Výstraha

Výstraha https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/14371/bmid_vystraha-VTi-14371.jpg 3 81 23

Mladá fotografka Kristin bezstarostně proplouvá životem až do chvíle, kdy ji začne sužovat děsivá noční můra. Zdá se, že zlé sny, které se vracejí každou noc, jsou výstrahou před skutečnou hrozbou. Kdo se ji pokouší varovat? Kristin nemá na vybranou: čeká ji zběsilý souboj s časem a neznámým útočníkem...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

You’ve Been Warned , 2007

Aranel15
10.06.2022 5 z 5

Pořád jsem čekala na další a další signály. Díky tomu byla kniha napínavá od začátku až do konce. Jen škoda, že hřích, za který Kristin pyká byl popsán tak krátce.

mariva
19.08.2021 3 z 5

Sice čtivě napsáno, jak je u autora zvykem, dobře se čte díky krátkým kapitolám, ale jinak ne moc srozumitelné čtení. Bez přítomnosti duchů by to mohla být další napínavá detektivka.

sorcxistino
08.09.2020 1 z 5

Už na začátku jsem si říkala, že to je mírně řečeno nezajímavá kniha, ale pořád jsem doufala, že se nějak pozitivně vyvine, všechny ostatní knihy autora se mi líbily. Ale s touto jsem skončila na straně 224 a nehodlám pokračovat. Ještě jsem žádnou knihu neodložila nepřečtenou, ale tady jsme měla už dlouho pocit, že čtení této knihy je ztráta času. A s dalšími stránkami jsem se o tom jen přesvědčovala. Jen krátké kapitoly jsou plus, jak je u autora zvykem.

RendyaDav
12.01.2020 2 z 5

Tato detektivka mě moc nenadchla...

konicekbily
18.03.2019 2 z 5

Jedna z hodně moc nepovedených knih, autor umí napsat lepší knihy!

moudivlacek
30.07.2018 2 z 5

Tohoto autora mám velice ráda, ale už dlouho jsem nečetla takovou blbost. Až do konce příběhu jsem ani pořádně nepochopila, co tím chtěl autor říci. Přitom série detektivek s Alexem a Ženského klubu jsou skvělé.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

Leniiis
08.05.2017 4 z 5

Já nějak nevím, co napsat. Když jsem začala číst tuhle knížku, byla jsem dost skeptická, jelikož se tam vyskytují duchové, jak jsem poznala hned z pár řádků. Postupně jsem četla dál a dál a byla vlastně zvědavá jak tahle prkotina může vůbec dopadnout. No ..moc smysl to nedávalo, nemám ráda knížky na tohle téma. Ale knížce se nedá upřít jedno a to, že byla fakt čtivá jak už bývá u Pattersona zvykem, takže nakonec mě to docela pohltilo. Přístě si ale určitě ráda přečtu zase takovou tu jeho typickou detektivku s vražděním a tím vším, co k tomu patří.

Mirecek01
24.10.2016 5 z 5

Kniha čtivá, ostatně jako všechny Pattersonovky. A za sebe rozhodně nesouhlasím s hodnocením. Místa se sice dost střídají, ale pokud se čtenář ponoří do děje, tak není problém se v knize vyznat. Za mě super kniha.

postrach
15.10.2016

Kniha připomíná román-příběh jedné rodiny.Ze začátku,to na napínavý děj nevypadá.Nechám se překvapit.

servus
23.03.2014 4 z 5

No, není to úplně typický Patterson. Ano, krátké střihové kapitoly jsou jeho doménou, ale ten nezvyklý příběh i styl je malinko odlišný. Možná za to může přizvaný spoluautor Howard Roughan, který zde sice není uvedený ani v tiráži (snad se o tom nedozví), ale už s Pattersonem úspěšně spolupracoval na dřívější knize Líbánky. James Patterson už je asi natolik časově vytížený, že nestíhá psát romány sám, díky tomu se však čtenáři mohou dočkat i takových zajímavých překvapení, jakým kniha Výstraha rozhodně je. Napínavá, zamotaná a z úplně jiného soudku, než na co jsme od mistra thrillerů zvyklí…

Vrata1
18.02.2014

Naprosto neuvěřitelná píčovina - bez příběhu, bez jakékoli logiky, bez konce - strašidelná kravina. To snad ani nemohl J. Patterson napsat, nebo už mu musí "hrabat". Ještě, že jsem jí měl půjčenou z knihovny - dát za to peníze, tak se snad vzteky oběsím :-)
Kdyby mi mohla "svetluszka" vysvětlit co se na této knížce povedlo (mimo fota na obalu), tak bych jí byl neobyčejně vděčen.

lubbra
03.02.2014 2 z 5

Byl to velký boj tuto knihu dočíst, ale nakonec jsem to dokázal, zvědavost mě k tomu dohnala. Zdálo se mi to být trochu nepovedené, ale při tom množství knih zřejmě nějaká vybočí, kdybych neznal autora, tipnul bych si, že je to raný Stephen King.

svetluszka
16.01.2014 5 z 5

nedá mi to a musím se knížky zastat..) ..povedla se , ne že ne.

marty77
08.01.2014 2 z 5

Tak to se moc nepovedlo,hodne divna knizka.

pinkeee85
26.09.2012

Souhlasím s tím, že je to jeden veliký chaos .. To je naprostá pravda .. Nemám tedy ještě dočteno ,ale jsem zvědavá co se tam z toho ještě vyvrbí. Určitě si ale ostatní knížky od tohoto autora přečtu také .. :)

putpuda
03.07.2012 1 z 5

Mám už přečtený od Pattersona skoro vše, vše super, nevím čím to, ale touhle knížkou jsem se nemohla prokousat :(

čef
25.03.2012 4 z 5

Jsou knižní a filmové příběhy, které sledujete a stále čekáte co se z toho vyklube a najednou je konec a jste skoro stejně chytří jako na začátku. Ale vydrželi jste to neboť to bylo napínavé a s tajemstvím! Určitě byste nechtěli číst tento poměrně ohraný příběh vyprávěný konformním způsobem - asi byste se nudili. Takhle můžete přemýšlet ještě chvíli potom, co jste knihu odložili.

JaneTrestry
31.08.2011 3 z 5

Od Pattersona ráda čtu ty jeho detektivky. I tato kniha byla napínavá, ale abych pravdu řekla, tak jsem se v příběhu vůbec nevyznala a svým způsobem jsem to nepochopila. Proto se budu radši držet jeho příběhu s Alexem Crossem nebo ženského klubu :)

Kunstábl
06.05.2011 odpad!

Totální duchařský úlet!!!!! Nemělo to hlavu ani patu. Tuhle knížku si mohl odpustit

Autoři knihy

James Patterson