Večeře v ráji

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jacques a Ellie si na francouzském pobřeží Atlantiku otevřeli restauraci s příznačným názvem Paradis - Ráj. Když však Ellie zemřela, z Jacquesova života se vytratila veškerá radost, z vaření se stala povinnost a hosté to poznali. Po sedmi letech dospěl Paradis k bankrotu. Restaurace má jít do dražby, ale Jacquesův nejlepší přítel najde v poslední chvíli řešení - spolumajitelku Catherine. Pochází z Ameriky, mluví roztomile francouzsky, právě přišla o manžela a chce vzkřísit bývalou slávu restaurace Paradis. Jacquesovi se do toho moc nechce, ale nakonec pochopí, že nemá jinou možnost. Když na půdě hledá potřebné doklady, najde sešit receptů, které pro něj vymyslela Ellie. Rozhodne se je vyzkoušet, a proto každou noc vaří jeden z nich. Pod Elliným láskyplným vedením tak znovu najde radost z přípravy jídel, a také novou lásku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234925/big_vecere-v-raji-ZDr-234925.jpg 2.735
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Motto
Originální název:

Nachtmal im Paradies


více info...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Večeře v ráji

Marla
20.11.2022

Dočetla jsem jen proto, že jsem chtěla vědět, jestli se osel zbaví vady řeči. Jinak se děj táhnul jako vývar a byl takový nějaký nedochucený. Proložené recepty byly zajímavé i když nějak nevím, kde bych sehnala Venušiny mušle. Konec a zazvonil zvonec.

lucakuca
25.07.2021

Tak tahle kniha mi dočista pročistila čakry do čista. A jsem díky ní úplně transparentní....
Nebavilo, nedočetla. Pouze 80 z 244. A nějak je mi jedno jak to dopadne. No jak asi! Mucky Mucky a mlask mlask.


LaCoccinelle
09.07.2020

Nenáročná oddechovka.

Majka1979
21.02.2020odpad!

Pre mňa to bola strašne slabá kniha. Čakala som viac, veľmi ma sklamala.

MOu598
24.09.2019

Knížka se rychle přečte, ale je to taková červená knihovna. Nechápala jsem úplně, proč do toho namontován "duch" zemřelé manželky hl. hrdiny. Nějak mi to nesedělo.
Knížky doplněné kuchařskými recepty mi připadají zvláštní - jako by recepty měly a mohly zvýšit kvalitu díla - každý rád jí.
Citát:
"Štěstí je jediná věc, která se zdvojnásobí, když se o ni člověk s někým podělí."

martinkaLLL
01.08.2017

Vůbec se mi nedařilo se ponořit do děje. Táhlo se to a ne a ne se pořádně začíst.

mayinka
12.01.2017

Pujcila jsem si v knihovně obed v parizi a veceri v raji. Obe maji milostny pribeh a vlozene recepty. Tato mi prisla jako lepsi o stupinek ale stejne. Obsah predvidatelny. A to nadpřirozeno.... ;)

kalache
28.12.2016

...při čtení jsem občas slinil,ale nebylo to nad kvalitou knihy...

1