Nic

Nic https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/447832/bmid_nic-46E-447832.jpg 5 14 6

Kde se rodíme? Kde umíráme? Na čem se dá zbohatnout? Kdo nám skutečně vládne? Jaký má Smrt vztah k lidem? A další otázky. A odpovědi. Různé povídky o různém ničem.

Povídky , Literatura česká

Vydáno: , Akcent

SluníčkoRosice
SluníčkoRosice
28.10.2021 5 z 5

Opět moc pěkné povídky. Přečetla jsem je jedním dechem. Teď se mohu vrhnout na další autorův výtvor. Jdu si dát Alkohol !

5tužka
5tužka
28.10.2021 5 z 5

Nesnáším povídky, ale tohle je první kniha povídek, ze které jsem nadšená!!!! Zároveň jsem se skrze ni seznámila s Pískovským, kterého si tedy zařazuji k autorům, které už neopustím a určitě si potřebuji přečíst jeho další výtvory. A také objednávám několik výtisků knihy NIC kamarádům k Vánocům a doma ji také potřebuji, když tu přečtenou vrátím do knihovny :)

redonie
redonie
16.02.2021 5 z 5

Bezva knížka od mého oblíbeného autora, která snoubí zvláštní úhly pohledu na hořkosladký život. Tentokrát mě nejvíc zasáhla povídka "Prodloužený víkend", vryla se mi pod kůži. Doporučuji.

Milanfoto75
Milanfoto75
15.02.2021 5 z 5

Autor nezklamal, opět skvělá kniha.

LaCimprlina
LaCimprlina
26.09.2020 5 z 5

Vynikající, trefné, zábavné a smutné zároveň. Kniha mě, dlouholetou fanynku pana Pískovského, opět nezklamala. Povídka "Takhle to je!" je pro mě top. A jeho autorská čtení - balzám na srdci i duši. Budu ráda, když bude ve své tvorbě pokračovat a ještě se nějakých pěkných kousků dočkám.

papatoetoe
papatoetoe