Milovat Annu

Milovat Annu https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45707/bmid_milovat-annu-Okl-45707.jpg 4 73 11

Logger série

< 2. díl

Když Ethan souhlasil s tím, že bude pracovat na pile, kterou jeho rodina právě zakoupila, nemohl tušit, že bude hned první den propuštěn. Správně by se měl na tu velmi otevřenou ženu, pracující na pile jako předák, zlobit, ale něco na ní mu připadá až znepokojivě povědomé - a to přesto, že si je Ethan jistý, že by si setkání s tak překrásnou ženou, jakou Anna Segeeová je, jistě pamatoval. Anna na Ethana nikdy nezapomněla - ani na to, jak do něho byla jako malá zakoukaná, než ji její otec odvezl do Kanady. Nyní už ta plachá nohatá dívka dospěla a je zpátky v Oak Grove s novým jménem, novým sebevědomím a vlastní, právě zděděnou, pilou. Svoji skvělou pověst v odvětví ovládaném muži nezískala snadno, ale ještě těžší pro ni bude nevšímat si toho sexy muže, který se z Ethana stal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Stranger in Her Bed , 2007

lusitta05
15.03.2022 4 z 5

Pekný príbeh, mám také rada, takže ja som spokojná. Obálky sú absolútne nepatričné.

petulkapeta
07.10.2021 5 z 5

„Jaký by to mělo smysl, když Abby
Foxová už neexistuje? Nehledě na to, že nezáleží na tom, kým
jsem byla, nebo kým budu za deset let. Minulost ani budoucnost
člověka nedefinuje, jenom přítomnost.“
Ethan se znovu rozešel. „Takže pokud to dobře chápu – nikdy
jsi neměla v úmyslu mi to říct, protože nevidíš, že by mohla naše
minulost mít vliv na naši budoucnost? Je to tak správně.“
„Není. Nemyslím, že by naše minulost mohla mít vliv na naši
současnost,“ upřesnila a zastavila se s jednou nohou na spodním
schodu. „Nikdy na budoucnost nemyslím, jelikož je to plýtvání
časem. Věci se dějí a život mění svůj směr během mrknutí oka.“

Je to přiběh o silne ženě a o ethnovi.který nevědomě chtěl vždy být hrdinou a zachranil ji ne jen jednou .

Kudík
29.10.2020 4 z 5

Hezké zakončení série. Anny a jejího dědy mi bylo celkem líto, vlastně celé té situace za jaké byly, když jí bylo 11let, rozděleni. A poté znovu dědy a Médi, i když u toho druhého jsem to trošku čekala. Dále se mi líbily ochočené sýkorky , hlavně Charlie a létající veverka Casper. :) Ethan se ukázal jako sympaťák a rytíř z 21. století. Třetí z bratrů Paul vlastně zažije "to své" také v tomto díle, ale možná si další díl zasloužil šerif John, anebo strážce obory Daniel. Obálky jsou strašně zavádějící.

petraj30
21.10.2020 4 z 5

Kniha byla moc pěkná, krásně navazovala na předchozí díl, ale na můj vkus byla až moc klidná a nic moc se po celou dobu nedělo. Napětí přišlo až na konci.
Ethan se mi líbil, ale teď mi zase trochu vadila Anna. Řekla bych, že se k sobě moc nehodili, ale to je asi jen můj názor.
Tak trochu jsem očekávala, že to bude trilogie a poslední díl nebyl přeložen, ale tady měl prostor i nejmladší z bratrů Paul. Ale stejně si myslím, že tam bylo pár věcí nedořešených, takže to možná i trilogie byla (mužů v městečku bylo dost:-)).
Nevím jestli to mám nazývat sérií, ale oba díly se mi do jisté míry líbily.

AdinaG
06.09.2020 4 z 5

Skvělé pokračování, Škoda jen toho množství chyb ve větách.

1marskr
23.05.2020 4 z 5

Kniha vůbec není špatná, ale obal a anotace jí opravdu ublížila.

FairyD.
15.04.2020 4 z 5

Myslela som že Anna a Ethan mali v minulosti vzťah alebo niečo podobné, preto som bola dosť v pomykové že Anna vtedy mala iba 11. Našťastie potom to už začalo dávať logiku. Na veľkom odhalení, kto vlastne Anna je, by sa dalo trocha popracovať, pretože bolo také nemastné,neslané. Oproti predchádzajúcej knihe to nebolo až tak humorné. Páčilo sa mi ako si Anna išla za svojím snom,aj napriek tomu že sa chcela presadiť v mužskom odvetví ,dokázala si získať rešpekt svojích pracovníkov.Bol to príbeh o láske s krimi zápletkou a v ktorom nechýbalo ani napätie. Bolo super ako brali vitamíny a krmili vtáčiky. :D Aj napriek nedokonalostiam to bol pekný príbeh,ktorý stojí za prečítanie .

Kukicka
17.08.2019 3 z 5

Vazne by me zajimalo, proc ma knizka tuto obalku :-D. Kdybych si neprecetla anotaci tak si myslim, ze jde o beckovou Harlequinku z 19. stoleti a ne o romantiku odehravajici se v drevarskem prumyslu, protknutou kriminalni zapletkou, ktera se odehrava v 21. stoleti. Neni to zadne veledilo, ale knizka me bavila i rozesmala a cteni jsem si uzila

Evka3814
14.05.2019 5 z 5

Sice se opakuji,ale kniha opět parádní:)

havrmoni
03.02.2017 5 z 5

Pěkná romantika se zápletkou. Celá rodinka byla sympatická.

Shakespeare
03.05.2012