímiB. Erskine

Vůbec nevím , jak mám tuto knihu hodnotit . Příběh byl velice zajímavý historie vs současnost . Musím říct ,že se mi více líbila linka historická .Kdyby byla celá kniha pouze příběh Matyldy vůbec by mi to nevadilo a asi bych si knihu užila víc . Ale i tak knihu doporučuji k přečtení .

22.12.2017


Temné hlubinyTemné hlubinyR. Bryndza

Tak další kniha s Erikou Fosterovou dočtena . Opět pan spisovatel nesklamal a musím říct , že se vyrovnala možná byla i o trochu lepší než Noční lov. Tentokrtá je případ , který Erika vyšetřuje opravdu řádně zamotaný , a i když máte pocit ,že jste odhlalili pachatele , tak vás konec pořádně překvapí . Robert Bryndza se stává mým druhým nejoblíbenějším spisovatelem.První příčka stále patří Chrisu Carterovi .

03.12.2017


VendetaVendetaC. Doyle

Tak tuhle knihu jsem si užila.Příjemné oddychové čtení z prostředí mafie ,které jsem slupla během chvilky .Kniha má přesně to co by člověk od ní očekával - lásku , nepřátelství , nebezpečí. Takže já jsem naprosto spokojená a hned se vrhám na další díl.

15.11.2017


Neviditelná knihovnaNeviditelná knihovnaG. Cogman

Tak u této knihy jsem měla ze začátku problém v šílených a pro mě zbytečných popisech.Ale za nějaký čas od toho autorka víceméně upustila , a pak už jsem si příběh hlavní hrdinky Irene a jejích přátel užívala. Takže , kdo má rád fantasy ,tak určitě doporučuji. Ale nejsem si jistá ,že bych jí přiřadila do sekce pro děti a mládež .

19.10.2017


NaslouchačNaslouchačP. Stehlíková

Teda už dlouho jsem nečetla knihu , kterou bych prožívala jako Naslouchače. Byla jsem z ni prostě "PAF"Originální příběh , který Vás vtáhne a vy čtete a čtete doku nezjistíte , že jste na konci .Pak s hrůzou zjistíte , že si na pokračování budete muset počkat do prosince.Jelikož jsem tuto knihu četla v elektronické odobě určitě si ji pořídím i ve fyzické podobě .Takže za mě kdyby to šlo víc jak 5 hvězdiček.

07.10.2017


VlciVlciF. Kotleta (pseudonym)

Tak tentokrát nás pan spisovatel zavedl mezi lykany a upíry .Takže přesně můj šálek kávy. Knihu Vlci jsem si přečetla jako první ze série Bratrstvo krve. Chtěla jsem vědět s kým budu mít čest v celé této sérii. Takže taková rychlá jednohubka , která vás seznámí s Gerhardem alis Radegastem upířím válečníkem . A musím říct ,že po přečtení této knihy se na celou sérii moooc těším

03.10.2017


LovciLovciF. Kotleta (pseudonym)

Moje první knížka od Františka Kotlety a musím říct , že jsem si jí užila. Vylepšení lidé , jejichž schopnosti mi připomínaly některé hrdiny z televize jako spiderman , hulk atd. no co víc si přát Příběh byl akční v některých částech i řádně humorný . Takže za mě úspěch a hned se pouštím do další knihy od Františka .

03.10.2017


Perunova krev II.Perunova krev II.F. Kotleta (pseudonym)

Uspěšné zakončení duologie Perunova Krev. Spisovatel sérii zakončil ve svém stylu . Celá série byla akční . Příběh byl zajímavý a hlavně čtivý. V knihách od Františka Kotlety nehledejte nic smyslplného . Prostě čtete a užíváte si to . Ze mě se stává " kotletářka " .

03.10.2017


Perunova krev I.Perunova krev I.F. Kotleta (pseudonym)

Opět dobře napsaná kniha od Františka. Slovanští bohové , váleční veteráni, přátelství ,láska , sex ,boj o moc to vše můžete v této knize najít. Tak hurá na druhý díl , už se těším jak to vše dopadne.

03.10.2017


Daniel & AubreyDaniel & AubreyG. Guthrie

Jelikož jsem měla trochu čtecí krizi ,tak jsem se začátkem knihy docela dlouho prokousávala. Ale pak krize pominula a já knihu slupla za dva dny. Moc pěkně napsaný příběh zakázané lásky. Velice se mi líbilo ,že i když v tomto díle autorka vynechala sex mezi hlavními hrdiny , tak stejně dokázala popsat některé situace s tak erotickým nábojem ,že jste se zmohli jen na WOW . Takže určitě doporučuji kdo hledá knihu v romantickém duchu a se zajímavým příběhem.

09.09.2017


Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Tak tahle kniha byla slušný psycho. Velice pěkně napsaný příběh , ze kterho vám běhá mráz po zádech a přitom v něm nenarazíte ani na kapku krve. Mladá žena Grace a dívka s downovým syndromem proti geniálnímu psychopatovi. Za mě určitě doporučuji.

25.08.2017


Útěk z teritoria smrtiÚtěk z teritoria smrtiT. Isbell

Velice zajímavě pojatý příběh. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny .Četlo si to rychle příběh byl poutavý a akční. Kniha je rozdělena na tři části a docela mi přišlo líto ,že autor tu prostřední neudělal delší . Ale i tak mě se kniha velice líbila.

24.08.2017


Smrtící duchovéSmrtící duchovéS. Kane

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila , říkala jsem si ,že to bude změna přečíst si něco o duchách. Musím říct, že mě kniha zklamala . Děj knihy se mi líbil , ale ta hlavní postava . Chees měla být čarodějka a lovkyně duchů . Mě spíš připadala jako holka , která bez prášku /NERVÍK/ není schopna snad ani dýchat , natož dělat svou práci . Chvílema mi přišlo ,že čtu příběh nějaké feťačky , která má možná nějakou schopnost likvidovat duchy.

16.08.2017


Jiskra v popeluJiskra v popeluS. Tahir

Tak opět kniha do které jsem se prostě zamilovala a moc potřebuju další díl ,který vyjde až v září . Příběh kde nebezpečí a smrt číhá na každém rohu mě prostě pohltil . Lainu a Elise jsem si prostě zamilovala . Už se těším na jejich dobrodružství v dalších dílech v sérii Jiskra v popelu.

11.08.2017


Bez slitováníBez slitováníT. Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

21.07.2017


Na první pohledNa první pohledM. McFarlane

Taková příjemná oddychovka , která se přesně hodí na letní odpoledne s kávičkoul. Příběh byl jednoduchý , ale čtiví , což se od knihy s názvem Na první pohled dá očekávat .

08.07.2017


Třetí stříbrná kniha snůTřetí stříbrná kniha snůK. Gier

Tak třetí díl této série byl opět moc čtivý. Konečně jsme se dozvěděli kdo je Secresy a jak to celé vlastně dopane. Nevím co k tomu jiného dodat .Jen ,že jsem si tuto sérii užila a vřele doporučuji . Určitě si přečtu i další sérii od této spisovatelky Drahokamy.

18.06.2017


Z temnotyZ temnotyT. Nash

Tak tahle kniha byla velice zajímavá .Četlo se to rychle a jelikož to byl příběh podle skutečné události , tak musím říct ,že to byl masakr.Vůbec si neumím představit ,čím si ta žena prošla a nechápu ,že to nechala zajít až tak daleko . Kdo rád čte tyto příběhy podle skutečnosti , tak určitě doporučuji.

05.06.2017


KostičasKostičasS. Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád a pak čekat ,až vyjde v řijnu třetí díl A zrodí se píseň .Takže , kdo ještě nečetl vřele doporučuji.

23.05.2017


NejkrásnějšíNejkrásnějšíM. Meyer

Tak tato kniha nám ukazuje život Levany .Myslela jsem si , že to bude záživnější . Nic moc mě tam nepřekvapilo ,ale zase jsem se dozvěděla něco ze života dalších postav z měsíčních kronik . Jinak četlo se to dobře a rychle ,ale nemělo to takovou štávu jako osatní díly. Už se moc těším na Winter , a jak to celé dopadne.

28.04.2017


HonHonA. Fukuda

Velice čtivý první díl série . Opět trochu jinak podaný příběh o upírech .Musím říct ,že se mi kniha líbila četlo se to samo . A určitě se pustím do druhého dílu KOŘIST, protože jsem velice zvědavá jak to bude pokračovat.

26.04.2017


ZlobaZlobaC. Carter

Tentokrát to bylo trochu jiné . Nazvala bych to soubojem mozků , ale opět to nemělo chybu u konce knihy mě málem ranila mrtvice .Jinak už mám doma jen JÁ JSEM SMRT a pak už se budu jen klepat než vyjde další kniha

22.04.2017


Pouštní KopíPouštní KopíP. V. Brett

Tak opět to byla jízda. Výborně napsaný druhý díl ze série Děmonského cyklu. Nejradši bych hned šáhla po dalším dílu ,ale ten si bohužel musím koupit. Jsem šíleně zvědavá , jak to bude pokračovat .Kdo se do této série chystá pustit , tak určitě moc moc doporučuji.

08.04.2017


Sladké odpuštěníSladké odpuštěníL. N. Spielman

Já tu spisovatelku prostě miluju. Už jsem od ní četla Seznam tajných přání a byla jsem unešená a Sladké odpuštění nebylo vyjímkou. Je to úžasný příběh o odpuštění ,lásce , toleranci , ctižádostivosti a podrazech . Kníha se čte prostě sama .Příběh vás vyloženě vcucne a vy jen čtete a čtete , než se zklamáním zjistíte ,že jste na konci. Velice mě mrzí že od této úžasné spisovatelky u nás vyšly zatím jen dvě knihy , protože obě knihy patří mezi moje nejoblíbenější a velice je všem doporučuji.

25.03.2017


Smrtící žárSmrtící žárP. Briggs

Patricie to prostě umí. Jsem moc ráda ,že jsem na tuto autorku a její knihy o vlkodlacích narazila. Její série jsou moje srdcovky . A všem kdo má rád fantasy určitě vřele doporučuji.

22.03.2017


1 2 3 >