Vůně života

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vůně v našich životech jsou proměnlivé jako den střídající se s nocí. Zároveň mají v sobě cosi krásně neměnného. Vůni domova a lásky. Téměř všechny po ní toužíme. Po jistotě, která nás zahřeje a poskytne pocit bezpečí. Která nám dovolí dýchat a plnit si sny, menší či větší životní plány. Magda a Lenka, hrdinky příběhu, nejsou výjimkou. Touží po jistotě a lásce jako milióny jiných žen na celém světě. Jiné je to s Alicí. Snívá o práci v zahraničí, o svobodě a manžela ani děti k svému štěstí nepotřebuje. No možná je to celkem jinak......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/302749/vune-zivota-cOx-302749.jpg 3.7121
Žánr:
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Noxi
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (35)

Kniha Vůně života

Přidat komentář
Aleh
27. dubna

Lenka, Alice a Magda. Tři přítelkyně, tři životy, tří osudy. Autorku zajímá jejich osobní život, pracovní aktivity, jejich přání a tužby.Každá z žen prožívá jinou životní etapu, má jiné problémy. Táňa Keleová Vasilková svým typickým způsobem komentuje jejich životy a vyvolává spousty otázek i u svých čtenářek. Kdyby tak všichni měli to, co chtějí...

cori
14. dubna

Autorka předkládá příběh tří přítelkyň, z nichž každá řeší jiný problém. Magda touží po dítěti, ale manžel odmítá adopci, Lenka na mateřské dovolené má čtyři dcery a touží po chvilce oddechu a návratu do zaměstnání, Alice touží po práci v zahraničí. Nenáročná oddechovka.

cukrovka
10. dubna

Příjemné, čtivé, ze života.

Vatter83
18. února

Velmi čtivé a oddychové. Příběh Magdy se mě dotýkal o to více, že se dokáži na základě vlastní zkušenosti vžít do její situace... Jiné knihy této autorky jsou poutavější, tato zase odráží realitu z více úhlů pohledu.

Lenoulinka
03.09.2018

Příběh o snech a plánech Magdy a Alice. Bohužel všechno nejde podle plánu a přichází nečekané zvraty a o tom život je. Pohodové čtení, jen ten konec byl smutný.

lenkaBajza
27.06.2018

Kniha se mi tezko hodnoti. Ze zacatku vse pusobilo idylicky,az to bylo usmevne. Postupem pribehu se ale charaktery jednotlivych postav krasne vykreslovaly (az mi Magda nebyla moc sympaticka). Myslela jsem si,ze vim,jak pribeh dopadne, ale autorka se postarala o prekvapeni.
Knihy tohoto zanru pravidelne nectu, proto tezke hodnoceni. Proste je to sladarna☺️ Trochu jiny namet a vice nez dobre zpracovani. Zmena zanru asi prisla vhod,jsem mile prekvapena☺️

kika 13
10.06.2018

Příběh se pěkně četl.Konec překvapivý.

Val
25.01.2018

Typická Vasilková. V jejich knížkách se většinou každý najde. Tato sice nebyla až tak strhující,ale jako oddychovka dobré.


Autor a jeho další knihy

Táňa Keleová-Vasilková
slovenská, 1964

všechny knihy autora

Kniha Vůně života je:

v Právě čtených1x
v Přečtených187x
v Čtenářské výzvě52x
v Doporučených7x
v Knihotéce37x
v Chystám se číst49x
v Chci si koupit9x