Leniiis Leniiis komentáře u knih

Oko za oko Oko za oko James Patterson

Typický Patterson tak, jak ho máme rádi. Až do konce jsem netušila, jak to dopadne.

30.08.2017 5 z 5

Podivná hra Podivná hra Zuzana Pospíšilová

Knížka fajn, až na ten konec. Fakt mě naštvalo, že celá kniha je o tom jednom, nic jinýho tam pořádně nebylo a pak prostě šup, šup a konec?

24.08.2017 4 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Ze začátku jsem se v ní trochu hledala, ale ke konci už jsem nemohla přestat :-) škoda jen, že času je tak málo.

21.08.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Knížka jako taková se četla dobře, ale ten děj mě trochu udivoval. Každej s každým, všichni se všema. Tak trochu jako Ordinace v růžové zahradě :-D

03.07.2017 4 z 5

Výstraha Výstraha James Patterson

Já nějak nevím, co napsat. Když jsem začala číst tuhle knížku, byla jsem dost skeptická, jelikož se tam vyskytují duchové, jak jsem poznala hned z pár řádků. Postupně jsem četla dál a dál a byla vlastně zvědavá jak tahle prkotina může vůbec dopadnout. No ..moc smysl to nedávalo, nemám ráda knížky na tohle téma. Ale knížce se nedá upřít jedno a to, že byla fakt čtivá jak už bývá u Pattersona zvykem, takže nakonec mě to docela pohltilo. Přístě si ale určitě ráda přečtu zase takovou tu jeho typickou detektivku s vražděním a tím vším, co k tomu patří.

08.05.2017 4 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Tuto spisovatelku mám ráda, nicméně kdyby tady v tom případě byla kniha o pár stran delší, byla bych radši. Konec shrnutý nějak rychle, dá se říct, že postava Lenky se vůbec nijak nevyvíjela a přišla mi tam zbytečná.

30.04.2017 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Tak já musím přiznat, že mě se tento díl líbil ještě o hodně více než Dívka v ledu. Tady jsem cítila víc napětí a nutkání číst dál a dál a dozvědět se, jak příběh dopadne.

26.04.2017 5 z 5

Soukromá pravidla Soukromá pravidla James Patterson

Děsně moc postav a příběhů dohromady. Já bych třeba více ocenila jeden příběh o zabíjení školaček, ale více propracovaný než další řešení fotbalové kauzy a pak problémů hlavního hrdiny s bratrem. Od Pattersona za mě slabší kousek. Znám lepší.

22.04.2017 3 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Knížka se dobře četla a byla napínavá. Za mě tam bylo jen strašně moc jmen a příběh byl hrozně zamotanej a u knížky jsem fakt musela přemýšlet, abych se zorientovala v té změti jmen a zápletek.

18.04.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Nemůžu říct, že by knížka byla přímo špatná. Ale taky nebyla ničím úchvatná a nebo nějak extra zajímavá. Děj mi teda přišel trochu moc překombinovanej a tím asi kazil celej dojem z této knížky. Ale pro někoho, komu stačí málo to třeba může být dobrý počtení.

10.04.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Takový knížky mám ráda. Četla se sama. Trochu mě rozčilovala Erika..ale to je asi čistě moje smůla :-D

29.03.2017 4 z 5

Deník Deník James Patterson

Bomba! Sice knížka nebyla až tak detektivkou jak jsme u Pattersona zvyklí, ale ani to jí neubralo na čtivosti a zajímavosti. Moc se mi líbila.

21.03.2017 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Nemůžu si pomoct, ale já prostě její knížky miluju. Děj plyne, strašně dobře se čte a člověk se od knížky jen těžko odtrhává. Jinak tomu nebyla ani teď.

19.03.2017 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Tak to byla jízda! Super cteni.

11.03.2017 5 z 5

Bikiny Bikiny James Patterson

Moje první přečtená od Pattersona a super. Z mého pohledu trochu jiná detektivka, kdy vraha známe od začátku příběhu a člověk čeká, co se bude dít dál. Napínavý a díky krátkým kapitolám se dobře čte a pořád se něco děje. Těším se na další!

08.03.2017 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Moje první od této autorky. Ze začátku jsem byla nadšená, na konci to trochu začalo drhnout. Kdyby měla knížka o pár stránek méně, uvítala bych to. Nicméně jistě ještě zkusím další díla.

03.03.2017 4 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

První polovina knížky byla super. Druhá už mi přišla trochu nadbytečná a jakoby už to byl zas jinej příběh. Nicméně to bylo čtivé, jak jsem u této autorky zvyklá.

26.02.2017 4 z 5

Dům na prodej Dům na prodej Sofie Sarenbrant

Jako vždycky, ani teď mě autorka nezklamala. Škoda jen, že tohle je pro mě poslední knížka od ní.

21.02.2017 5 z 5

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

První polovina knížky napsaná z pohledu Gabriely mě moc nenadchla, ale druhou část jsem přečetla jako nic. Bylo i zajímavější číst vše z pohledu ostatních osob a né hlavní hrdinky.

15.02.2017 4 z 5

Hlídej si svou holčičku Hlídej si svou holčičku Zdenka Hamerová

Co říct. Knížka nebyla špatná, ale chybělo mi tam trochu napětí, který se dostavilo až na konci. Jinak ale knížka čtivá a dobře se četla.

12.02.2017 4 z 5