Kukicka Kukicka komentáře u knih

Jet Jet Jay Crownover

Ctivost u autorky zarucena, ale na me tentokrat az moc temna a dramatu

23.10.2019 3 z 5

Inferno Inferno Adriana Michálková

Muzu rict pouze WOW. Prvni dil jsem cetla asi pred 8 mesici, libil se mi a vyhlizela jsem dily dalsi. Kdyz jsem zjistila, ze budou 4, tak jsem se rozhodla pockat az budou vsechny, ale s pribyvajicimi komentari jsem to proste nevydrzela :-D. Jeste, ze uz nas do Soudneho dne ceka jenom asi mesic. Pro pripomenuti jsem si ted precetla znovu prvni dil, pak druhy, ktery nechci rict, ze by me zklamal, to urcite ne, ale po komentarich jsem cekala neco z ceho si uplne sednu na zadek a to se nestalo. Hned na zacatku mi tedy spadla brada, ale pak uz pro me bylo vse predvidatelne. To, co ale poskytl treti dil, tak to nemam slov. Adam byl v tomto dile naprosto uzasny. Vsechno do sebe zacalo zapadat. Ty nove informace kdo, co, jak, proc, jsou naprosto necekane. Serie je neuveritelne propracovana od prvniho dilu. Nekdy ctete knizni serii a prijde Vam, ze spisovatel/ka pribeh postupne vymysli a nekdy to uplne taha z paty a je to takove krkolomne, ale zde ne. U Sedmeho nebe je videt, ze pribeh byl vymysleny a propracovany hned od zacatku. Klanim se a nemuzu se dockat vyvrcholeni

18.10.2019 5 z 5

Vánoční tábor Vánoční tábor Karen Schaler

Byl to mily, pohodovy pribeh, ze ktereho salal klid a vanocni atmosfera. Mozna jsem si to mela nechat na Vanoce a uzila bych si to jeste o chloupek vice. Krasne by se to hodilo na zfilmovani a to me jeste u zadne knizky nenapadlo. Uplne jsem se po precteni zacala tesit na zdobeni stromecku, peceni cukrovi a jak budu zachumlana pod dekou sledovat pohadky a vanocni filmy

07.10.2019 4 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Prosim Vas, vysvetlete mi nekdo, proc ja ty jeji knihy vlastne ctu :-D. To se neda ani poradne hodnotit. Ta zenska musi byt vazne narusena a stejne budu nedockave vyhlizet dalsi dil, takze kdo je potom vysinuty :-D. Jen by si mela precist fyziologii deti, jelikoz novorozene ve 3 mesicich urcite nesedi ve stolicce...

04.10.2019 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Jednicka a dvojka byly takove fajn oddychovky. Tento dil uz byl moc prekombinovany. Umirajici otec, unosy, vydirani, trauma z napadeni, novy clenove rodiny... A musim rict, ze nektere vyrazy a slova, hlavne u postelovych scen me zacinaji iritovat

03.10.2019 2 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Je to knizka po ktere v zivote jeste urcite nekolikrat sahnu a pritom jsem jen hledala v cestopisech neco co ma malo stranek, abych si odskrtla dalsi polozku ze Ctenarske vyzvy a nasla tento skvost

30.09.2019 5 z 5

K teto knize mne dovedla Ctenarska vyzva a musim rict, ze podle hodnoceni jsem cekala nejakou hruzu, ale nebylo to tak spatne. Prvni pribeh se mi celkem libil, v druhem mi Mia trochu lezla na nervy a chovala se obcas jak blbka a treti pribeh byl takovy mily. Libilo se mi, ze kazdy mesic mel pro ni nejake ponauceni, pripadne se dozvedela neco o sobe. Bylo to naivni, nerealne, ale ctive. Co mi ale vadilo bylo, jak jen co chlapa videla, tak uz by ho nejradeji mela pod nebo nad sebou, protoze byl uzasnejsi, krasnejsi a vypracovanejsi, nez ten predchozi

29.09.2019 3 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Autorka se neskutecne zlepsuje. Dil od dilu se mi to libi vic a vic. Prvni dil byl pro me s odrenyma usima za dve hvezdy a u tohoto sesteho nemuzu jinak nez dat pet. Maverick mi byl neskutecne sympaticky, ten zacatek jak dva mlcenlive typy k sobe hledaly cestu byl kouzelny. To jak k sobe hledali cestu i s Remym a ten konec... Byly i slzy a to ze me dokaze vydolovat jen opravdu velmi dobra kniha a skvely pribeh

24.09.2019 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Potrebovala jsem do ctenarske vyzvy asijskeho autora a muj vyber padl na Grisu. Pro nactilete bych rekla opravdu super. Spis bych to zaradila vic do cteni pro divky nez fantasy, i kdyz to je tam samozrejme take. Me se pribeh libil a bavilo me to. Kupodivu mi ale staci jak skoncil prvni dil a nejsem si jista, ze budu cist pokracovani

23.09.2019 4 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Jsem mile prekvapena. Prvni dil teto serie uz jsem cetla pred delsi dobou a pribeh Remyho a Brooke me moc nezaujal, tak uz jsem v jejich pribehu nepokracovala. Dala jsem ale sanci Melanii a Pandore a tam nelituji. Tato kniha z prostredi rockove hvezdy me asi zatim bavila nejvic. Kniha mohla byt ale malinko kratsi, ta posledni ctvrtina uz mi prisla trochu natahovana. Musim ale rict, ze se na Legendu a Racera vazne tesim

21.09.2019 4 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Velmi pekny pribeh. Zatim se mi to libi dokonce vic nez Letopisy pozustalych. Spisovatelka ma dar, ze vse co popisuje si predstavujete. Vtahne Vas do deje. Vse je promyslene, realne. Bylo zde dobrodruzstvi, laska, cest, intriky. Jedine u ceho jsem se musela smat bylo, kdyz Kazi vymenila uspavaci prasek bez chuti, ktery dobre pusobil na bolest za sul a rikala si, ze nikdo nepozna v chuti rozdil :-D. Jedine pry az pozdeji, ze bolest neodeznela. No to tedy nevim, kdo by nepoznal rozdil :-D

19.09.2019 5 z 5

Také klišé! Také klišé! Vanda Kys (p)

Zde budu velmi strucna. Pribeh se mi nelibil a kniha me celkove moc nebavila. Pritom autorky styl psani a vyjadrovani mi vyhovuje...

17.09.2019 1 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Sedim tu a klikam 2 hvezdy, 3 hvezdy, 2 hvezdy. V prvni rade musim rict, ze jsem od knihy cekala neco uplne jineho, hlavne kdyz byla zarazena do sekce Erotika, ktera zde byla spise okrajove, alespon z meho pohledu a resila se hlavne kriminalni zapletka. Obcas mi vadil slovnik a vyjadrovani, hlavne v zacatcich knihy. Kniha nejak neohromi, ale vylozene hruza to take nebyla. Hlavni hrdinove nemaji klasicky vztah, jak jsem u vetsiny knih zvykla. Prijde mi, jak kdyz spolu porad bojuji. V soudni sini, v rozhovorech i v posteli, ale ne skadlive, nybrz doopravdy

08.09.2019 2 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Vahala jsem, zda dat 3 nebo 4 hvezdicky, ale v konecnem dusledku to byla moc hezka knizka. Zacatek mi prisel ale takovy rozpacity. Channing si me ziskal svoji primosti a otevrenosti. Kniha ve me vyvolala skalu emoci a tak to ma byt. Autorku mam moc rada a sedi mi jeji styl psani. Nevyhodou pri hodnoceni je, ze jako prvni jsem cetla knihu Milovany nevlastny brat a te nevim jestli se jeste nejaka vyrovna...

07.09.2019 4 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Julie Garwood

Tak toto byla neskutecna nuda. 70% knihy se nedelo vubec nic jak v kriminalni zapletce, tak v romanticke casti. Na kriminalky nejsem zadny odbornik, ale padouch mi byl jasny, hned jak se objevil na scene a romanticka stranka slabota. Vztah nebyl vubec propracovany. Na to jak ma kniha vysoke hodnoceni, za me velke zklamani.

06.09.2019 1 z 5

On On Elle Kennedy

Prvni pulka me bavila moc, druhou knihu si urcite prectu, ale budu preci jen radeji kdyz se autorky vrati ke vztahu holka-kluk. Prijde mi, ze to jim jde lip, ale samozrejme muj pocit muze pramenit i z toho, ze se neumim do intimnich scen tak vzit...

29.08.2019 4 z 5

Království popela Království popela Sarah J. Maas

4720 stran je za mnou a na poslední díl musím říct pouze páááni. Kdo by to byl na začátku série řekl. Tolik dějových linií, které se postupně protínaly až se nakonec vše uzavřelo a během čtení mi několikrát tekly slzy proudem. Jak už jsem psala u Věže úsvitu, Sarah J. Maas je opravdu paní spisovatelka. Knihu jsem ale kupodivu nedokázala číst v kuse a prokládala čtení jinými knihami

22.08.2019 5 z 5

Ctu kazdy vecer synovi pred spanim. Stara dobra klasika. Uz to znam zleva, zprava, zepredu i zezadu, ale nic jineho nechce

20.08.2019 4 z 5

Milovat Annu Milovat Annu Janet Chapman

Vazne by me zajimalo, proc ma knizka tuto obalku :-D. Kdybych si neprecetla anotaci tak si myslim, ze jde o beckovou Harlequinku z 19. stoleti a ne o romantiku odehravajici se v drevarskem prumyslu, protknutou kriminalni zapletkou, ktera se odehrava v 21. stoleti. Neni to zadne veledilo, ale knizka me bavila i rozesmala a cteni jsem si uzila

17.08.2019 3 z 5

Placebo On Placebo On Baja Dolce

Kniha mi bohuzel neposkytla nic noveho. Takovy pribeh v trochu jinem kabate uz jsem cetla xkrat. Polobuh, podrizena, on ma tajemstvi, ona trauma... Asi uz toho mam moc nacteno

09.08.2019 2 z 5