Lepší svět

Lepší svět https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/316655/bmid_lepsi-svet-gE3-316655.jpg 5 18 5

„Víte, uznávám, že tento Projekt se někomu může zdát… šílený, drahý, naivní a možná i zbytečný. Ale tak to není. Určitě se bude jednat o jednu z nejvýznamnějších událostí v dějinách lidstva. Nikdy nikdo neletěl tak daleko a tak dlouho. Už jen kvůli tomu to za to stojí. A samotný cíl letu? Je možné, že ta planeta bude mrtvá, že na ní nikoho nenalezneme. Že se za 4300 let vrátíme s prázdnou. Ale na druhou stranu je také možné, že tam ty inteligentní bytosti budou. A že tam nalezneme onen nový svět. A třeba se jím budeme inspirovat a něco se naučíme, protože… protože třeba ten nový svět bude lepší než náš,“ pronesl Neil rozechvěle.... celý text

p.Columbová
09.11.2022 5 z 5

Děkuji za velmi příjemné chvíle strávené nad knihou – opět je to skvělé čtení, od kterého se nelze odtrhnout. Tak jen doufám, že již autor pracuje na další knize. Už teď se na ní těším.

Alena_S
05.04.2022 5 z 5

Výborné, řekla bych Interstellar po česku. Tj. některé zápletky připomínají ten původní, ale víc se tu chlastá a přichází o iluze.

ČtiváHelča
06.06.2020 5 z 5

Ačkoli mě téma výletů do vesmíru nikdy moc nebavilo...tohle je opravdu pecka. Zajímavý námět, zajímavý děj a zajímavé zvraty. Pěkně se čte a mohla by být opravdu ještě dvojnásobná. Pěkná práce.

LaCoccinelle
09.01.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Psáno poutavou formou, příběh zajímavý. Až mě na konci mrzelo, že byla knížka tak krátká.

Ali71
07.11.2016

Pan Dan nám zraje jako dobré víno. Knihu jsem přečetla jedním dechem, na konci mě mrzelo, že je už její konec. Čtivě čtený příběh, který měl být poněkud depresivní, ale na mě tak nepůsobil. Stojí za to přečíst.

sci-fi

Daniel Pískovský