Láska na třetí

ZAMILOVAT SE JE SNADNÉ… ZALOŽIT RODINU JE VŠAK PĚKNÁ FUŠKA! Jen se Jamieho a Laury Newmanových zeptejte, jak se (díky poněkud lajdáckému přístupu k antikoncepci) cítí, když zplodí dítě. Pro novomanželský pár je to zjevně děsivá vyhlídka, ale pokud budou držet při sobě, bude to v pohodě, ne? Mělo by, protože cesta od početí k prvním dětským krůčkům je poseta mnoha překážkami – ranní nevolností na veřejnosti, zřeknutím se koktejlových sedánků i prudkými změnami nálady. Život už nikdy nebude takový jako předtím. Když se k tomu přidá panovačná tchyně a příšerná porodní asistentka, můžete se dostat až na pokraj zoufalství. Láska na třetí prozrazuje, co se děje v pozadí rodinného štěstí… a je ještě vtipnějším pokračováním bestselleru Lásko, kde jsi?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193335/laska-na-treti-193335.jpg 3.784

Láska a život 2.

Vydáno · Fortuna Libri (ČR)

Love... And Sleepless Nights · 2012

Kniha Láska na třetí

Nikusha
dnes

Tuto knížku jsem četla v 9. měsíci těhotenství, takže jsem hodně porovnávala. Pořád vtipné, ale již méně než první díl. A ten porod mi přišel přehnaný. Já takhle mluvit s manželem, tak se propadnu a on by byl ze mně určitě zklamaný. Dalo by se to určitě podat jiným způsobem, který by víc pobavil.

klarinka9974

Mě se to líbilo z jednoho naprostého důvodu. Jsem čerstvá maminka malé dcerky a Lauru jsem chápala ze všech stran. Sice jsem neměla úchylku jíst práci prášek ale cítila jsem se naprosto stejně. A nejhorší je, že jsme si prošli i tím zápalem plic hnedka po porodu. Takže jsem se v knize viděla a dost mě chytila za srdce a připomněla mi, jak to všechno bylo, jaké byli začátky a hlavně jak to všechno letí a ty děti každý den rostou a my můžeme jenom přihlížet. Povedené čtení, bavila jsem se a užívala jsem si každou stránku. Sice bych nechtěla mít Lauru za manželku, přeci jen hádky a další neschody v jejich vztahu byli občas zbytečné ale u některých kapitol sem se musela zase smát. Super.

Laughtubbe
11.05.2018

Kapesníky jsem měla po kapse neustále. Ne pro slzy smutku ale pro případné slzy, od neustávajícího smíchu. Doporučují si to přečíst. Na chvíli Vám to dá pokoj od potřeby pořizovat si děti :D

Lenka40
08.04.2018

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete.

eva2114
19.01.2018

ja som sa dobre bavila na oboch dieloch.

Lary123
24.12.2017

Když jsem dostala do ruky druhý díl skvělé knižky Lásko, kde jsi? byla jsem velmi nadšená. Ale za mně docela nuda. Čekala jsem více.

VAnna
17.10.2017

Kniha se mi moc líbí, je tam plno srandy, ale první díl byl vtipnější a o trochu lepší... :) Ale tak nemůžeme se divit, 1. díl byla kniha o randění, takže je jasné, že tam je víc příležitostí, kdy se může stát trapas... :D

bara9550
31.08.2017

Modlila jsem se, ať už je konec.
HAWK, domluvila jsem.

(BTW: první díl super. )

Nick Spalding
britská

Kniha Láska na třetí je v

Právě čtených1x