Podivná hra

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jediná věta promění Karle život v peklo. Mohla prožívat běžnou krizi středního věku, s jakou se vyrovnává spousta jejích vrstevnic. Osud jí ale přichystá zkoušku těžšího kalibru. Někdo ji sleduje, naboural se do jejího počítače, do e-mailových schránek jejích dcer. Všude toho neznámého pronásledovatele tuší, posílá jí varovná znamení a baví se jejími amatérskými dedukcemi a intenzivním strachem o rodinu. Proč ta podivná hra? Co po ní kdo chce? Karla se snaží se najít jakoukoliv stopu, která by jí pomohla všechno pochopit, ale nemá žádnou podporu v okolí. Cítí se jako štvaná zvěř. Je kořistí opravdového útočníka, nebo své vlastní fantazie? Proč se ve všem dá najít skrytý význam? Možná je opravdu blázen, jak si myslí její muž. Hraje hru, o kterou nestála, hru plnou strachu a bezmoci....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334268/big_podivna-hra-rlP-334268.jpg 3.264
Nahrávám...

Komentáře (26)

Kniha Podivná hra

Xena1970
03. ledna

Kniha průměrná, hodně zdlouhavé. Konec napínavý

Kerberos
22.07.2020

To byla opravdu podivná hra,čekala jsem ,že nějaká žena v pozadí chce Karle odloudit manžela a ji znemožnit.Vyústění příběhu bylo trochu nečekané.Kdyby autrorka vypustila z příběhu domácí práce bylo by to napínavější.


Leona333
05.04.2020

I česká autorka může napsat slušně čtivé psycho. Téma příběhu je v dnešní době víc jak aktuální. Nikdo si přeci díky dnešním technologiím, které jsou brány jako samozřejmost od placení kreditní kartou, nebo komunikací přes internet, nemůže být na 100% jistý, že toho nějaký ,,chytrák" nevyužije - nezneužije... A následky mohou být pak opravdu děsivé...

Človíček78
29.01.2020

Karla byla opravdu trošku paranoidní, ale domácí práce zvládala na jedničku. Neustále prala, uklízela a vařila. Markovi jsem takovou milenku (mrchu) ze srdce přála. Kniha patří opravdu mezi slabší.

tacek01
07.08.2019

Téma se mi líbilo. Kniha byla dobře čtivá... Nelituji času straveného čtením, ale přesto mi v hlavě na dlouho neutkví.

stju
24.04.2019

Stejně jako ostatní na knize kladně hodnotím zajímavý aktuální námět - kyberšikanu. Zpočátku to vypadalo, že autorka potenciálu zvoleného námětu opravdu využije - pod jejím vlivem jsem začala sledovat sama sebe: zničehonic se mi zapíná tab!et - proč? to pozvání na kávu z neznámé mailové adresy je divné! přesunuly se mi ikony a změnilo jejich pozadí... Bohužel ale v závěru knihy jsem nakonec moc nepochopila, proč na tolika stránkách a v tolika variantách k pronásledování Karly vlastně docházelo, když kromě jejího vystrašení, nemělo v závěru knihy zásadnější vyznam. Dost mě také zklamal styl autorčina psaní, připadal mi až moc jednoduchý, skoro až začátečnický (možná je opravdu spisovatelka úspěšnější v dětské literatuře). Celkově hodnotím knihu jako průměrné odpočinkové čtení.

minde
13.01.2019

Autorku tak trochu znám ze školy, chodila do vedlejší třídy, proto jsem si knihu vybrala do loňské knižní výzvy (autor,který žil ve vašem kraji), ale nestihla jsem ji už přečíst, tak jsem si ji zařadila do letošní. A bylo to hodně dobré, knížku jsem přečetla na jeden zátah, četla jsem v každé volné chvili a konec...šla jsem spát až ve 4 hod.ráno :-) Konec mě překvapil, myslela jsem si že za tím vším je nebo není...? :-)

intelektuálka
18.07.2018

Tady mne zaujala hlavní a aktuální myšlenka - zneužití informací v sítích...

Ovšem zdlouhavý styl vyprávění se závěrem, který jsem tipovala po pár stránkách ....

Koho jsem chápala, to byla Karla se svou úzkostí o bezpečí svoje a svých dcer...
A s manželem,který nebyl ochoten sdílet její obavy...

Ale pokud bude autorka pokračovat, ještě ji zkusím přečíst.

1