Lenka40 - Příspěvky

Polámaná loutkaPolámaná loutkaA. Jones

Velice jsem se na druhý díl těšila. Knihu jsem přečetla za jeden den opět se mi to líbilo ,i když nějaké výtky k tomuto dílu určitě mám. Tak jako v první knize jde o nenormální vztah mezi Madison a Bishopem.Dále docela často používané " vtáhnu spodní ret mezi zuby" chvílema mě to teda rozčilovalo. Ale jinak prostě opět velice čtivé , přbyly nám tam nějaké postavy dozvídáme se nové info z dětství Medison .Určitě se moc těším na další pokračování.

Pokrevní poutaPokrevní poutaA. Marsons

Další případ s Kim Stoneovou. Opět musí Kim se svým týmem vyřešit připad vražd . V této knize Kim nejen řeší případ několika vražd , ale zárovň si musí poradit i s doktorkou Thorneovou , která se rozhodla ji zničit z vězení . Nejdříve jsem nevěděla jestli mám dát knize 5 * ,protože mi přišla trochu slabší než ty díly před tím , ale postupem času jsem měla jasno plné hodnocení. Opět paní spisovatelka zaválela a jediné co mohu říct , že chci další díl s Kim.

Horský sametHorský sametJ. Deveraux

V druhé knize ze série Montgomeryové je hlavní postavou z bratrů Steven . Opět jako v prvním díle nás spisovatelka provází příběhem lásky , nenávisti ,pomsty ,přátelství a sourozenecké lásky. Takže opět příjemná oddychovka .

Sametový slibSametový slibJ. Deveraux

Po žánru fantasy a thriller jsem potřebovala nějakou oddychovku a tato kniha byla přesně to co jsem potřebovala. Příjemný romantický příběh lásky ,nenávisti ,žárlivosti , kdy ze sjednaného sňatku může vzniknout láska na celý život.Určitě si ráda přečtu i zbylé 3 díly.

Probuzený milenecProbuzený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

Další příběh jednoho z bratrů .Tentokrát to je Zsadist , který nedokáže zapomenout na svou minulost ,kdy byl otrokem lásky .Proto je z něho bezcitný upír. Opět nám příběh nabídne spoustu akce , sexu , bohužel i smrti , a jak silná je sourozenecká láska a přátelství . Za mě výborný , a už se těším na další díl . Uvidíme s kterým z bratrů prožijeme další příběh.

Milenec z temnotMilenec z temnotJ. R. Ward (pseudonym)

Opět trochu jiným pohledem napsaná kniha o upírech.Tuto sérii jsem si chtěla přečíst už dlouho .Musím říct ,že to bylo čtivé .Jelikož jsem příznivcem knih o upírech ,tak jsem knihu přečetla docela rychle a líbila se mi .No a samozřejmě musím mít i další díly.

Milenec z věčnostiMilenec z věčnostiJ. R. Ward (pseudonym)

Tak tento díl se mi líbil o trochu víc než ten první. Tentokrát je našim hrdinou Rhage .Opět hromada lásky ,sexu , akcí . Jen mě tentokrát na straně 445 málem kleplo . Postava Stvořitelky mě mále dovedla k infarktu a spoustě nadávek na její osobu. Takže za mě určitě paráda a už se moc těším na další díl.

Přítelkyně smrtiPřítelkyně smrtiB. Aichner

První díl ze série bych označila jako dobrý. Zajímavý příběh ,kdy se chcete pomstít a ještě k tomu vlastníte pohřební ústav. Jinými slovy pomsta ženy může být někdy velice krutá .

Podivné městoPodivné městoR. Riggs

Druhý díl ze série Sirotčinec slečny Peregrinové ,byl určitě lepší než ten první. Bylo tam víc akce a dobrodružství .Přibylo nám tam několik nových postav a ten závět . Zůstala jsem s pusou otevřenou , protože tohle jsem opravdu nečekala. Tím koncem Vás autor "donutí" si co nejdříve přečíst poslední díl , aby jste se dozvěděli jak to celé dopadne .

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiSirotčinec slečny Peregrinové pro podivné dětiR. Riggs

Tak na tuhle sérii jsem byla velice zvědavá ,takže jsem si první díl půjčila z knihovny a určitě toho nelituji . Komentovala bych to slovy dobrá a zajímavá kniha s velice zvláštními postavami a čtivým příběhem. Takže určitě se vrhnu na další díly z této zajímavé série.

Cinder & EllaCinder & EllaK. Oram

Tak tahle kniha bude patřit mezi moje lásky. Přečetla jsem ji za jeden den a náramně jsem si to užila. Netradičně podaný příběh Popelky mě dostal. Určitě moc doporučuji

Světlo a stínySvětlo a stínyL. Bardugo

Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala ,že tohle nemohla napsat stejná spisovatelka ,jako ta co napsala Šest vran.Děj mi přišel takový uspěchaný ,postavy nic moc popsané .Ale čím víc stránek jsem přečetla ,tím víc se mi děj zamlouval a byla jsem zvědavá jak to bude celé pokračovat. Takže za mě dobrý a jsem moc zvědavá na pokračování.

V tomto domě strašíV tomto domě strašíJ. Boyne

Tak tuhle knihu jsem si užila.Bylo to trochu něco jiného než co jsem doposud četla .Duchařský příběh z Anglie 1867 se četl sám . Musím ale říct, že bych tuto knihu určitě nezařadila mezi horory , protože člověk se u toho teda opravdu nebál. Určitě doporučuji jako příjemnou oddychovku s velice zajímavým příběhem.

V pasti lžíV pasti lžíB. Paris

Opět velice čtivé čtení .V pasti lží se mi líbila stejně jako Za zavřenými dveřmi.Autorka opět vymyslela příběh ,který se četl sám. A velice podobné téma ,jak si člověk dokáže pohrát s lidskou psychikou.

Němý křikNěmý křikA. Marsons

První případ s Kim Stoneovou se mi opravdu moc líbil. Kim mi svou povahou velice připomínala vyšetřovatelku Eriku z knih od Roberta Bryndzy. Musím říct ,že kniha se četla sama .Styl jakým autorka píše se mi velice líbí a hlavně co se týká děje no prostě paráda. Určitě se brzy vrhnu na další díl z tého série a hlavně všem doporučuji .

Žena v (kon)kursuŽena v (kon)kursuE. Brabcová

Taková příjemná oddychovka . Jediné co mě moc nebavilo ,byly ty úseky z minulosti.Jinak úžasně popsané situace mezi dcerou , zeťákem a mamčou.

WinterWinterM. Meyer

Tak poslední díl ze série Měsíční kroniky dočten. Opět Marissa nezklamala , i když jsem měla malý problém s koncem knihy. Konec se mi zdál zbytečně roztahaný ,stále jsem čekala , kdy konečně někdo Levaně zakroutí krkem a zase do toho něco přišlo. Ale i tak byla kniha čtenářský zážitek.

Vyhlídka na věčnostVyhlídka na věčnostJ. Kulhánek

Pan Kulhánek opět nezklamal. Vyhlídka na věčnost byla zase jízda . Ten kdo četl Noční klub 1,2 klidně hned může sáhnout po této knize .Musím říct ,že prostředí ,které si pan Kulhánek vybral mě velice upoutalo a hlavně , bylo to něco s čím se člověk v knihách až tak nepotkává . Samozřejmě ani v této knize nechybí masakry , které se v knihách od pana Kulhánka často objevují.

Všemi dary obdarovanáVšemi dary obdarovanáM. Carey (pseudonym)

Tak po delší době se ke mě opět dostala kniha s tématem zombie. Musím říct ,že příběh ,který prožíváme s Melanii se mi velice líbil. Příběh je trochu jiný ,než taková ta zombie klasika a o to víc vás kniha lákala ke čtení.
Takže shrnuto podtrženo velmi čtivý, zajímavý a originální příběh s koncem, u kterého mi ukápla i slzička.

Vládci strachuVládci strachuJ. Kulhánek

Opět pěkně napsaná kniha od pana Kulhánka. Já prostě ujíždím na jeho stylu psaní .Čas od času potřebuji knihu s řádnou dávkou krve a upírů . Takže za mě určitě doporučuji , a už ted se těším na další knihu ze spisovatelova pera.

VčeličkaVčeličkaC. Cleave

Zajímavě podaný příběh dvou žen z rozdílných kultur a prostředí.Kniha se mi četla velice dobře ,až mě to překvapilo , protože takový typ knih moc nečtu.

Sochař smrtiSochař smrtiC. Carter

Tak moje čtvrtá kniha od chartera a opět mě nezklamala.Opět řádně vymyšlené vraždy a do konce nemáte tušení kdo to je.
Napětí , které provází celou knihu vás nutí číst co nejrychleji ,aby jste se dozvěděli , kdo je pachatel a jak to celé dopadne.

SelekceSelekceK. Cass

Tak tato kniha pro mne byla takové to letní čtení. Příjemná oddychovka , u které nemusíte používat šedé buňky mozkové .Je to spíš čtení pro slečny . Nemůžu říct , že by se mi kniha nelíbila ,ale určitě jsem z ní nešílela. Další pokračování si přečtu , až budu mít chuť na něco lehkého .

ScarletScarletM. Meyer

Tak po Cinder jsem se vrhla na Scarlet a musím říct , že další díl ze série Měsíčních kronik se velice vydařil . Určitě se mi líbil víc jak první díl. Přibyly tam nové postavy , které se mi velice zamlouvaly hlavně VLK.
Co se týká královny Levany opět mě dokázala rozčílit stejně jako v prvním díle , možná i víc. Velice se těším na Cress a jsem moc zvědavá ,jak celý přběh bude pokračovat.

Půlnoční korunaPůlnoční korunaS. J. Maas

Ze začátku slabší rozjezd , ale pak kniha nabírala na obrátkách a konec dost dobrý . Samozřejmě jsem moc zvědavá , jak to celé bude pokračovat. Takže hurá na další díl

Pravidlo průšvihuPravidlo průšvihuP. Vernerová

Velice příjemná oddychovka k odpolední kávičce.Kniha vypráví příběh ze živoata 38 leté Evy , které se změní život po jednom radikálním rozhodnutí .

Pekáč buchetPekáč buchetK. Petrusová

Moje druhá kniha od Kateřiny Petrusové a opět mě nezklamala .Pěkný příběh o jídle ,sportu , lásce .Kniha obsahuje i různé recepty. Takže kdo má chuť na příjemnou oddychovku ke kávě ,tak vřele doporučuji .

Noční lovNoční lovR. Bryndza

Noční lov je druhá kniha od Roberta Bryndzy a musím říct ,že se mi líbila víc jak Dívka v ledu. Vraha vybral dost zajímavého .Styl vraždění a psychika vraha je tentokrát velice zajímavá . Opravdu jsem si tuto knihu užila víc jak Dívku v ledu. Moc se těším na jeho další knihu Temné hlubiny

MesiášMesiášB. Starling

Tak ještě se mě nestalo , aby mě moc nesedl hlavní hrdina - vyšetřovatel . Jeho povaha a chování mi prostě nesedělo .
Jinak kniha se velice dobře četla . Vraždičky byly slušný a dobře vymyšlený. Pachatele jsem si typla a trefila jsem se . Takže určitě doporučuji velice slušná vyvražďovačka.

MatkaMatkaK. Čapek

Tak co na to říct . Kniha Matka byla docela zjímavá . Komunikace Matky se zemřelými muži z její rodiny bylo velice zvláštní a pro mě i čtivé .

MafiosaMafiosaC. Doyle

Tak poslední díl ze série Krev za krev neměl opět chybu .Tuto sérii jsem si zamilovala .Bylo to čtivé , akční ,nechyběla tam láska , přátelství vše co si člověk od takové série může přát .Celou sérii jsem četla jako eknihy , ale určitě si je koupím i v knižní formě , protože tohle musím mít ve své knihovně .

Mafie matekMafie matekK. Gier

Tak tahle kniha byla velice příjemná oddychovka. Knihy od Kerstin Gier jsou velice čtivé . Mafie matek se mi opravdu líbila a nebojím se jí doporučit .

LovištěLovištěP. Briggs

Já prostě miluju knihy od Patricie . Umí krásně vymyslet příběh , kde běhají vlkodlaci , upíři , čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti. Nechybí tam láska , přátelství prostě vše co má mít čtivý příběh ze světa fantasie.

Marná touhy snahaMarná touhy snahaG. Guthrie

Obsahuje spoiler ! Tak druhý díl ze série je za mnou . Pokračování příběhu Daniela a Aubrey bylo příjemné čtení ,akorát mi docela vadilo časté používání slova k****. Konec knihy byl jen o sexu , což se dalo při jejich abstinenci v první a skoro v celé druhé knize předpokládat , ale docela mě zajímá co bude ve třetím díle . Mylím ,že autorka už v těchto dvou dílech napsala co mohla . No necháme se překvapit. Jinak příjemná čtivá romanťárna .

Kufr paní SinclairovéKufr paní SinclairovéL. Walters

Tak k této knize bych se vyjádřila opravdu jednoduše . Příjemné letní čtení , které se odehrává ve dvou rovinách příběh Roberty a příběh paní Sinclairové.

Krvavé ostříKrvavé ostříS. J. Maas

Tak nejprve bych napsala , že kdo ještě nezačal číst sérii Skleněný trůn ,tak doporučuji si tuto knihu přečíst jako první .Já ji četla jako pátou a tak jsem spoustu věcí už věděla . Bylo zvláštní číst věci ,když už jsem věděla rozuzlení..Jinak kniha je rozdělena do 5 povídek , které na sebe navazují a je v nich přesně co potřebujete vědět než se poustíte do prvního dílu.
Co se týká obsahu ,jelikož jsem tuto knihu četla jako pátou tak bylo vidět , jak se Celaena vapracovala ze spratka na zabití v ženu.

Královna stínůKrálovna stínůS. J. Maas

4. díl ze série Skleněný trůn ,byl určitě nejlepší .Četlo se to samo .Tentokrát ten děj měl takový šmrnc. Bylo to akčnější , konečně se tam něco pořádně dělo a hlavně se některé věci rozlouskly. Samozřejmě nechyběla láska , přátelství a noví hrdinové se kterými se určitě ještě setkáme.

KostičasKostičasS. Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád .

Jiskra v popeluJiskra v popeluS. Tahir

Tak opět kniha do které jsem se prostě zamilovala a moc potřebuju další díl ,který vyjde až v září . Příběh kde nebezpečí a smrt číhá na každém rohu mě prostě pohltil . Lainu a Elise jsem si prostě zamilovala . Už se těším na jejich dobrodružství v dalších dílech v sérii Jiskra v popelu.

Jeden za druhýmJeden za druhýmC. Carter

No nevím co napsat , abych se stále neopakovala. Carter opět bodoval. Velice čtivý ,napínavý příběh s Robertem . Opět důmyslně vymyšlené , vraždy brutální a konec perfektní.

1 2 3 4 5 >