LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Opět skvělé čtení. Přečteno za jediný den. Goffa prostě umí!

08.08.2020 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Moriarty se čte prostě sama. Opět super čtení se zajímavým příběhem. Doporučuji.

06.08.2020 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Super čtení, nešlo se odtrhnout. Napínavé, zajímavé. Určitě si od autorky přečtu další knihy, její styl psaní mi sedí.

01.08.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížky od této autorky jsou přečtené za chviličku. Čtivé, poutavé, nutí číst a číst, dokud se nedozvíte, jak vše bylo. Krátké, svižné kapitoly. Její styl psaní mi prostě sedí.

25.07.2020 5 z 5

Večeře v ráji Večeře v ráji Ben Bennett

Nenáročná oddechovka.

09.07.2020 3 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Knížka se velice dobře četla. Děj plynul, informace o houbách nenudily, ale konec mi přišel nedokončený.

03.06.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Skvěle se čte, ostatně jako všechny knihy od této autorky. Napínavé, oddechové čtení. Čtenář je vtažen do děje, jako by sám v hotelu byl přítomen. Určitě doporučuji.

30.05.2020 5 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Knížka se četla dobře, příjemná oddychovka.

17.05.2020 4 z 5

Nákaza Nákaza Daniel Kalla

Přečteno jedním dechem. Čtenáře naprosto vtáhne do děje.

18.04.2020 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Knížka se mi moc líbila. Dobře se četla, zajímavý příběh. Oběma jsem moc držela palce, aby to zvládli. Konec dočten v slzách.
Knížka se mi líbila, film ne, byl úplně jiný než knížka.

12.04.2020 5 z 5

Dívka z Brooklynu Dívka z Brooklynu Guillaume Musso

Moje první knížka od tohoto autora. Četla se skvěle. Zajímavá zápletka, ani chvíli jsem se nenudila. Určitě si od autora přečtu další knihy.

02.04.2020 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Knížka se skvěle čte. Vtáhne čtenáře přímo do děje příběhu v nádherné Africe. Na tuhle knížku budu ještě dlouho myslet.

08.03.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Na to kolik má knížka stránek vůbec nenudila. Četla se dobře. Děj knihy je už sice prozrazen na úvodní stránce, ale nijak mi to nevadilo.
Ale co mi vadilo, bylo neuvěřitelné množství chyb a překlepů, které kazily dojem ze čtení.

23.02.2020 4 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Čtivá knížka, přečtená za dva večery. Doporučuji k přečtení.

17.02.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Čtivá knížka, přečtená za chvilku. Bavila mě od začátku do konce.

15.02.2020 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Knížka se četla dobře, na to, kolik má stránek nenudila. Ovšem děj předvídatelný a ten useknutý konec mě velice zklamal.

11.02.2020 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Knížka se četla sama, zajímavý a hlavně strašně smutný příběh. Dočteno v slzách.

24.01.2020 4 z 5

Až na kostní dřeň Až na kostní dřeň Věra Nykodýmová

Knížka je napsaná čtivou formou, přečteno za jeden den. Zdraví je to nejdůležitější v životě a měli bychom si ho vážit (kolikrát si stěžujeme a zabýváme se malichernostmi). To ale člověk pozná až tehdy, když zdraví vypoví službu... Proto si važme každého dne, kdy jsme zdraví a nestresujme se zbytečnostmi.

17.01.2020 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Stejně dobré jako první díl. Opět přečteno s napětím.

16.01.2020 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Knížka se mi líbila. Četla se dobře, vtáhla mě jako čtenáře do děje. Četla jsem ji do výzvy a nelituji. Poslední kapitoly dočteny v slzách.

Z komentářů ostatních jsem zjistila, že existuje pokračování, které si ráda přečtu.

12.01.2020 5 z 5