Oko za oko

Newyorská policistka Lauren žije spokojeným životem, dokud nespatří svého muže Paula vcházet do hotelu s půvabnou blondýnou. Rozhodne se mu nevěru oplatit a nechá se svést pohledným kolegou, který jí už dlouho nadbíhal. Měla to být jen taková vykalkulovaná odveta, žádné city, ale Laurenina noc chladné vášně se promění v tu nejhorší noční můru....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41810/big_oko-za-oko-VZA-41810.jpg 4.4131
Literatura světová, Romány, Thrillery

Vydáno: , Alpress

The Quickie, 2007

Kniha Oko za oko

uminaa
23.03.2021

Zo začiatku som mala veľký problém začítať sa. Stále som si hovorila, ako môže byť policajtka tak... (zvyšok vety nechám radšej nedopovedaný).
Behom dvoch týždňov som čítanie tejto knihy odložila asi tisíckrát. Ale potom som si povedala, že jednanie dotyčnej musí mať nejaký dôvod - teda okrem toho, že ide o knihu a keby hneď všetko vyklopila na začiatku, tak o čom by bolo ďalších „milión“ kapitol knihy, no nie?!
Po prekonaní prvých záchvevov averzie voči hlavnej hrdinke sa nebojím priznať, že som knihu (až na prvých tridsať kapitol) zhltla za pár hodín. A rozhodne táto kniha mala pre mňa dosť silný „fíha“ efekt a myslím, že po nejakej dobe sa k autorom a ich príbehom rada vrátim.

Jiparis
05.12.2020

Vždy mě znovu a znovu překvapuje fakt, že můžeme s někým dlouho žít a přitom ho neznat.

Zdenas5
12.10.2020

Čtivá, napínavá, nenáročná kniha. Souhlasím s komentáři.

mariva
29.04.2020

Knížka mě chytila hned od začátku a byla napínavá až do úplného konce. Dobře se četla díky krátkým kapitolám a děj tak rychle ubíhal. Napětí ještě zvyšovala skutečnost, že nic nebylo takové, jak to vypadalo, a téměř s každou kapitolou přišel nový zvrat v ději. Pro mě první setkání s autorem a určitě ne poslední.

miska2609
02.01.2020

Zase jedna z jeho povedených knih.

Prateri
25.06.2019

Oko za oko, zub za zub nemusí být vždy dobré rozhodnutí. Případ má dvě linie vyšetřování - osobní a policejní. Skvěle napsaný příběh, co kapitola to zvrat a napětí. Kapitolky jsou krátké, ale mají sílu, která mne nenechala knihu odložit. Pan Patterson opět boduje, u mne určitě.

TaLu
03.06.2019

Krátké kapitoly dramatizují svěží vyprávění bez hluchých míst. Čtete a čtete a najednou je konec. Skrze napětí probleskují závažnější odstíny toho, jak si jako lidé dokážeme zkomplikovat život v jednom jediném chybném rozhodnutí. I když v tomto případě platí, POKUD by nestálo na začátku chybné rozhodnutí, nedošlo by k mnohým odhalením. Takže i zlé je na něco dobré ? Rozhodně se nudit nebudete. S chutí bych si přečetla i pokračování, protože hlavní postavy si mě získaly. Doporučuji. Autor většinou píše rozsáhlejší díla, toto odbočení od série se mu opravdu povedlo. Jo a hlavní hrdinka neztrácí sarkastický humor ani v situacích, kdy by mně rozhodně do smíchu nebylo - to je určitě bonus navíc.

MonikaSt.
15.04.2018

Ještě jsem asi nečetla tak vtipne napsanou detektivku. Dobrý příběh :-)