LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Manželské vraždění Manželské vraždění Éric-Emmanuel Schmitt

Příjemná oddychovka, dobře se čte.

31.07.2017 3 z 5

Nudné astrologické pasáže, popisy krajiny, na detektivku jsem to čekala víc detektivní. Ale dočetla jsem. Zdlouhavé, ale zápletka zajímavá. Zajímavý styl psaní polské autorky, na který si čtenář po chvíli zvykne.

27.07.2017 3 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Knížka se čte sama. Přečteno jedním dechem za den. Doporučuji k přečtení.

19.07.2017 5 z 5

Perla Perla John Steinbeck

Zajímavá krátká povídka, přečtená jedním dechem. Působivý příběh. Doporučuji k přečtení.

19.07.2017 5 z 5

Manželský sex Manželský sex Jesse Kornbluth

Ke konci jsem se začala v knize trochu ztrácet. Průměrná oddychovka, dobře se čte.

13.07.2017 3 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Na začátku mě knížka vůbec nebavila, ale chce to vytrvat. Povídky se dobře čtou. Doporučuji.

11.07.2017 4 z 5

Co mě naučil tučňák Co mě naučil tučňák Tom Michell

Hezká knížka, dobře se čte. Ke konci mi to přišlo trochu zdlouhavé. Ale příběh působivý. Tučňáci jsou nádherná stvoření.

18.06.2017 4 z 5

Život na lednici Život na lednici Alice Kuipers

Zajímavá knížka. Přečteno za hodinku jedním dechem. Smutný příběh ze života, co s člověkem zamává a donutí ho se nad spoustou věcí zamyslet. Konec dočten se slzami v očích.

16.06.2017 5 z 5

Noční jízda aneb 12 opravdu erotických povídek Noční jízda aneb 12 opravdu erotických povídek Anna Hebr

Dobrá oddechovka, přečteno hned.

01.06.2017 4 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Velice čtivá kniha s pěkným příběhem. Přečteno jedním dechem.

31.05.2017 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Zajímavá knížka psaná čtivou formou. Doporučuji k přečtení.

08.05.2017 5 z 5

Jsem single a pomstím se Jsem single a pomstím se Tracy Bloom

Oddechová knížka. Přestože bylo jasné, jak to dopadne, dočteno se zájmem. Knížka nenudila.

30.04.2017 4 z 5

Oběti Oběti Jonathan Kellerman

Napínavá knížka, čtivá.

25.02.2017 5 z 5

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Oddechová knížka, dobře se čte.

16.02.2017 4 z 5

Idol žen Idol žen Marian Keyes

Fajn knížka. Poutavý příběh, hezky napsáno, rychle přečteno. A hlavně, i přesto, že má knížka 636 stránek, tak to nebylo nudné a zdlouhavé.

09.02.2017 5 z 5

Stůj při mně Stůj při mně Daniela Sacerdoti

Krásná knížka, přečtena za jeden den. Poutavý, i když trochu předvídatelný příběh (což ale vůbec nevadilo).

13.01.2017 5 z 5

Lepší svět Lepší svět Daniel Pískovský

Přečteno jedním dechem. Psáno poutavou formou, příběh zajímavý. Až mě na konci mrzelo, že byla knížka tak krátká.

09.01.2017 5 z 5