Leniiis Leniiis komentáře u knih

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Tahle knížka pro mě byla opravdu překvapením a to moc příjemným. Podle názvu jsem čekala něco z historie nebo ze starší doby a ona to přitom byla kniha ze současnosti od které se nedalo odtrhnout. Čtivá, příjemná, chvílemi i napínavá. Jsem spokojená :-)

14.05.2018 5 z 5

Pomněnčino dítě Pomněnčino dítě Amanda Prowse

Není možnost dát šest hvězdiček? To asi mluví za vše.
Úžasná knížka. Řekla bych, jedna z nejlepších co jsem za poslední dobu četla.

11.04.2018 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Mě se knížka docela líbila vlastně po celou dobu cteni. Ten konec mě ale ovšem tak naštval, že musím dát jen průměrný hodnocení. Nevim jak to mam popsat. Člověk něco čte, myslí si o tom něco a pak na konci na pár stránkách je to všechno obrácený vzhůru nohama a je to tak stupidní, že to nedává smysl. Takový škaredy emoce ve mě ještě žádná knížka nezanechala a ani tak hnusnej komentář jsem ještě nedala, ale co se dá dělat.

06.04.2018 3 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Mary Higgins Clark

Já se fakt cítím blbě, ale já zase netušila, jak to dopadne. Knížka byla každopádně čtivá a určitě se k této autorce někdy vrátím.

03.04.2018 4 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Bože, bože. Zase jsem si takovej konec ani ve snu nepředstavovala. Vždycky jsem úplně mimo a nechám se svést na špatnou stopu. Knížka se mi moc líbila!! Bylo to napínavý a druhou půlku knížky jsem četla skoro bez přestávky, jak jsem chtěla rychle vědět jak to dopadne.

28.03.2018 5 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Knížka byla opravdu moc smutná :-( i já měla vztek na Stijna, na to jak se choval, na jeho hnusnou zálibu a to jak ubližoval manželce. Taky jsem nechápala Carmen, proč mu to vše tolerovala, ale jak už tu je někde psáno. Kdo můžeme vědět, jak bychom se v takové situaci zachovali my? Konec je popsán tak do detailu, až mě mrazilo. Čím vším si musí projít rodina těžce nemocného člověka. V kom tato knížka nevyvolá žádný emoce, není člověk. Na druhej díl asi chvilku počkám a dám si chvilku oraz.

22.03.2018 5 z 5

Cizí ložnice Cizí ložnice Katarína Gillerová

Jednou za čas tato nenáročná četba vůbec neuškodí. Příběh se četl strašně dobře a byl zajímavý :-)

18.03.2018 5 z 5

Kruh záletníků Kruh záletníků Tess Stimson

Moje oblíbená autorka mě tentokrát nenadchla tak, jak se očekávalo. Konec mi přišel absurdní, ale jako jo, dobré to bylo a ubírám jen jednu hvězdu.

06.03.2018 4 z 5

Teď už tě vidím Teď už tě vidím Nicole C. Kear

Ve mě teda tato kniha vyvolala spíše smíšené pocity. Ani neumím popsat proč. Jeden den jsem četla, druhej den jsem se zase ke čtení nutila a hrdinka mě štvala. Moc jsem ji nechápala, ale zase jak ji můžu pochopit, když jsem to nikdy nezažila že? V knížce bylo i spousty vtipných momentů. Takže nakonec asi ubírám jen jednu hvězdičku a doporučím dále! :-)

26.02.2018 4 z 5

Oddělení 73 Oddělení 73 Sofie Sarenbrant

Tak já tuhle spisovatelku mám moc ráda a knížka se mi líbila jako všecky její díla, ale teda ten konec byl nečekanej.

16.02.2018 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kdyby šlo dát šest hvězdiček, dám šest. To bylo tak opravdový a zajímavý, že jsem prostě pořád musela číst dál a dál, abych se dozvěděla jak to všechno dopadne.

11.02.2018 5 z 5

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Spisovatelka mě opět nezklamala. Miluju její detektivka a jediná škoda je ta, že už mám všechny přečtený. Tak nezbývá než zase čekat na nějakou tu novinku.

18.01.2018 5 z 5

Mrazivé hry Mrazivé hry Markéta Harasimová

Knížka fajn, tuto autorku mám moc ráda, ale tolik smůly na jednoho člověka?! To mi přišlo už moc. Za to ubírám jednu hvězdičku.

28.11.2017 4 z 5

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Mě se knížka moc líbila.

22.11.2017 5 z 5

Maják v bouři Maják v bouři Tara Sivec

Z počátku jsem byla docela nadšená. Jak už červenou knihovnu moc nečtu, tak tohle byla romantika jak blázen, ale tak nějak mi to nevadilo. Jednou za čas, proč ne?
Co mi trochu vadilo byl konec. Klidně bych knížku o pár stránek zkrátila a určitý pasáže a ten happy end na konci smázla. Na mě už to bylo moc a proot ubírám jednu hvězdičku.

19.11.2017 4 z 5

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Mě se tato knížka opět moc líbila. Mělo to spád a všechno bylo tak zajímavě propletený, že by mě to ani ve snu nenapadlo vymyslet. Nebylo to ale nic přehnanýho nebo těžko uvěřitelnýho. Za mě teda opět plnej počet hvězdiček.

09.11.2017 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Tak upřímně jsem se trochu trápila :) na mě moc jmen, moc příběhů..a tak trochu slátanina. To je možný fakt jen v knížce nebo ve filmu ..no možná ani do filmu ne, ale spíš do telenovely o 300 dílech. Úplná hruza to zase taky nebyla, ale znám mnohem lepší knížky. Tohle jsem dočetla, protože mě fakt zajímalo, jak to vůbec muže dopadnout při takovým počtu osob a všeho kolem.

22.10.2017 3 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

No tak to jsem nečekala. Konec byl pro mě opravdu velkým překvapením, ale to je nakonec skoro vždycky u každé detektivky. Knížka jako taková mě bavila, četla se dobře, to už je u této autorky standart, ale na mě to bylo tak trochu moc zamotaný vše do sebe. Tohle vymyslet muselo dát pořádnou práci.

10.10.2017 4 z 5

Případ Amelia Případ Amelia Kimberly McCreight

Nejdřív jsem měla problém se začíst, ale pak už to šlo rychle. Zajímavý příběh, i když teda smutný.

25.09.2017 4 z 5

Poháry touhy Poháry touhy Markéta Harasimová

Tahle autorka mě baví, tak není divu, že ani tato knížka nebyla vyjímkou. Mělo to spád, chvilkama jsem se i smála některejm výrokům či situacím, napětí tam bylo taky. Prostě fajn čtení, který mě potěšilo.

08.09.2017 5 z 5