Lenka40 - Přečtené 94


Do posledního dechu
? - březen 2018
Do posledního dechu 2018, R. Bryndza

Jelikož mám přečtené všechny knihy od Roberta Bryndzy ,tak musím říct ,že mi tento díl přišel jako nejslabší. Autor pro nás připravil v příběhu určité změny ,které mě překvapily a i šokovaly .Říkala jsem si "proč to udělal?" A co mi nejvíce vadilo , byly určité změny co se týká postavy Eriky.


Game
? - březen 2018
Game 2013, A. d. l. Motte

Tak tahle kniha pro mne byla docela problém. Nejdříve jsem si myslela , že ji snad i vzdám .Vydržela jsem, a asi po 150 stránce už to docela šlo.Co se týká hlavní postavy HP , tak ten mi přišel jako totální mimoň. O anglických větách v knize nebudu ani mluvit, už dlouho mě nic tak strašně nerozčilovalo jako tohle. Ještě že druhá polovina knihy byla čtivější a konec docela zajímavý ,tak se časem kouknu i další díly z této série.


Buzz
? - březen 2018
Buzz 2013, A. d. l. Motte

Tak s prvím dílem jsem se nějak poprala , ale bohuže u druhého dílu jsem dala 200 stran a končím .Hlavní hrdina mi je nesympatický. Ty anglické věty v textu přeskakuji a musím říct ,že mě při četbě dost rušily. Přijde mi ,že těch dvěstě stran bylo o ničem , čekala jsem víc akce atd. Takže do třetího dílu už nejdu


Dům žen bez mužů
? - březen 2018
Dům žen bez mužů 2016, K. Lambert

Tak tato kniha mě moc nepotěšila . Říkala jsem si dům žen bez mužů zajímavý námět mohlo by to být vtipné. No tak autorka se s tímto námětem moc nepoprala .Kniha mě přišla spíš nudná .


Papírová labuť
? - březen 2018
Papírová labuť 2017, L. Attar

Tuhle knihu jsem neměla vůbec ve svém hledáčku knih k přečtení . Ale po přečtení recenze na blogu pinkyvkihách jsem se rozhodla ,že se na ni musím podívat . A musím říct ,že se mi to vyplatilo. Velice pěkně napsaná oddychovka s dějem , který vás hned vcucne . Hned od začátku se to rozjíždí ,žádné dlouhé nezáživné popisy čehokoliv prostě hned akce. Tak to mám moc ráda. Takže za mě určitě doporučení .


Holky někdy koušou
? - březen 2018
Holky někdy koušou 2014, C. Neill

Mám ráda knihy o upírech ,a proto jsem se rozhodla otestovat sérii Upíři z Chicaga . Holky někdy koušou byla příjemná oddychovka . Jelikož jsem od toho nečekala nic světoborného , tak jsem si to užila a určitě si přečtu další díly .Uvidíme jak se s tím autorka poprala dál =).


Palác lží
? - březen 2018
Palác lží 2017, E. Watt (pseudonym)

Bohužel poslední díl ze série Royalové mě tak trochu zklamal. Dočetla jsem hlavně proto ,že jsem se chtěla dozvědět ,jak to celé dopadne. Myslím si ,že paní spisovatelka poslední díl moc překobimovala. A dost to poslednímu dílu této příjemné oddychovky ublížilo.


Prokletý princ
? - březen 2018
Prokletý princ 2017, E. Watt (pseudonym)

I další díl ze série Royalové se mi líbil.Musím říct ,že si jednou za čas ráda přečtu takový žánr jako je tato série. Je to velice příjemné čtení na jeden den . V tomto díle mě teda dostal konec .Zůstala jsem s pusou otevřenou a koukala na poslední řádky v knize a nevěřila vlastním očím . Pěkně se nám to tam zamotává ,takže šup na další díl .


Papírová princezna
? - březen 2018
Papírová princezna 2017, E. Watt (pseudonym)

Pro mě velice příjemná oddychovka .Čtivý příběh ,krásně jsem se u toho odreagovala , a abych řekla pravdu jednou za čas mám ráda takové ty příběhy , kdy zamilovanost mezi dvěma lidmi je prostě šílenej problém. Za mě plný počet kniha mi dala to co jsem od ní očekávala a šup na druhý díl .=)


Sníh nebo popel
? - březen 2018
Sníh nebo popel 2017, S. Raasch

No pořádně nevím co na tuhle knihu říct. Ze začátku jsem se trochu ztrácela v těch ročních obdobích a království a nevím co to tam ještě bylo :D .Chvílem mi děj knihy a postavy připomínaly Skleněný trůn , ale vůbec mi to nevadilo ( Skleněný růn se mi líbil ).Knihu jsem si užila jako velice příjemnou oddychovku a určitě si ráda přečtu pokračování.


Tichá modlitba
? - březen 2018
Tichá modlitba 2017, A. Marsons

Opět napínavý příběh s Kim . Angela Marsons to prostě umí napsat . Tohle byla třetí kniha s Kim co jsem četla a zase jsem narazila na napínavý příběh , pořádný případ a atmosféru ,která vás drží napnuté až do konce knihy .


Ďábelské hry
? - březen 2018
Ďábelské hry 2016, A. Marsons

Další případ s Kim Stoneovou je za mnou a zase prostě paráda . Tentokrát to bylo i trochu psychologické ,ale o to zajímavější. Musím říct ,že Angela Marsons se se svými knihami zařadila mezi moje nejoblíbenější spisovatelky. Určitě doporučuji její sérii s Kim Stoneovou k přečtení.


Němý křik
? - březen 2018
Němý křik 2016, A. Marsons

První případ s Kim Stoneovou se mi opravdu moc líbil. Kim mi svou povahou velice připomínala vyšetřovatelku Eriku z knih od Roberta Bryndzy. Musím říct ,že kniha se četla sama .Styl jakým autorka píše se mi velice líbí a hlavně co se týká děje no prostě paráda. Určitě se brzy vrhnu na další díl z tého série a hlavně všem doporučuji .


Otevřený hrob
? - březen 2018
Otevřený hrob 2017, A. Marsons

Další výborně napsaný thriller od Angely Marsons. Opět perfektně vymyšlený případ s Kim Stoneovou a samozřejmě překvapující závěr ,který jsem nečekala. Vraha jsem tentokrát uhodla těsně než ho sama vyšetřovatelka identifikovala . Určitě doporučuji a doufám ,že se brzy objeví další kniha od této spisovatelky.


Šest vran
? - březen 2018
Šest vran 2017, L. Bardugo

Tak tuhle knihu jsem si opravdu užila. Moc se mi líbí styl ,jakým je kniha napsaná . Užívala jsem si popisy postav a celkový přběh.Paní spisovatelka nás postupně seznamuje s postavami a jejich životními příběhy a nakonec nesponitelný úkol ,který se rozhodnou provést. A jak to vše dopadne ...... TOHLE SI MUSÍTE PŘEČÍS.


Žila jsem již před staletími
? - prosinec 2017
Žila jsem již před staletími 2008, B. Erskine

Vůbec nevím , jak mám tuto knihu hodnotit . Příběh byl velice zajímavý historie vs současnost . Musím říct ,že se mi více líbila linka historická .Kdyby byla celá kniha pouze příběh Matyldy vůbec by mi to nevadilo a asi bych si knihu užila víc . Ale i tak knihu doporučuji k přečtení .


Inferno
? - listopad 2017
Inferno 2017, C. Doyle

Vendeta
? - listopad 2017
Vendeta 2017, C. Doyle

Tak tuhle knihu jsem si užila.Příjemné oddychové čtení z prostředí mafie ,které jsem slupla během chvilky .Kniha má přesně to co by člověk od ní očekával - lásku , nepřátelství , nebezpečí. Takže já jsem naprosto spokojená a hned se vrhám na další díl.


Neviditelná knihovna
? - říjen 2017
Neviditelná knihovna 2017, G. Cogman

Tak u této knihy jsem měla ze začátku problém v šílených a pro mě zbytečných popisech.Ale za nějaký čas od toho autorka víceméně upustila , a pak už jsem si příběh hlavní hrdinky Irene a jejích přátel užívala. Takže , kdo má rád fantasy ,tak určitě doporučuji. Ale nejsem si jistá ,že bych jí přiřadila do sekce pro děti a mládež .


Perunova krev II.
? - říjen 2017
Perunova krev II. 2014, F. Kotleta (pseudonym)

Uspěšné zakončení duologie Perunova Krev. Spisovatel sérii zakončil ve svém stylu . Celá série byla akční . Příběh byl zajímavý a hlavně čtivý. V knihách od Františka Kotlety nehledejte nic smyslplného . Prostě čtete a užíváte si to . Ze mě se stává " kotletářka " .


Perunova krev I.
? - říjen 2017
Perunova krev I. 2013, F. Kotleta (pseudonym)

Opět dobře napsaná kniha od Františka. Slovanští bohové , váleční veteráni, přátelství ,láska , sex ,boj o moc to vše můžete v této knize najít. Tak hurá na druhý díl , už se těším jak to vše dopadne.


Daniel & Aubrey
? - září 2017
Daniel & Aubrey 2016, G. Guthrie

Jelikož jsem měla trochu čtecí krizi ,tak jsem se začátkem knihy docela dlouho prokousávala. Ale pak krize pominula a já knihu slupla za dva dny. Moc pěkně napsaný příběh zakázané lásky. Velice se mi líbilo ,že i když v tomto díle autorka vynechala sex mezi hlavními hrdiny , tak stejně dokázala popsat některé situace s tak erotickým nábojem ,že jste se zmohli jen na WOW . Takže určitě doporučuji kdo hledá knihu v romantickém duchu a se zajímavým příběhem.


Smrtící duchové
? - srpen 2017
Smrtící duchové 2014, S. Kane

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila , říkala jsem si ,že to bude změna přečíst si něco o duchách. Musím říct, že mě kniha zklamala . Děj knihy se mi líbil , ale ta hlavní postava . Chees měla být čarodějka a lovkyně duchů . Mě spíš připadala jako holka , která bez prášku /NERVÍK/ není schopna snad ani dýchat , natož dělat svou práci . Chvílema mi přišlo ,že čtu příběh nějaké feťačky , která má možná nějakou schopnost likvidovat duchy.


Bez slitování
? - červenec 2017
Bez slitování 2016, T. Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.


Na první pohled
? - červenec 2017
Na první pohled 2014, M. McFarlane

Taková příjemná oddychovka , která se přesně hodí na letní odpoledne s kávičkoul. Příběh byl jednoduchý , ale čtiví , což se od knihy s názvem Na první pohled dá očekávat .


Třetí stříbrná kniha snů
? - červen 2017
Třetí stříbrná kniha snů 2017, K. Gier

Tak třetí díl této série byl opět moc čtivý. Konečně jsme se dozvěděli kdo je Secresy a jak to celé vlastně dopane. Nevím co k tomu jiného dodat .Jen ,že jsem si tuto sérii užila a vřele doporučuji . Určitě si přečtu i další sérii od této spisovatelky Drahokamy.


Z temnoty
? - červen 2017
Z temnoty 2014, T. Nash

Tak tahle kniha byla velice zajímavá .Četlo se to rychle a jelikož to byl příběh podle skutečné události , tak musím říct ,že to byl masakr.Vůbec si neumím představit ,čím si ta žena prošla a nechápu ,že to nechala zajít až tak daleko . Kdo rád čte tyto příběhy podle skutečnosti , tak určitě doporučuji.


Kostičas
? - květen 2017
Kostičas 2014, S. Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád a pak čekat ,až vyjde v řijnu třetí díl A zrodí se píseň .Takže , kdo ještě nečetl vřele doporučuji.


Nejkrásnější
duben 2017 (26.-28.)
Nejkrásnější 2015, M. Meyer

Tak tato kniha nám ukazuje život Levany .Myslela jsem si , že to bude záživnější . Nic moc mě tam nepřekvapilo ,ale zase jsem se dozvěděla něco ze života dalších postav z měsíčních kronik . Jinak četlo se to dobře a rychle ,ale nemělo to takovou štávu jako osatní díly. Už se moc těším na Winter , a jak to celé dopadne.


Cress
únor - duben 2017
Cress 2014, M. Meyer


Hon
? - duben 2017
Hon 2014, A. Fukuda

Velice čtivý první díl série . Opět trochu jinak podaný příběh o upírech .Musím říct ,že se mi kniha líbila četlo se to samo . A určitě se pustím do druhého dílu KOŘIST, protože jsem velice zvědavá jak to bude pokračovat.


Zloba
? - duben 2017
Zloba 2016, C. Carter

Tentokrát to bylo trochu jiné . Nazvala bych to soubojem mozků , ale opět to nemělo chybu u konce knihy mě málem ranila mrtvice .Jinak už mám doma jen JÁ JSEM SMRT a pak už se budu jen klepat než vyjde další kniha


Pouštní Kopí
? - duben 2017
Pouštní Kopí 2010, P. V. Brett

Tak opět to byla jízda. Výborně napsaný druhý díl ze série Děmonského cyklu. Nejradši bych hned šáhla po dalším dílu ,ale ten si bohužel musím koupit. Jsem šíleně zvědavá , jak to bude pokračovat .Kdo se do této série chystá pustit , tak určitě moc moc doporučuji.


Sladké odpuštění
? - březen 2017
Sladké odpuštění 2016, L. N. Spielman

Já tu spisovatelku prostě miluju. Už jsem od ní četla Seznam tajných přání a byla jsem unešená a Sladké odpuštění nebylo vyjímkou. Je to úžasný příběh o odpuštění ,lásce , toleranci , ctižádostivosti a podrazech . Kníha se čte prostě sama .Příběh vás vyloženě vcucne a vy jen čtete a čtete , než se zklamáním zjistíte ,že jste na konci. Velice mě mrzí že od této úžasné spisovatelky u nás vyšly zatím jen dvě knihy , protože obě knihy patří mezi moje nejoblíbenější a velice je všem doporučuji.


Smrtící žár
? - březen 2017
Smrtící žár 2015, P. Briggs

Patricie to prostě umí. Jsem moc ráda ,že jsem na tuto autorku a její knihy o vlkodlacích narazila. Její série jsou moje srdcovky . A všem kdo má rád fantasy určitě vřele doporučuji.


Štvanice
? - březen 2017
Štvanice 2012, P. Briggs

Já jsem prostě / ujetá / na knihy o vlkodlacích. Opět krásně napsaná kniha od Patricie. V příběhu nechybí akčnost , láska , přátelství prostě vše co má mít takový příběh .Všem kdo mají rádi knihy s vlkodlaky určitě moooc doporučuji . A já se vrhnu na další díl z této série.


Jeden za druhým
? - březen 2017
Jeden za druhým 2015, C. Carter

Literární spolek Laury Sněžné
? - březen 2017
Literární spolek Laury Sněžné 2015, P. I. Jääskeläinen

Tak tato kniha pro mě byla jedna velká neznámá. Pro mě zvláštně napsaný příběh z Finska . Ze začátku jsem si musela zvykat na styl psaní a hlavně mi trvalo než jsem se do příběhu jak se říká dostala . Když jsem si osvojila autorův styl , tak se to četlo samo a hlavně jsem byla velice zvědavá, jak autor knihu a celý příběh ukončí. Konec byl velice zvláštní .To co mě zajímalo nejvíc jsem se vlastně nedozvěděla , ale i tak byla kniha velice čtivá a příběh zajímavý.


Temné šílenství
? - únor 2017
Temné šílenství 2014, W. Dorn

Opět velice zdařilý psychothriller. Celou knihu hltáte písmenka a čekáte co se bude dít. Pan spisovatel vás vtáhne do děje a nechá vás až do poslední chvilky tápat kdo je vlastně ten šílenec , který se zaměří na Jana Fostnera. Za mě určitě veliké doporučení .


Podzimní milenec
únor 2017 (08.-19.)
Podzimní milenec 2009, A. Maxwell

Po takové knize ráda sáhnu , když si potřebuju oddychnout . Je to velice příjemné čtení , u kterého můžete relaxovat a užívat si příběh. Určitě si přečtu i ten druhý díl .


1 2 3 >