Lenka40 - Přečtené 154


Šepot mrtvých
? - prosinec 2018
Šepot mrtvých 2018, A. Jones

Třetí díl ze série Elitní klub králů bych nejradi hodnotila 3 a půl hvězdičkami. Co se týká děje ,tak nám na povrch vyplynou další tajemství z Madisinina života, máme tam řádnou akci, nějaká ta překvapení a dokonce se nám tam objeví i nějaké ty mrtvolky. Také se dozvímě něco více o Bishopovi což bylo fain. To se mi líbilo . A teď s čím jsem měla problém ,tak opět Medison a její závislost na Bishopovi , ale zároveň je schopná skončit v posteli s jakýmkoliv z králů. Co se týká sexu ,tak o něj opět není nouze a dokonce bych řekla , že paní spisovatelka přitvrdila a podrobně nám milostné scény popsala. Co mě ale opět lezlo na nervy bylo "vtáhla spodní ret mezi zuby". Jinak knihu jsem přečetla za dva dny a těším se , jak to bude celé pokračovat.


Warcross
? - říjen 2018
Warcross 2018, M. Lu

Nenacházím slov jak jsem z této knihy nadšená. Virtuální realita, hackeři, tajemství , přátelství a vztahy. To vše tato kniha má. Jedině co jsem netušila , že příběh touto knihou nekončí a je další díl. Takže , když jsem knihu dočetla málem mě ranila mrtvice . POTŘEBUJU DALŠÍ DÍL :D


Modlitba za mlčení
? - srpen 2018
Modlitba za mlčení 2015, L. Castillo

Velice čtivá detektivka sice jsem si přečetla Modlitbu za mlčení jako první ze série , ale ničemu to nevadilo. Postava vyšetrovatelky Kate se mi líbí a i se mi zamlouvala vztahová linka ,kterou tam paní spisovatelka vytvořila. Určitě se vrhnu na další díly.


Něco skutečného
? - srpen 2018
Něco skutečného 2018, E. Watt (pseudonym)

Opravdu velice příjemná oddychovka .Sice klasické klišé on celebrita ona " normální",ale i tak se to četlo velice pěkně a příběh mě bavil.


Rozlet Gemmy Hardyové
? - červenec 2018
Rozlet Gemmy Hardyové 2014, M. Livesey

Tak na tuto knihu jsem byla obzvlášť zvědavá , jelikož se o ní říká že je to novodobá Jana Eyrová. Jana Eyrová patří mezi mé nej knihy. Rozlet Gemmy se mi líbil . Příběh se opravdu podobal Janě Eyrové , ale nebylo to ono . Kniha je čtivá , četla se velice dobře a samotný příběh se mi taky líbil , i když jsem si myslela , že tam bude víc vztahové linky Gemmy a pana S.


Archiv
? - červen 2018
Archiv 2014, V. Schwab

Tuto knihu bych jedním slovem ohodnotila jako dobrá. Prostě příjemná oddychovka. Co ale musím uznat paní spisovatlka píše velice čtivě. Má hrozně příjemný styl psaní ,který mě velice vyhovuje a udrží mě u knihy. Příběh z této knihy je velice zajímavý a hlavně je originální . Takže já si knihu užila a určitě si časem přečtu další díl.


Polámaná loutka
? - červen 2018
Polámaná loutka 2018, A. Jones

Velice jsem se na druhý díl těšila. Knihu jsem přečetla za jeden den opět se mi to líbilo ,i když nějaké výtky k tomuto dílu určitě mám. Tak jako v první knize jde o nenormální vztah mezi Madison a Bishopem.Dále docela často používané " vtáhnu spodní ret mezi zuby" chvílema mě to teda rozčilovalo. Ale jinak prostě opět velice čtivé , přbyly nám tam nějaké postavy dozvídáme se nové info z dětství Medison .Určitě se moc těším na další pokračování.


Horský samet
? - červen 2018
Horský samet 2004, J. Deveraux

V druhé knize ze série Montgomeryové je hlavní postavou z bratrů Steven . Opět jako v prvním díle nás spisovatelka provází příběhem lásky , nenávisti ,pomsty ,přátelství a sourozenecké lásky. Takže opět příjemná oddychovka .


Pokrevní pouta
? - červen 2018
Pokrevní pouta 2018, A. Marsons

Další případ s Kim Stoneovou. Opět musí Kim se svým týmem vyřešit připad vražd . V této knize Kim nejen řeší případ několika vražd , ale zárovň si musí poradit i s doktorkou Thorneovou , která se rozhodla ji zničit z vězení . Nejdříve jsem nevěděla jestli mám dát knize 5 * ,protože mi přišla trochu slabší než ty díly před tím , ale postupem času jsem měla jasno plné hodnocení. Opět paní spisovatelka zaválela a jediné co mohu říct , že chci další díl s Kim.


Sametový slib
? - květen 2018
Sametový slib 2004, J. Deveraux

Po žánru fantasy a thriller jsem potřebovala nějakou oddychovku a tato kniha byla přesně to co jsem potřebovala. Příjemný romantický příběh lásky ,nenávisti ,žárlivosti , kdy ze sjednaného sňatku může vzniknout láska na celý život.Určitě si ráda přečtu i zbylé 3 díly.


Probuzený milenec
? - květen 2018
Probuzený milenec 2010, J. R. Ward (pseudonym)

Další příběh jednoho z bratrů .Tentokrát to je Zsadist , který nedokáže zapomenout na svou minulost ,kdy byl otrokem lásky .Proto je z něho bezcitný upír. Opět nám příběh nabídne spoustu akce , sexu , bohužel i smrti , a jak silná je sourozenecká láska a přátelství . Za mě výborný , a už se těším na další díl . Uvidíme s kterým z bratrů prožijeme další příběh.


Milenec z věčnosti
? - květen 2018
Milenec z věčnosti 2010, J. R. Ward (pseudonym)

Tak tento díl se mi líbil o trochu víc než ten první. Tentokrát je našim hrdinou Rhage .Opět hromada lásky ,sexu , akcí . Jen mě tentokrát na straně 445 málem kleplo . Postava Stvořitelky mě mále dovedla k infarktu a spoustě nadávek na její osobu. Takže za mě určitě paráda a už se moc těším na další díl.


Podivné město
? - duben 2018
Podivné město 2014, R. Riggs

Druhý díl ze série Sirotčinec slečny Peregrinové ,byl určitě lepší než ten první. Bylo tam víc akce a dobrodružství .Přibylo nám tam několik nových postav a ten závět . Zůstala jsem s pusou otevřenou , protože tohle jsem opravdu nečekala. Tím koncem Vás autor "donutí" si co nejdříve přečíst poslední díl , aby jste se dozvěděli jak to celé dopadne .


Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
? - duben 2018
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti 2012, R. Riggs

Tak na tuhle sérii jsem byla velice zvědavá ,takže jsem si první díl půjčila z knihovny a určitě toho nelituji . Komentovala bych to slovy dobrá a zajímavá kniha s velice zvláštními postavami a čtivým příběhem. Takže určitě se vrhnu na další díly z této zajímavé série.


Cinder & Ella
? - duben 2018
Cinder & Ella 2018, K. Oram

Tak tahle kniha bude patřit mezi moje lásky. Přečetla jsem ji za jeden den a náramně jsem si to užila. Netradičně podaný příběh Popelky mě dostal. Určitě moc doporučuji


Světlo a stíny
? - duben 2018
Světlo a stíny 2017, L. Bardugo

Musím říct ,že ze začátku jsem si říkala ,že tohle nemohla napsat stejná spisovatelka ,jako ta co napsala Šest vran.Děj mi přišel takový uspěchaný ,postavy nic moc popsané .Ale čím víc stránek jsem přečetla ,tím víc se mi děj zamlouval a byla jsem zvědavá jak to bude celé pokračovat. Takže za mě dobrý a jsem moc zvědavá na pokračování.


Vládci strachu
? - duben 2018
Vládci strachu 1995, J. Kulhánek

Opět pěkně napsaná kniha od pana Kulhánka. Já prostě ujíždím na jeho stylu psaní .Čas od času potřebuji knihu s řádnou dávkou krve a upírů . Takže za mě určitě doporučuji , a už ted se těším na další knihu ze spisovatelova pera.


V tomto domě straší
? - duben 2018
V tomto domě straší 2016, J. Boyne

Tak tuhle knihu jsem si užila.Bylo to trochu něco jiného než co jsem doposud četla .Duchařský příběh z Anglie 1867 se četl sám . Musím ale říct, že bych tuto knihu určitě nezařadila mezi horory , protože člověk se u toho teda opravdu nebál. Určitě doporučuji jako příjemnou oddychovku s velice zajímavým příběhem.


Žena v (kon)kursu
? - duben 2018
Žena v (kon)kursu 2011, E. Brabcová

Taková příjemná oddychovka . Jediné co mě moc nebavilo ,byly ty úseky z minulosti.Jinak úžasně popsané situace mezi dcerou , zeťákem a mamčou.


Za zavřenými dveřmi
? - duben 2018
Za zavřenými dveřmi 2017, B. Paris

Tak tahle kniha byla slušný psycho. Velice pěkně napsaný příběh , ze kterho vám běhá mráz po zádech a přitom v něm nenarazíte ani na kapku krve. Mladá žena Grace a dívka s downovým syndromem proti geniálnímu psychopatovi. Za mě určitě doporučuji.


Winter
? - duben 2018
Winter 2016, M. Meyer

Tak poslední díl ze série Měsíční kroniky dočten. Opět Marissa nezklamala , i když jsem měla malý problém s koncem knihy. Konec se mi zdál zbytečně roztahaný ,stále jsem čekala , kdy konečně někdo Levaně zakroutí krkem a zase do toho něco přišlo. Ale i tak byla kniha čtenářský zážitek.


Vyhlídka na věčnost
? - duben 2018
Vyhlídka na věčnost 2011, J. Kulhánek

Pan Kulhánek opět nezklamal. Vyhlídka na věčnost byla zase jízda . Ten kdo četl Noční klub 1,2 klidně hned může sáhnout po této knize .Musím říct ,že prostředí ,které si pan Kulhánek vybral mě velice upoutalo a hlavně , bylo to něco s čím se člověk v knihách až tak nepotkává . Samozřejmě ani v této knize nechybí masakry , které se v knihách od pana Kulhánka často objevují.


Všemi dary obdarovaná
? - duben 2018
Všemi dary obdarovaná 2016, M. Carey (pseudonym)

Tak po delší době se ke mě opět dostala kniha s tématem zombie. Musím říct ,že příběh ,který prožíváme s Melanii se mi velice líbil. Příběh je trochu jiný ,než taková ta zombie klasika a o to víc vás kniha lákala ke čtení. Takže shrnuto podtrženo velmi čtivý, zajímavý a originální příběh s koncem, u kterého mi ukápla i slzička.


Včelička
? - duben 2018
Včelička 2012, C. Cleave

Zajímavě podaný příběh dvou žen z rozdílných kultur a prostředí.Kniha se mi četla velice dobře ,až mě to překvapilo , protože takový typ knih moc nečtu.


Válka za bílého dne
? - duben 2018
Válka za bílého dne 2013, P. V. Brett


Selekce
? - duben 2018
Selekce 2014, K. Cass

Tak tato kniha pro mne byla takové to letní čtení. Příjemná oddychovka , u které nemusíte používat šedé buňky mozkové .Je to spíš čtení pro slečny . Nemůžu říct , že by se mi kniha nelíbila ,ale určitě jsem z ní nešílela. Další pokračování si přečtu , až budu mít chuť na něco lehkého .


Půlnoční koruna
? - duben 2018
Půlnoční koruna 2016, S. J. Maas

Ze začátku slabší rozjezd , ale pak kniha nabírala na obrátkách a konec dost dobrý . Samozřejmě jsem moc zvědavá , jak to celé bude pokračovat. Takže hurá na další díl


Pravidlo průšvihu
? - duben 2018
Pravidlo průšvihu 2016, P. Vernerová

Velice příjemná oddychovka k odpolední kávičce.Kniha vypráví příběh ze živoata 38 leté Evy , které se změní život po jednom radikálním rozhodnutí .


Pekáč buchet
? - duben 2018
Pekáč buchet 2014, K. Petrusová

Moje druhá kniha od Kateřiny Petrusové a opět mě nezklamala .Pěkný příběh o jídle ,sportu , lásce .Kniha obsahuje i různé recepty. Takže kdo má chuť na příjemnou oddychovku ke kávě ,tak vřele doporučuji .


Past
? - duben 2018
Past 2015, A. Fukuda


Mesiáš
? - duben 2018
Mesiáš 2000, B. Starling

Tak ještě se mě nestalo , aby mě moc nesedl hlavní hrdina - vyšetřovatel . Jeho povaha a chování mi prostě nesedělo . Jinak kniha se velice dobře četla . Vraždičky byly slušný a dobře vymyšlený. Pachatele jsem si typla a trefila jsem se . Takže určitě doporučuji velice slušná vyvražďovačka.


Matka
? - duben 2018
Matka 2004, K. Čapek

Tak co na to říct . Kniha Matka byla docela zjímavá . Komunikace Matky se zemřelými muži z její rodiny bylo velice zvláštní a pro mě i čtivé .


Manželé odvedle
? - duben 2018
Manželé odvedle 2017, S. Lapena


Mafiosa
? - duben 2018
Mafiosa 2017, C. Doyle

Tak poslední díl ze série Krev za krev neměl opět chybu .Tuto sérii jsem si zamilovala .Bylo to čtivé , akční ,nechyběla tam láska , přátelství vše co si člověk od takové série může přát .Celou sérii jsem četla jako eknihy , ale určitě si je koupím i v knižní formě , protože tohle musím mít ve své knihovně .


Mafie matek
? - duben 2018
Mafie matek 2010, K. Gier

Tak tahle kniha byla velice příjemná oddychovka. Knihy od Kerstin Gier jsou velice čtivé . Mafie matek se mi opravdu líbila a nebojím se jí doporučit .


Loviště
? - duben 2018
Loviště 2012, P. Briggs

Já prostě miluju knihy od Patricie . Umí krásně vymyslet příběh , kde běhají vlkodlaci , upíři , čarodějnice a jiné nadpřirozené bytosti. Nechybí tam láska , přátelství prostě vše co má mít čtivý příběh ze světa fantasie.


Marná touhy snaha
? - duben 2018
Marná touhy snaha 2016, G. Guthrie

Obsahuje spoiler ! Tak druhý díl ze série je za mnou . Pokračování příběhu Daniela a Aubrey bylo příjemné čtení ,akorát mi docela vadilo časté používání slova k****. Konec knihy byl jen o sexu , což se dalo při jejich abstinenci v první a skoro v celé druhé knize předpokládat , ale docela mě zajímá co bude ve třetím díle . Mylím ,že autorka už v těchto dvou dílech napsala co mohla . No necháme se překvapit. Jinak příjemná čtivá romanťárna .


Kufr paní Sinclairové
? - duben 2018
Kufr paní Sinclairové 2014, L. Walters

Tak k této knize bych se vyjádřila opravdu jednoduše . Příjemné letní čtení , které se odehrává ve dvou rovinách příběh Roberty a příběh paní Sinclairové.


Krvavé ostří
? - duben 2018
Krvavé ostří 2017, S. J. Maas

Tak nejprve bych napsala , že kdo ještě nezačal číst sérii Skleněný trůn ,tak doporučuji si tuto knihu přečíst jako první .Já ji četla jako pátou a tak jsem spoustu věcí už věděla . Bylo zvláštní číst věci ,když už jsem věděla rozuzlení..Jinak kniha je rozdělena do 5 povídek , které na sebe navazují a je v nich přesně co potřebujete vědět než se poustíte do prvního dílu. Co se týká obsahu ,jelikož jsem tuto knihu četla jako pátou tak bylo vidět , jak se Celaena vapracovala ze spratka na zabití v ženu.


Kořist
? - duben 2018
Kořist 2014, A. Fukuda


1 2 3 4 >