Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky přehled

Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27253/pohadky-z-parezove-chaloupky-kremilka-a-vochomurky-27253.jpg 5 402 402

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
21.02.2024 5 z 5

Křemílek a Vochomůrka jsou moji oblíbení, jak v knižní, tak v televizní podobě. Kdykoliv jsem knihu otevřel, slyšel jsem hlas Jiřiny Bohdalové a magickou melodii Jaroslava Celby. Svým synům jsem ji s úspěchem četl, když byli malí, a doufám, že ji stihnu přečíst i vnukům!

Naďa2411
23.11.2023 5 z 5

Pohádky z mechu a kapradí jsem poslouchala v aknize. Při sledování večerníčku jsem si vždy pletla Křemílka s Vochomůrkou . Obě roztomilé postavičky se mi líbí i ten jejich bambulovitý nos. Zajímavostí je, že obě postavy všem vykají.

Janizoun
30.08.2023 5 z 5

Pohádky Křemílka a Vochomůrky se dětem moc líbí. Nečetli jsme tedy poprvé a stále ty dva skřítky " žerou":-) Při čtení se mi pokaždé vybaví vzpomínky, jak jsem jako malá holka, poslouchala Křemílka a Vochomůrku na gramofonové desce... A stále ji mám :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

To je taková věc, kterou jsem se naučil od kovaříka Lukáška.

A skočil rovnou do postele. A skočil rovnou na ježka, který už v té posteli spal.

Kniha Pohádky z pařezové chaloupky Křemílka a Vochomůrky v seznamech

v Právě čtených3x