Nejlepší přítelkyně

Nejlepší přítelkyně https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181096/bmid_nejlepsi-pritelkyne-Y19-181096.jpg 4 63 63

Katrin, matka tříletého Lea, je po návratu do rodného města na všechno sama, její muž Thomas pořád jen pracuje. Před školkou se seznámí s Tanjou, matkou malého Bena. Obě ženy se spřátelí. Když Katrin náhle zemře otec a ona nechce brát syna na pohřeb, neví si rady, kdo by se o malého chlapce postaral. Její nová přítelkyně Tanja se ochotně nabídne…... celý text

Janík61
05.10.2022 2 z 5

Četla se docela dobře, zajímavá zápletka z minulosti.

mariva
13.01.2021 4 z 5

Knížka je čtivá, děj je napínavý a dokáže udržet napětí až do samého závěru. Jen se mi to chvílemi zdálo trochu moc překombinované, ale i tak na sebe vše logicky navazovalo, takže to byl zajímavý příběh.

Martinaa24
27.12.2018 2 z 5

Celkem čtivá kniha, příběh mě ale moc nezaujal

Petra88
18.12.2018 5 z 5

Čtivá, napínavá, děj má spád. Moc se mi líbila. Doporučuji.

Sasanka173
27.11.2018 4 z 5

Skrytá rodinná tajemství, napínavý děj. přečetla jsme velmi rychle. :-)

Danago
13.04.2018 3 z 5

Katrin, matka tříletého Lea, se před školkou seznámí s Tanjou, matkou malého Bena. Obě ženy se spřátelí. Když Katrin náhle zemře otec a ona nechce brát syna na pohřeb, její nová přítelkyně Tanja se ochotně nabídne, že Lea pohlídá..... Ale není všechno tak, jak se zpočátku jeví......
Knížka je napínavá, má velice dobrou zápletku, má spád a rozhodně nemá hluchá místa, knížka se četla sama a velice rychle . O překvapení a zvraty tady nouze není. Jediné co mě vadilo, že kniha byla tak nějak stroze napsaná, nějak jsem z ní necítila emoce . Možná je to tím, že je to německá autorka.

Leniiis
22.11.2017 5 z 5

Mě se knížka moc líbila.

Janin
12.11.2017 5 z 5

Pěkná,čtivá,děj má svižný ráz,žádné zdlouhavé povídání....To,co si zažila hlavní hrdinka,by nechtěla zažít žádná matka.Doporučuji.

Len2očka
31.10.2017 3 z 5

Knížka mě docela bavila.

kika 13
20.07.2017 4 z 5

Zoufalý lidé dělají zoufalé věci.Napínavý děj.

Toman.Lucie
20.04.2017

Taková německá televizní detektivka na jedno odpoledne v tištěné podobě.

HŠ
18.02.2017 3 z 5

Ale jo, šlo to. Zábava na pár hodin. Pár věcí tam sice hapruje, ale jinak dobré, nic náročného, takové předvídatelné. Tuto autorku bych cíleně nevyhledávala, abych si od ní ještě něco přečetla.

motolka
29.12.2016 5 z 5

Velmi napínavá detektivka. Četla se úplně sama. Přečteno za jeden den.

Damaj
20.07.2016 5 z 5

Opravdu dobře napsaná knížka, od které se nedalo odtrhnout. Až do samého konce člověk nedokáže odhadnout, jak děj dopadne, proč se tak stalo, ...

maličkán
15.07.2016 5 z 5

Divím se, že má kniha tak nízké hodnocení. Já jsem z ní byla nadšená, ani chvíli nenudila, sympatické hrdinky, ať Charlota nebo Katrin. Nechybělo napětí, moc dobře se mi četla.

levra
13.07.2016

Přečetla jsem za 2 dny, nenudila jsem se, doporučuji.

penti
09.07.2016 5 z 5

Pěkná kniha četla jsem ji jedním dechem.

MikeDV3
27.09.2015 5 z 5

Kniha byla skvěle napsané a na žádné stránce nebyla nudná. Byla to moje první detektivka a rozhodně nelituji výběru. Rozhodně doporučuji všem milovníkům tohoto tématu a detektivek.

Izu
16.07.2015 odpad!

Mohl to být dobrý příběh,kdyby nebyl tak strašně pitomě napsaný.

rajen
22.06.2015 3 z 5

Ze začátku to šlo, bylo to napínavé, ale od půlky se už dalo tušit, jako to dopadne a trochu se to vleklo. Bez velkého nápadu a překvapení. Takové nenáročné oddychovější čtení.

thrillery pro ženy

Autorovy knížky